ZTRÁCENÍ OLEJE?

benzínové motory...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Jeník vw
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 23.10.2010 18:32
Bydliště: Brno

ZTRÁCENÍ OLEJE?

Příspěvek od Jeník vw »

čauec klubáci chci se zeptat jestli je to problém nebo normálka vyměnoval jsem olej a ted mě čeká další výměna a mezi tím jsem dolíval tak něco přes litr oleje je náznak nejakýho problému nebo normálka auto jinak šlape pěkně. Je to 1.8T 110kw. najeto 160 000. jo a kolik prosím se dají sehnat rozvody?? děkuji zdarec. :lol:

Uživatelský avatar
PetrVK
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 473
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pardubice

Re: ZTRÁCENÍ OLEJE?

Příspěvek od PetrVK »

Jeník vw píše:čauec klubáci chci se zeptat jestli je to problém nebo normálka vyměnoval jsem olej a ted mě čeká další výměna a mezi tím jsem dolíval tak něco přes litr oleje je náznak nejakýho problému nebo normálka auto jinak šlape pěkně. Je to 1.8T 110kw. najeto 160 000. jo a kolik prosím se dají sehnat rozvody?? děkuji zdarec. :lol:
Buď úplně v klidu protože to je normální.Ten auťák si něco vzít musí když už má něco za sebou.Samo,že tady jsou kluci co jim auto nic nevezme a někdo může tvrdit, že máš prasklé těsnění nebo hlavu apd ale nenech se rozhodit.Je to normální.jinak rozvody můžeš koupit v elit.cz, autokelly.cz apd. Ale je lepší,když to sežene nějaký mechanik,přece jenom mají lepší ceny než obyčejný koncový zákazník.
Na plynu se má vařit, né jezdit!!!

Obrázek

Jeník vw
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 23.10.2010 18:32
Bydliště: Brno

Re: ZTRÁCENÍ OLEJE?

Příspěvek od Jeník vw »

Dobře díky za rady nevíte někdo na kolik rozvody vyjdou? :P

Uživatelský avatar
Flico
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1634
Registrován: 26.10.2008 09:55
Bydliště: Divokej západ u Plzně

Re: ZTRÁCENÍ OLEJE?

Příspěvek od Flico »

Jeník vw píše:Dobře díky za rady nevíte někdo na kolik rozvody vyjdou? :P
cca 4000 - 8000,- podle vyrobce kompromis je FEBI coz je cca za 5100,-

ja mam teda contitech a ten vysel s praci na asi 7500,- pac sem si to radsi nechal udelat abych na to mel zaruku :wink:

Uživatelský avatar
elit
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1573
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: ZTRÁCENÍ OLEJE?

Příspěvek od elit »

Měl jsem dva roky 1.8T najeto cca 170tis. km a mezi výměnama žádné dolévání oleje. Neztrácel se. Ale je to kus od kusu a o přístupu minulých majitelů.
Passat 2008 BMP

luc20
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 09.09.2008 23:01
Bydliště: Most, Plzeň

Re: ZTRÁCENÍ OLEJE?

Příspěvek od luc20 »

Na rozvody se mrkni na Hamar.cz, kupoval jsem tam na motor AEB, stály necelé 4 tisíce, včetně tlumiče vibrací, což je ta nejdražší část.

Hudy
Pilot
Pilot
Příspěvky: 817
Registrován: 10.07.2008 21:52

Re: ZTRÁCENÍ OLEJE?

Příspěvek od Hudy »

Já taky dolívám mezi výměnama asi něco kolem litru a myslím si že je to normálka,mám najeto 177 777 km,má to přece 20 v a turbo,v chytré knize je napsáno že se dolívá i litr na 1000 km,a rozvody jsem si nechával měnit ve VW ve Zlíně a vyšlo mě to na 15 000 kč vše origo vyměněno a záruka na 180 000 km tak že luxus a ten přístup u nich fakt paráda.

Jeník vw
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 23.10.2010 18:32
Bydliště: Brno

Re: ZTRÁCENÍ OLEJE?

Příspěvek od Jeník vw »

Hej tak to je dobrý že máš na dalších 180 tisíc záruku ale dát za to 15 litrů to se mi nechce jak před tebou píěe kolega že se dají sehnat za 4.5 co je to za kvalitu?? :adr:

zid@n
Řidič
Řidič
Příspěvky: 81
Registrován: 22.12.2010 14:18
Bydliště: Kuvajt - HK - Východní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: ZTRÁCENÍ OLEJE?

Příspěvek od zid@n »

hlavne ale de voto co si kdo predstavuje pod pojmem zaruka.. jestlize ti rozvod prdne a roz.rda hlavu a valce dostanes novou rozvodovou sadu.. a to jen v pripade, ze ti to slavnej autorizovanej servis uzna.. a to se za 15tis vyplati..
Passat B5.5 2.8 Tiptronic 4Motion Variant

Jeník vw
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 23.10.2010 18:32
Bydliště: Brno

Re: ZTRÁCENÍ OLEJE?

Příspěvek od Jeník vw »

No bych jen potřeboval znát Vaše zkušenosti s rozvodama? Kde je pořídit popřípadě kde si je nechat vyměnit. Hlavně at za něco stojí a nerozmrdají se. díky :yahoo:

Uživatelský avatar
Flico
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1634
Registrován: 26.10.2008 09:55
Bydliště: Divokej západ u Plzně

Re: ZTRÁCENÍ OLEJE?

Příspěvek od Flico »

Jeník vw píše:No bych jen potřeboval znát Vaše zkušenosti s rozvodama? Kde je pořídit popřípadě kde si je nechat vyměnit. Hlavně at za něco stojí a nerozmrdají se. díky :yahoo:
jestli chces pro rozvody jet 350km sem a pak zase zpatky tak ti poradim :oops:

Jeník vw
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 23.10.2010 18:32
Bydliště: Brno

Re: ZTRÁCENÍ OLEJE?

Příspěvek od Jeník vw »

seš moc hodnej ku*va ale to trochu z ruky :good:

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“