Dovybaveni Tiguana of HF a navi+ anteny

2007 - 20..

Moderátor: jets

Odpovědět
Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovybaveni Tiguana of HF a navi+ anteny

Příspěvek od tornado1 »

nejde to nastavit... pokud máš nokii a zapnutý rsap v nastavení menu tak se spojí jako rsap.. pokud v nastavení telefonu vypneš rsap, spojí se jako normální hf
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Plus
Řidič
Řidič
Příspěvky: 129
Registrován: 24.02.2008 21:40
Bydliště: Slovakia

Re: Dovybaveni Tiguana of HF a navi+ anteny

Příspěvek od Plus »

asi tak, osobne vidim rsap ako vacsiu nevyhodu pokial je telefon neovladatelny. Preto som sa nakoniec rozhodol pre tu nizsiu radu. Aj tak teraz nemam nokiu, hlasove ovladanie mi az tak chybat nebude. Skor ma bude zaujimat hlasove ovladanie navigacie RNS.
tornado1 píše:nejde to nastavit... pokud máš nokii a zapnutý rsap v nastavení menu tak se spojí jako rsap.. pokud v nastavení telefonu vypneš rsap, spojí se jako normální hf

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovybaveni Tiguana of HF a navi+ anteny

Příspěvek od tornado1 »

hlasové ovládání rns není problém dodělat..
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
Tigrouš
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 221
Registrován: 20.10.2010 17:04
Bydliště: Praha

Re: Dovybaveni Tiguana of HF a navi+ anteny

Příspěvek od Tigrouš »

Poradí někdo, kde sá dá vypnout zvuk "RNS 510" např. rádia při navigování, kdy mluví ta sličná paní? Ať to tam v nastavení hledám jako blb, nikde to nevidím......a baba mluví stejně hlasitě jako rádio........
Šťastný nový krotitell.....Konečně Tigrouš spinká v klítce vedle Pola, bože, to je nádherná dvojkaObrázek

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovybaveni Tiguana of HF a navi+ anteny

Příspěvek od tornado1 »

když při navigování - navigačním povelu ubíráš hlasitost tak pouze pro navigační pokyny.. jinak hlasitost navigace v nastavení taky je..
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
Tigrouš
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 221
Registrován: 20.10.2010 17:04
Bydliště: Praha

Re: Dovybaveni Tiguana of HF a navi+ anteny

Příspěvek od Tigrouš »

te="tornado1"]když při navigování - navigačním povelu ubíráš hlasitost tak pouze pro navigační pokyny.. jinak hlasitost navigace v nastavení taky je..[/quote]
tornado1 píše:když při navigování - navigačním povelu ubíráš hlasitost tak pouze pro navigační pokyny.. jinak hlasitost navigace v nastavení taky je..
jj.....dííky, to už funguje, ale v návodu je ještě poznámka.......
Krátkým stisknutím funkční plochy "Ztlumení Entertainmentu" určíte, jak se má hlasitost jiného zvukového zdroje během hlášení snížit......a ten enternamententonocsakra :P tam nikde nevidím......
Šťastný nový krotitell.....Konečně Tigrouš spinká v klítce vedle Pola, bože, to je nádherná dvojkaObrázek

Uživatelský avatar
Tigrouš
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 221
Registrován: 20.10.2010 17:04
Bydliště: Praha

Re: Dovybaveni Tiguana of HF a navi+ anteny

Příspěvek od Tigrouš »

Tigrouš píše:Krátkým stisknutím funkční plochy "Ztlumení Entertainmentu" určíte, jak se má hlasitost jiného zvukového zdroje během hlášení snížit......a ten enternamententonocsakra :P tam nikde nevidím......
Tak tigříííci, poradí někdo, kde najdu to "Ztlumení Entertainmentu"......????
Šťastný nový krotitell.....Konečně Tigrouš spinká v klítce vedle Pola, bože, to je nádherná dvojkaObrázek

Uživatelský avatar
Tigrouš
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 221
Registrován: 20.10.2010 17:04
Bydliště: Praha

Re: Dovybaveni Tiguana of HF a navi+ anteny

Příspěvek od Tigrouš »

