Hučení v brzdách

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
Telda
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 08.02.2011 10:23
Bydliště: Praha

Hučení v brzdách

Příspěvek od Telda »

Zdravím klubáci,
včera jsem měnil na autě kotouče i desky, přední i zadní (kotouče Brembo Max a desky Textar) po ujetí cca 140 Km začaly strašně hučet! Teď mám ujeto asi 220 km už to není tak strašný,ale pořád tam slyším to hučení...nevíte čím to může být?Ložisko ani gumy to nebudou, vždycky když to začne tak lehce poklepu na brzdovej pedál a hned se to ztiší....

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10099
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: Hučení v brzdách

Příspěvek od majkl1 »

Nezůstávají ti viset? Co kola,jsou po jízdě studený?
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

Uživatelský avatar
Telda
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 08.02.2011 10:23
Bydliště: Praha

Re: Hučení v brzdách

Příspěvek od Telda »

Tak včera sem si udělal výlet přes celou ČR za rodičema...Od nastartování až po dojetí do cíle cca 330 km se brzdy neozvaly, prostě všechno tak jak má být...cesta zpátky taky paráda až na konečných 50 metrů,kdy sem jezdil po parkovišti a hledal místo na parkování, mi to na 3-jku cca 50 km/h začalo hučet,málem mě trefilo!! Jinak brzdy zkontrolovány v jinem autoservisu a zda se být všechno v pořádku...

Uživatelský avatar
proche77
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 16.12.2008 18:13
Bydliště: pozořice JICH MoraVWy

Re: Hučení v brzdách

Příspěvek od proche77 »

holt to budeš muset rozdělat a podivat se jestli sou všechny desky stejně sjety,mě to dělalo na zadnim kole a byly to vodici čepy u třmenu,v těch pouzdrech občas zustaly viset,promazal sem to a vyměnil desky a v poho :wink:

Uživatelský avatar
Telda
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 08.02.2011 10:23
Bydliště: Praha

Re: Hučení v brzdách

Příspěvek od Telda »

Tak sem zkoumal teplotní rozdíl na brzdách a všiml sem si že pravé přední se dost zahřejvá oproti ostaním...hučení sice zmizelo ale to pravé přední se mi zdá, že se i více sjíždí kotouč, tak čím to bude? :evil:

Uživatelský avatar
proche77
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 16.12.2008 18:13
Bydliště: pozořice JICH MoraVWy

Re: Hučení v brzdách

Příspěvek od proche77 »

Telda píše:Tak sem zkoumal teplotní rozdíl na brzdách a všiml sem si že pravé přední se dost zahřejvá oproti ostaním...hučení sice zmizelo ale to pravé přední se mi zdá, že se i více sjíždí kotouč, tak čím to bude? :evil:
ted sem ti to psal vyše,bud vodici čepy sou zatuhli,stara brzdova kapalina,zaseklej pistek,chce to rozdělat :!: :wink:

Uživatelský avatar
Telda
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 08.02.2011 10:23
Bydliště: Praha

Re: Hučení v brzdách

Příspěvek od Telda »

OK, díky moc hned zejtra se na to podívám :wink:

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“