skubani motoru

benzínové motory...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
eamon
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 14.07.2008 11:23
Bydliště: severni irsko

skubani motoru

Příspěvek od eamon »

chlapy muzete poradit prosim?mam 1.8 passata kdyz rano nastartuji tak mi kolisaji otacky .po urcite dobe to bezi v pohode ale jakmile jedu cuka to a slisim takovy zajmavy zvuk zkdyz pridam do otacek jakoby tam mel turbo myslel jsem si ze to muze byt svickama na vag mi to pise zkrat na valcich no proste nejake zkraty.chtel jsem vymenit svicky ale nejak nevim jak se knim dostat.diky za odpovedi

eamon
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 14.07.2008 11:23
Bydliště: severni irsko

Re: skubani motoru

Příspěvek od eamon »

chlapy poradte prosim dival jsem se na vsech jedenact stranek a nic jsem nenasel co by byl muj problem

Uživatelský avatar
ETC
Řidič
Řidič
Příspěvky: 170
Registrován: 07.10.2008 00:40
Bydliště: -MaRtIn- SK
Kontaktovat uživatele:

Re: skubani motoru

Příspěvek od ETC »

tak ku sviečkam sa dostaneš jednoducho: dáš dolu plastový krit na vrchu motora odpojíš šteker a aj kostru z vysokonapaťového modulu a dáš ho dolu vytiahneš fajky zo sviečok a v diere máš sviečky teraz nie som istý či 16 alebo 17 mm orech trubkový na vybratie sviečok budeš potrebovať
DAS AUTO

Uživatelský avatar
aivos
Pilot
Pilot
Příspěvky: 806
Registrován: 18.08.2009 14:15

Re: skubani motoru

Příspěvek od aivos »

rekl bych ze ti to jede jen na 3 valce, bud svicka, nebo civka, nebo ridici jednotka koncoveho stupne... musis to promerit, povymenovat atd... prvni bych zkusil vyndat civku s svickou, nastartovat, prilozit k motoru a sledovat jestli dava jebu... ale bez to v klestach a rukavicich pac to dava celkem jeby :D
Obrázek

eamon
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 14.07.2008 11:23
Bydliště: severni irsko

Re: skubani motoru

Příspěvek od eamon »

mohl bys mi to vysvetlit trochu podrobneji prosim. Nebot ja menil svicky naposled na golfu dvojce a tam je to jine .Ja kdyz jsem se dival do motora ,tak jsem tam videl po prave strane odemne ctyri kable ty mam sundat a pod nema jsou civky a ty civky sundam jak? a pod tema civkama jsou svicky ?porad mi nerad bych neco urval prosim

eamon
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 14.07.2008 11:23
Bydliště: severni irsko

Re: skubani motoru

Příspěvek od eamon »

svicky jsem vymenil uvidim az rano ci to skube.ale ten zvuk me sere kdyz pridam plyn tak je jak u autobusu

Uživatelský avatar
ETC
Řidič
Řidič
Příspěvky: 170
Registrován: 07.10.2008 00:40
Bydliště: -MaRtIn- SK
Kontaktovat uživatele:

Re: skubani motoru

Příspěvek od ETC »

aivos píše:rekl bych ze ti to jede jen na 3 valce, bud svicka, nebo civka, nebo ridici jednotka koncoveho stupne... musis to promerit, povymenovat atd... prvni bych zkusil vyndat civku s svickou, nastartovat, prilozit k motoru a sledovat jestli dava jebu... ale bez to v klestach a rukavicich pac to dava celkem jeby :D
dá sa to zniesť mňa kopol renault iba čo som sa zlakol lebo prebíjala cievka inak nič stračné :laugh:
DAS AUTO

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“