Ať mačkám setup třeba celý den, nemohu se dostat na možnost zjištění verze map....dělám něco špatně? Je to potřeba povolit někde v servis menu?......už mě klepne
Šťastný nový krotitell.....Konečně Tigrouš spinká v klítce vedle Pola, bože, to je nádherná dvojkaObrázek

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovybaveni Tiguana of HF a navi+ anteny

Příspěvek od tornado1 »

servisní menu není od výroby aktivní a musí se aktivovat!!
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

DAS33
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 27.03.2011 01:28
Kontaktovat uživatele:

HF parrot a navi RNS510

Příspěvek od DAS33 »

Ahoj odbornici na RNS510, potrebuji radu ohledne zapojeni HF parrot do zadnich pinu na RNS510, nemuzu najit zadne schema kam to prijde zapojit??? Diky za rady:-)

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovybaveni Tiguana of HF a navi+ anteny

Příspěvek od tornado1 »

vykašli se na Parrota, origo HF přes RNS je mnohem lepší!
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
Moik
Závodník
Závodník
Příspěvky: 663
Registrován: 22.04.2010 19:58
Bydliště: Jihlava

Re: Dovybaveni Tiguana of HF a navi+ anteny

Příspěvek od Moik »

Takže... v pátek mi Kemar přivezl nepremium BT jednotku a kabeláž k ní. Vymontoval jsem rádio, sundal horní lampičku, zacvaknul jsem mikrofon, propojil kabeláž a kabelem povolil telefon v gateway. Celý to bylo asi na 30 minut a mám nejlepší HFko, který jsem doposud měl. ovládání na volantu je balada, maxidot příjemný, dotykový tlf na rádiu pohoda.

Cena koplet 4800,-!!! Silně doporučuju. Má to i A2DP, hraje to velice dobře, párování s Nokií no problem, diakritiku umí a píše česky. Kdo by do toho šel, ať se staví u mě, zapnu mu to.
Passat 2016, 2.0TDI 110kw, DSG
Multivan T5 2007, 1.9TDI 77kW (R.I.P. 2014)
Tiguan Sport&Style 1,4TSI 110kW 4x4 (R.I.P. 2011)

Uživatelský avatar
jets
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2634
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovybaveni Tiguana of HF a navi+ anteny

Příspěvek od jets »

Moik píše:Takže... v pátek mi Kemar přivezl nepremium BT jednotku a kabeláž k ní. Vymontoval jsem rádio, sundal horní lampičku, zacvaknul jsem mikrofon, propojil kabeláž a kabelem povolil telefon v gateway. Celý to bylo asi na 30 minut a mám nejlepší HFko, který jsem doposud měl. ovládání na volantu je balada, maxidot příjemný, dotykový tlf na rádiu pohoda.

Cena koplet 4800,-!!! Silně doporučuju. Má to i A2DP, hraje to velice dobře, párování s Nokií no problem, diakritiku umí a píše česky. Kdo by do toho šel, ať se staví u mě, zapnu mu to.
vědět to že to je za 4800 tak nekupuju parrota :-(
každé přistání po kterém se dá odejít po svých je dobré

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovybaveni Tiguana of HF a navi+ anteny

Příspěvek od tornado1 »

jenom ta kabeláž s těma konektorama nevypadá moc dobře za tou navi.. jinak gratuluju.. a když jsem ti psal v tomhle tématu asi před 9-ti měsícema že origo HF je origo HF tak jsi se mnou nesouhlasil.
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
motorpower
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3332
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Dovybaveni Tiguana of HF a navi+ anteny

Příspěvek od motorpower »

To Jets ...nabízel jsem ti také, ale nevím jestli už jsi neměl Parrota.
Pro ostatní...mám také, jen o malinko dráž než Kemar..cca 5400,- / asi horší zdroje/ montáž u mě nebo u Tornáda ..dle polohy :)
Měření výkonu na válcové zkušebně MAHA LPS 3000 4x4

Úprava výkonu vašeho vozu. Zlepšení emisních limitů.


Obrázek

Motorpower - Chiptuning

Odpovědět

Zpět na „Tiguan“