Brzdy - tvrdne pedál (tiptronic)

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
MaxJH
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 21.04.2009 23:40

Brzdy - tvrdne pedál (tiptronic)

Příspěvek od MaxJH »

Zdar a sílu. Nevím čím to je, ale když stojím dlouho na brzdě, tak tvrdne pedál a auto přestává brzdit. Brzdu povolím, zas sešlápnu a brzdí zas normálně. Jak kdyby utíkal někde nějakej tlak. PROSÍM O RADU, DĚKUJI :P

SB113
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 30
Registrován: 23.10.2010 21:51

Re: Brzdy - tvrdne pedál (tiptronic)

Příspěvek od SB113 »

Skontroluj podtlakovú trubku so spätným ventilom, pravdepodobne je poškodená

MaxJH
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 21.04.2009 23:40

Re: Brzdy - tvrdne pedál (tiptronic)

Příspěvek od MaxJH »

SB113 píše:Skontroluj podtlakovú trubku so spätným ventilom, pravdepodobne je poškodená
Díky pane, to bude zas pálka za výměnu, co?! :?

Uživatelský avatar
chemlon
Profík
Profík
Příspěvky: 928
Registrován: 08.01.2010 12:56

Re: Brzdy - tvrdne pedál (tiptronic)

Příspěvek od chemlon »

MaxJH píše:
SB113 píše:Skontroluj podtlakovú trubku so spätným ventilom, pravdepodobne je poškodená
Díky pane, to bude zas pálka za výměnu, co?! :?
nic nie je zadarmo :(

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Brzdy - tvrdne pedál (tiptronic)

Příspěvek od Tomášek »

taky mam obcas pocit ze mi jde pedal tvrde a nebrzdi to jak by melo, na to ze mam komplet novy brzdy trw.. nema nekdo foto na jakou hadicku se mam presne podivat? diky

Uživatelský avatar
ma-jkl
Pilot
Pilot
Příspěvky: 829
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Brzdy - tvrdne pedál (tiptronic)

Příspěvek od ma-jkl »

Tomášek píše:taky mam obcas pocit ze mi jde pedal tvrde a nebrzdi to jak by melo, na to ze mam komplet novy brzdy trw.. nema nekdo foto na jakou hadicku se mam presne podivat? diky
zkontrolujte si přechodku, řešili jsme to tu mnohokrát. Jinak můj problém, stejně jako mnohých, byl v tom, že bohužel to byla vývěva u tandemového čerpadla. Je tu několik návodů, jak to utěsnit, já koupil nové tandemové čerpadlo.
...ford?

Honza-76-Zizka
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 25.02.2011 15:09

Re: Brzdy - tvrdne pedál (tiptronic)

Příspěvek od Honza-76-Zizka »

Zdravím. Jsem majitelem 1,9 TDI , 66Kw, r.v. 2002. Mám stejný problém. Automechanik mi řekl , že je to normální , protože při dlouho sešlápnutém pedálu pomalu ujde vzduch. Moc jsem to nepobral, ale asi je to tak. Bohužel nemáme nové vozy. U mě nastal problém s tím, že se mi objevila voda v posilovači. Nechápu kudy se tam dostala. Odsál jsem celkem 0,5, litru tekutiny. Jedná se o vodu. Problém nastal až když venkovní teploty klesly pod 0 st. C. Pedál zústal tvrdý a vozidlo přestalo brzdit. Začalo brzdit po dlouhém ohřátí.
Tvůj problém není v nechtěném přisávání do podtlakové hadice, porotože by se ti pomalu propadal pedál.
MaxJH píše:Zdar a sílu. Nevím čím to je, ale když stojím dlouho na brzdě, tak tvrdne pedál a auto přestává brzdit. Brzdu povolím, zas sešlápnu a brzdí zas normálně. Jak kdyby utíkal někde nějakej tlak. PROSÍM O RADU, DĚKUJI :P

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“