Zabezpečení proti krádeži???

2007 - 20..

Moderátor: jets

Odpovědět
Kokri
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 10.12.2010 14:48
Bydliště: Ostrava

Zabezpečení proti krádeži???

Příspěvek od Kokri »

Zdravím všechny nadšence Tigiho. Jelikož se blíží doba kdy nám má dorazit náš Miláček Tigi tak se chci zeptat jak nejlépe zabezpečit Tigi proti odcizení, údajně je po nich docela poptávka. Prosím o zkušenosti, moc děkuji všem pisatelům. Kokri :pleasantry:

Uživatelský avatar
Tiguanman
Závodník
Závodník
Příspěvky: 544
Registrován: 18.07.2010 21:19
Bydliště: Olomouc

Re: Zabezpečení proti krádeži???

Příspěvek od Tiguanman »

Taky jsem to měl původně v úmyslu, ale nakonec mám jen zamykání páky a tajný vypínač zapalování.
Jezdi jenom tak rychle,jak umí létat tvůj anděl strážný!


.............

VW Tiguan 2.0 TDi 125kW čip, Of 4Moušn, šedá
VW Jetta 1.4 TSi 125kW, šedá
a spotřeba???...sere pes!!!

Uživatelský avatar
valchaaa
Závodník
Závodník
Příspěvky: 618
Registrován: 01.12.2009 20:04

Re: Zabezpečení proti krádeži???

Příspěvek od valchaaa »

Radeji dobře pojistit.Jak budou chtít ukrást tak ukradnou.

Uživatelský avatar
Tigrouš
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 221
Registrován: 20.10.2010 17:04
Bydliště: Praha

Re: Zabezpečení proti krádeži???

Příspěvek od Tigrouš »

Já to řešil následovně........
Auto s automatem a s bezklíčovým otvíráním dveří zabezpečovat uzamykáním páky mi bylo jaksi uhozené, protože vlézti do auta bez klíče a pak nějakým klíčem otvítat řadičku mi přišlo divné.......
Před předáním auta jsem měl jak na Polu, tak Tiguánu jednoznačný požadavek automaticky fungujícího tajného vypínače, který pracuje na principu toho, že každý zapomene vypínač zapnout.......servis VW to na moje požadavky provedl exelentně a vypínač se po 30 vteřinách po uzamčení vozidla sám vypne. Po nasednutí (a dále to rozebírat nechci) se vypínač "nějakým" způsobem opět aktivuje(nechci to zase rozebírat). Jen dodám, že v autě je vše originál, není možno přijít na vypínač jako takový.......To je ale pouze pro legraci, nemyslím si, že to někoho odradí, ale známé či příbuzné, kteří by event. chtěli Tigouše na dvorku projet to dožene k šílenství. A nějakého blbouna s málo zkušenostma asi také. Navíc to nebylo v servisu VW vůbec levné!!!!!
Jako drouhou možnost mám aktivního Sherloga, za 14 dní jsem s nimi mluvil telefonicky asi 10 x, ochota veliká a po dohodě, že budu o víkendu na Slovensku, jsem zavolal.....český Sherlog mě neviděl, nicméně zavolali slovenským kolegům, aby auto našli a pohlídali. Za pár minut volaly z Čech, že mě slováci sledují, stačí prý popojet s autem asi o 50 m za panelák a tam je pytel, kde mě uvidí i z Čech........a tak mě hlídali obě dvě strany......no prostě jsem spal klidněji.
A jako třetí alternativu mám 100% pojistku na 100% kupní cenu pro krádež či havárku auta, platí 3 roky.....
Vypínač, Sherlog a 100% pojistku mám na obou nových autech a zatím jsem spokojený, jiná alternativa mě nenapadla.....

A víc pro to udělat nemohu, sice mám sekeru, kterou bych nejraději debilům zlodějským sekal ruce, ale to bohužel nejde, kdo by v ČR dělal jednou rukou, že..........
Šťastný nový krotitell.....Konečně Tigrouš spinká v klítce vedle Pola, bože, to je nádherná dvojkaObrázek

Uživatelský avatar
jets
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2634
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: Zabezpečení proti krádeži???

Příspěvek od jets »

když ho bude někdo chtít tak si ho vezme. Podle mě je nejlepší pojistka a když ho ukradnou tak se modlit aby se už nenašlo... Já mám garáž takže jsem nic neřešil, od salonu jsem dostal zamykání zpátečky - teď mě tak napadá že bych mohl vyzkoušet jestli vůbec funguje :-)
Až bude mít auto tak 2-3 roky tak si připlatím na pojistce aby se plnilo v nové ceně a nebudu to řešit...
každé přistání po kterém se dá odejít po svých je dobré

sup111
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 28.12.2010 16:31

Re: Zabezpečení proti krádeži???

Příspěvek od sup111 »

Tajný vypinač je výborný,ale lepší je ještě jeden ,který odpojí přístup k počítači,nutno zapnout před příjezdem do servisu jinak nemají šanci udělat diagnostiku.(lepší zloděj sedne do auta s přenosným počítačem a v klídku se napojí na počítač auta a zajistí si kompletní přístup) :good: :good: :good:

Uživatelský avatar
Tigrouš
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 221
Registrován: 20.10.2010 17:04
Bydliště: Praha

Re: Zabezpečení proti krádeži???

Příspěvek od Tigrouš »

sup111 píše:Tajný vypinač je výborný,ale lepší je ještě jeden ,který odpojí přístup k počítači,nutno zapnout před příjezdem do servisu jinak nemají šanci udělat diagnostiku.(lepší zloděj sedne do auta s přenosným počítačem a v klídku se napojí na počítač auta a zajistí si kompletní přístup) :good: :good: :good:
A nebo je to vše v jednom, že.....hezky schováno v originalitě interiéru bez jakékoliv známky něčeho zvláštního a pro chod autíčka nepostradatelného a automaticky počítajícího ze zapomnětlivostí rozradostněného majitele.......
Nicméně pojistka je pojistka a současně s vyhledávačem je to snad maximum............víc se snad asi udělat nedá.....
Šťastný nový krotitell.....Konečně Tigrouš spinká v klítce vedle Pola, bože, to je nádherná dvojkaObrázek

Uživatelský avatar
Tiguanman
Závodník
Závodník
Příspěvky: 544
Registrován: 18.07.2010 21:19
Bydliště: Olomouc

Re: Zabezpečení proti krádeži???

Příspěvek od Tiguanman »

Proti profíkům nemáme stejně šanci a na nějaký nazdárky to stačí.
Jezdi jenom tak rychle,jak umí létat tvůj anděl strážný!


.............

VW Tiguan 2.0 TDi 125kW čip, Of 4Moušn, šedá
VW Jetta 1.4 TSi 125kW, šedá
a spotřeba???...sere pes!!!

Uživatelský avatar
Majllo
Závodník
Závodník
Příspěvky: 604
Registrován: 06.03.2008 09:15
Bydliště: SR

Re: Zabezpečení proti krádeži???

Příspěvek od Majllo »

sancu mozno nie, ale kazda vec ked uz zdrzi len minutku, dve, tak to zvysuje sancu ze ho niekto vyrusi a necha to tak...

Odpovědět

Zpět na „Tiguan“