Stropní světlo :

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
pasat
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3451
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kósek od Kladna

Stropní světlo :

Příspěvek od pasat »

Jaké jsou žárovky v předním světle a jaké v zadním?
Rád bych je totiž vyměnil za diody. Má je tam někdo a jaké? = ideálně odkaz na www prosím :mrgreen:

Pak bych rád dodělal do zadní 2 stejné detaily :
- červené LED
- podsvětlené tlačítka

A do přední se nechá přidat i prostřední žárovka (LED-ková)?
Dřív tam prý byla, ale ty smysluplné úspory ve VW... :evil: V zadní lampě jsou 3 a v přední jenom 2 ??? :roll:

s0ny
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 292
Registrován: 06.09.2009 14:30

Re: Stropní světlo :

Příspěvek od s0ny »

Všech pět žárovek jsou parkovačky. Ideální jsou s SMD LED. Kontrolu prasklých žárovek nemají, takže stačí obyčejné. Ve stínitkách jsou sulfitky, ale nejsem si jist jestli 36mm. V kastlíku je taky parkovačka, ale nevejde tam každá. Já tam nakonec dal jednu ve stylu těch s čipem proti hlídání žárovek. V kufru je taky sulfitka.

Už máš odzkoušené nějak ty předřadné odpory do parkovaček? :D

Uživatelský avatar
pasat
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3451
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kósek od Kladna

Re: Stropní světlo :

Příspěvek od pasat »

Parkovačky = T10 patice? Takže třeba tuty? :
http://www.e-xenony.cz/led-diody/led-au ... -9led-3smd" onclick="window.open(this.href);return false;

A do přední se nechá přidat i prostřední žárovka (třeba LED-ková)?

Jinak ty parkovačky s přidaným odporem fungují zatím bez problému (v OII), ale je to moc krátká doba na hodnocení :wink:

sniphead
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 207
Registrován: 08.02.2010 19:09

Re: Stropní světlo :

Příspěvek od sniphead »

já to měnil za LEDky.... koupil jsem je od ejneho
Volkswagen Passat 3C Highline 2.0 TDI 103kw BKP
Volkswagen Golf VI Match 1.6 TDI 77kw CAYC
Volkswagen Passat B8 2.0 TDI 110kw R-Line

s0ny
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 292
Registrován: 06.09.2009 14:30

Re: Stropní světlo :

Příspěvek od s0ny »

Po delším zkoušení, tam mám tyhle: http://cgi.ebay.com/ebaymotors/2-X-194- ... ccessories" onclick="window.open(this.href);return false;

Svítí hodně dobře a dal jsem dvě dopředu a tři dozadu.


Máš nějakou fotku jak si tam ten odpor uchytil v těch parkovačkách? Teda lépe řečeno jestli to jde dát i do Passat CC?

Uživatelský avatar
pasat
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3451
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kósek od Kladna

Re: Stropní světlo :

Příspěvek od pasat »

Zatím jsem to dal do OII a tam je dutina pod výbojkou... Do Paššíka to zkusím až po cca. 2 měsících úspěšného provozu :wink:

s0ny
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 292
Registrován: 06.09.2009 14:30

Re: Stropní světlo :

Příspěvek od s0ny »

Nechceš to zkusit aspoň namontovat ať vím a můžu objednat?

Uživatelský avatar
pasat
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3451
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kósek od Kladna

Re: Stropní světlo :

Příspěvek od pasat »

Sorry, ale to tedy ne... :|

s0ny
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 292
Registrován: 06.09.2009 14:30

Re: Stropní světlo :

Příspěvek od s0ny »

Tak nic no, budu tedy asi testovat já. Těch 5 minut by tě nemuselo zabít. Mi jde jen o to jestli ten odpor tam dám nebo ne. Jen vyndáš starou žárovku, dáš odpor, ledku, podíváš se a napíšeš tady svítí/nesvítí pasuje/nepasuje.

