tripplink - komfortne blinkre

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TNT »

Deivid píše:to asi nikdo,určitě bude zamčený...
Tak je to fakt zamceny,...Potvrdil mi duduh. :? ....Taky jsem si vzpomnel,ze pokazde se vlastne maze,nahrava a zamyka,standardni postup...Mno co nadelame... :x ...Kdyz bude cas,zkusim zkusim vycarovat programek :twisted: ...Treba by se ta funkce dala i nejak vylepsit.Nejaky navrhy? 8)

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Příspěvek od duduh »

:gy: Jdem na pivko.Tam se prý všechno vyřeší...
Jinak pánové doufám, že veškeré informace k tripplingu jsou dostačující.Jak jsem uvedl z autíka zmizel hlavně jeden pazvuk a to lámající se vracečky blinkrů :D což mne těší.

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TNT »

duduh píše::gy: Jdem na pivko.Tam se prý všechno vyřeší...
Jinak pánové doufám, že veškeré informace k tripplingu jsou dostačující.Jak jsem uvedl z autíka zmizel hlavně jeden pazvuk a to lámající se vracečky blinkrů :D což mne těší.
Nejaka virtualni pivnice v dohledu? :twisted: .... Napsal jsi toho myslim dost,...Ted uz jen zbyva ten program a jde se na to... :wink:

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Příspěvek od duduh »

:D :idea: Slyšel jsem,že se dělá pivko i v prášku.Tož ho zájemcům rozešlem no a pak přesně v ujednanou hodinku u pivka.
Nebo chce někdo uvolnit nějakou kačku z reprofondu?

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TNT »

duduh píše::D :idea: Slyšel jsem,že se dělá pivko i v prášku.Tož ho zájemcům rozešlem no a pak přesně v ujednanou hodinku u pivka.
Nebo chce někdo uvolnit nějakou kačku z reprofondu?
Pls tak posli tak 2kg...Kolik se z toho vyrobi??? :twisted: :lol:

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Příspěvek od duduh »

Když to naředíš jako v knalpě tak i :tit:

:arrow: http://www.homebrewing.cz/rservice.php" onclick="window.open(this.href);return false;? ... 2006050006 JIŽ NEFUNKČNÍ ODKAZ

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :lol: :lol:


:arrow: ZDE NAJDETE O VAŘENÍ PIVA ASI VŠE http://www.homebrewing.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;
Naposledy upravil(a) duduh dne 16.05.2012 13:01, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Deivid
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1804
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Deivid »

TNT píše:
Deivid píše:to asi nikdo,určitě bude zamčený...
Tak je to fakt zamceny,...Potvrdil mi duduh. :? ....Taky jsem si vzpomnel,ze pokazde se vlastne maze,nahrava a zamyka,standardni postup...Mno co nadelame... :x ...Kdyz bude cas,zkusim zkusim vycarovat programek :twisted: ...Treba by se ta funkce dala i nejak vylepsit.Nejaky navrhy? 8)
jo jo,dělám to každý den...prográmek by ale někdo mohl napsat....

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TNT »

Deivid píše:
TNT píše: Tak je to fakt zamceny,...Potvrdil mi duduh. :? ....Taky jsem si vzpomnel,ze pokazde se vlastne maze,nahrava a zamyka,standardni postup...Mno co nadelame... :x ...Kdyz bude cas,zkusim zkusim vycarovat programek :twisted: ...Treba by se ta funkce dala i nejak vylepsit.Nejaky navrhy? 8)
jo jo,dělám to každý den...prográmek by ale někdo mohl napsat....
Kdyz bude cas a chut,tak to poresim... :D

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Příspěvek od duduh »

:oops: Tož sem si dal trnkovicu dyž nikdo nešél na tó pivko
Ferda mravenec - práce všeho druhu.Trippling montáž za 30 minut.Kámoš je další spokojený člověk.

Uživatelský avatar
boraTDI
Řidič
Řidič
Příspěvky: 132
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ba a okolie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od boraTDI »

Ked na to tak pozerám ved presný popis aj schéme je na tom linku a trošku zručnejší elektrotechnik si to vyrobí aj doma
Obrázek
http://www.dailymotion.com/boraTDI/vide ... -na-svadbe" target="_blank škoda že už nie je

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Příspěvek od duduh »

:arrow: FFFšechno jde udělat doma.Není zatím vyřešený problém s procesorem.Tišťák a ty blbosti okolo to je jenom prkotina.

Uživatelský avatar
BC1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 24.02.2006 21:02

Trojblink

Příspěvek od BC1 »

duduh píše::arrow: FFFšechno jde udělat doma.Není zatím vyřešený problém s procesorem.Tišťák a ty blbosti okolo to je jenom prkotina.
Pozrite sa na http://www.conrad.cz" target="_blank - predavaju tam za 1.300.- Modul pro blikani One Touch MT 2000 od firmy WAECO, obj.c. 852637

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Příspěvek od duduh »

:idea: Potřebuješ impulzní výstup pro ovládání tripplingu +12V nabo -12V? Některá autí mají -12V.To jak se dívám v popisu zapojení napsáno není.Tak pozor.A ta cena.

Uživatelský avatar
Rayx
Řidič
Řidič
Příspěvky: 62
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: jz

Příspěvek od Rayx »

Pod číslem 000998229A je k mání nejen pro všechny GIV origo sada komfortního blikání, v ceně asi 35 Eur (možná víc, nevím jak moc aktuální mám ceník)

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Příspěvek od Tomm »

Rayx píše:Pod číslem 000998229A je k mání nejen pro všechny GIV origo sada komfortního blikání, v ceně asi 35 Eur (možná víc, nevím jak moc aktuální mám ceník)
Nevis jak je slozita montaz? Jestli se jen neco pripoji nebo se musi i pajet apod? Dik
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“