zapalovacie cievky

benzínové motory...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

radoholo79
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 29.01.2011 09:42

zapalovacie cievky

Příspěvek od radoholo79 »

cawte!snad ma odtialto nevyrazite aj ked mam audi a6!ale ide mi o motor a diel ktory pasuje na passat a na trapnom fore audi je to o nicom!ide o to! chcem sa opytat !idem menit zapalovacie cievky povodne tam mam BERU 0 040 100 013 a neviem kde ich zozeniem alebo je nejaka adekvatna nahrada za ne napr,TESLA , SWAG,alebo podobne ktore mi nebudu rozhadzovat motor?dik!

Uživatelský avatar
aivos
Pilot
Pilot
Příspěvky: 806
Registrován: 18.08.2009 14:15

Re: zapalovacie cievky

Příspěvek od aivos »

kdyz zajdes treba do Elit nebo do Autokelly a reknes ze chces civky na tvuj motor tak ti daji civky na tvuj motor a nic se rozhazovat nebude... Navic proc by to melo rozhazovat? To kdy ty civky daji impuls na svicku stejne ridi jednotka koncoveho stupne...
Obrázek

radoholo79
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 29.01.2011 09:42

Re: zapalovacie cievky

Příspěvek od radoholo79 »

no som bol u nas vo zvolene v autotechne a tam mi ponukli od tesly a od swagu tak som chcel vediet ci su kvalitne!tieto motoru su dost haklive na kadejake nahrady!vsak vies!ale dik za ochotu!

Uživatelský avatar
Flico
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1634
Registrován: 26.10.2008 09:55
Bydliště: Divokej západ u Plzně

Re: zapalovacie cievky

Příspěvek od Flico »

zapalovaci civky sem od tesly jeste nevidel dela je BOSH, DELPHI, FEBI a HELLA co vim, ale treba tema BOSH nemuzes nic zkazit stejne vetsina elektroniky je v aute od BOSHe :wink:

radoholo79
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 29.01.2011 09:42

Re: zapalovacie cievky

Příspěvek od radoholo79 »

http://www.cc-autodily.cz/civka-zapalov ... I&model=A6" onclick="window.open(this.href);return false; kukni!

radoholo79
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 29.01.2011 09:42

Re: zapalovacie cievky

Příspěvek od radoholo79 »

moze robit zle motoru?lebo na vyber mam len nie BERU ktore mam teraz v aute!

Uživatelský avatar
kopulex
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 05.10.2010 13:00

Re: zapalovacie cievky

Příspěvek od kopulex »

ted budu taky menit civky .. mam B5.5 1.8T 110kW .. budu davat origo z Oct RS 1.8T 132kW

http://autokelly.cz/#PATH=3761801;7;110 ... ST=0|LNG=0|" onclick="window.open(this.href);return false;

(nebo BOSCH)
poprve je to vzdy hadanka.. podruhe uz jen puzzle @ 1.8T

radoholo79
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 29.01.2011 09:42

Re: zapalovacie cievky

Příspěvek od radoholo79 »

a preco ides menit?mas nejaky problem s motoorom?ja mam dve popukane tak asi budu zle ale vymenim vsetky styri!inak aj tesla ma taketo cievky!a za fajn cenu!

Uživatelský avatar
kopulex
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 05.10.2010 13:00

Re: zapalovacie cievky

Příspěvek od kopulex »

menil jsem ted jednu, jelikoz odesla .. pry je lepsi vymenit rovnou vsechny nez to udelat behem dalsich 2 mesicu :-)
poprve je to vzdy hadanka.. podruhe uz jen puzzle @ 1.8T

roved
Řidič
Řidič
Příspěvky: 154
Registrován: 29.06.2009 22:34

Re: zapalovacie cievky

Příspěvek od roved »

:baseball:
kopulex píše:menil jsem ted jednu, jelikoz odesla .. pry je lepsi vymenit rovnou vsechny nez to udelat behem dalsich 2 mesicu :-)
to hadam len srandujes ved jedna stoji 45euro original ja ich mam 5 jedna odisla hned ako som kupil auto dalsia az po dvoch rokoch nie 2 mesiacoch :)

Uživatelský avatar
kopulex
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 05.10.2010 13:00

Re: zapalovacie cievky

Příspěvek od kopulex »

vubec, takove jsou zkusenosti od mych znamych...
dalsi vec je to v jakem stavu sou ty ostatni (pokud uz maji taky pred smrti, tak jejich funkcnost nemusi byt 100%tni) - nebo se pletu a civka dokud neumre, slape na 100%? funkcnost civek chapu stejne jako svicek, ktere bych po jedne asi taky nemenil..
poprve je to vzdy hadanka.. podruhe uz jen puzzle @ 1.8T

roved
Řidič
Řidič
Příspěvky: 154
Registrován: 29.06.2009 22:34

Re: zapalovacie cievky

Příspěvek od roved »

kopulex píše:vubec, takove jsou zkusenosti od mych znamych...
dalsi vec je to v jakem stavu sou ty ostatni (pokud uz maji taky pred smrti, tak jejich funkcnost nemusi byt 100%tni) - nebo se pletu a civka dokud neumre, slape na 100%? funkcnost civek chapu stejne jako svicek, ktere bych po jedne asi taky nemenil..
chces povedat ze das nove cievky a ked nahodou jedna po 3 mesiacoch prestane fungovat kupis zase vsetky nove?? asi ma niekto vela peniazkov cievka bud ide alebo nie nema co zle fungovat na nej bud dava prud do sviecky alebo nedava :D

Uživatelský avatar
kopulex
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 05.10.2010 13:00

Re: zapalovacie cievky

Příspěvek od kopulex »

tak jsem to nemyslel, muj pasik ma necelych 180tis, takze je dost mozne ze brzy bude nasledovat dalsi civka .. koupit pokazde vsechny nove je blbost prece :-)
poprve je to vzdy hadanka.. podruhe uz jen puzzle @ 1.8T

roved
Řidič
Řidič
Příspěvky: 154
Registrován: 29.06.2009 22:34

Re: zapalovacie cievky

Příspěvek od roved »

no len ono je to tak ze moze vydrzat 10 ale aj 50tisic takze je celkovo blbost menit aj keby si mal 300 tisic km pekne menit tu ktora je zla a hotovo :D

Uživatelský avatar
_GK_
Závodník
Závodník
Příspěvky: 552
Registrován: 09.06.2009 17:47
Kontaktovat uživatele:

Re: zapalovacie cievky

Příspěvek od _GK_ »

Klucí fakt je to pravda svíčky a cívky od Tesly po sloupnutí nálepky je pod tím napsáno BOSCH. Lámali jsme si v práci hlavu proč to dělaj a navíc prodávaj levněji jak Bosch a jediný co nás napadlo je aby měli komplet sortiment.

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“