Uživatelský avatar
lukasko144
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2526
Registrován: 25.06.2009 21:40
Bydliště: Malacky, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Stropní světlo :

Příspěvek od lukasko144 »

pasat píše: A do přední se nechá přidat i prostřední žárovka (třeba LED-ková)?
Ano, patica tam na nu je. Dava sa tam ta ista, co do batozinoveho priestoru. Ale osvetlovat bude aj tak tu clonu na tym sklickom, takze z nej moc svetla v interieri nebude.
06/2009: Passat Variant 2.0 TDI 2008 103 kW BKP 4Motion Highline Foto CZ , Foto SK
07/2007 - 05/2009: Skoda Fabia 1.4 MPI Foto
12/2006 - 06/2007: Skoda 130 Foto

ryden
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 277
Registrován: 18.05.2009 19:46
Bydliště: Ostrá ... dědina

Re: Stropní světlo :

Příspěvek od ryden »

s0ny píše:Všech pět žárovek jsou parkovačky. Ideální jsou s SMD LED. Kontrolu prasklých žárovek nemají, takže stačí obyčejné. Ve stínitkách jsou sulfitky, ale nejsem si jist jestli 36mm. V kastlíku je taky parkovačka, ale nevejde tam každá. Já tam nakonec dal jednu ve stylu těch s čipem proti hlídání žárovek. V kufru je taky sulfitka.

Už máš odzkoušené nějak ty předřadné odpory do parkovaček? :D
Ve stinitkach -pokud myslis nad slunecni clonou u ridice a spolujezdce jsou 36 mm, ALE ja mam Prasaka rok vyroby 2010 a tam jsou potreba delsi. Je to tak 38 - 40 mm takze musis ty pacicky trosku prihnout dovnitr aby tam ty 36 mm drzely.. :wink:

Uživatelský avatar
pasat
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3451
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kósek od Kladna

Re: Stropní světlo :

Příspěvek od pasat »

s0ny píše:Tak nic no, budu tedy asi testovat já. Těch 5 minut by tě nemuselo zabít. Mi jde jen o to jestli ten odpor tam dám nebo ne. Jen vyndáš starou žárovku, dáš odpor, ledku, podíváš se a napíšeš tady svítí/nesvítí pasuje/nepasuje.
Sorry, ale to není na 5 minut : demontáž, montáž a zase vše zpátky.

Je tam konektor (u odporu) bez pojistky - má ve světle vůli. Ideálně ho vyměnit. Ale jinak to svítí bez problému. Ale jak říkám : zkouším to na OII a nechal bych to běžet minimálně 2 měsíce než bude nějaký výsledek.

Ahoj Pasat

PS: A odpor se opravdu hřeje :wink: Teplomet jsem ale neměl. Tak jsem na něj přidal chladící žebra = sichr je kulomet :mrgreen:

s0ny
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 292
Registrován: 06.09.2009 14:30

Re: Stropní světlo :

Příspěvek od s0ny »

Ochota k tomu moc není teda. :( Vím jak dlouho to trvá, ale zbytečné se dál ptát.

Uživatelský avatar
pasat
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3451
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kósek od Kladna

Re: Stropní světlo :

Příspěvek od pasat »

8O teda ty jsi řízek...

Uživatelský avatar
ejne
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1520
Registrován: 14.09.2008 17:43
Bydliště: SVK ( SLC, SL )
Kontaktovat uživatele:

Re: Stropní světlo :

Příspěvek od ejne »

ak chces diody tak mozem dodat. co sa tyka stredovej ledky vpredu tak tam ti terba z starsieho svetla tu strednukonzolua po demontovani svetla len zohnut tie kontakty do svetla a mas to . co sa tyka zadnych podsvietenych tlacidiel tak tie vie lukasko ako nato len to nieje jednoduche.
VW Passat 2.0 103kw Sportline = Moje presuvadlo
Najväčšou hrozbou v cestnej premávke sú autá, ktoré sú rýchlejšie než schopnosť ich vodičov myslieť

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“