zasuvka 12V v kufru (bora sedan)

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

lks
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 08.04.2009 17:05

Re: zasuvka 12V v kufru (bora sedan)

Příspěvek od lks »

Hele chlapi, ze budete vedet jak nejjednoduseji udelat, aby 12V zásuvky běhaly i bez klíčku v zapalování, nebo aspoň hodinku po jeho vyndání ???

Uživatelský avatar
cajdauo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 120
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pardubický kraj

Re: zasuvka 12V v kufru (bora sedan)

Příspěvek od cajdauo »

Mam Golf IV Variant rv.2000 zasuvku jsem si take musel dodelavat sam a kabel jsem mel smotany na leve strane za calounenim kousek za sedackama.Takze sundal leve calouneni a snad tam take najdes kabel co je optren i konektorem,ktery jen napojis na zasuvku.ja mel uz i pojistku zasunutou v poj.skrini,ale zkontroluj si ji...Jo jinak me zasuvka facha i pri vypnutem a zamknutem aute...praci zdar

FikinD
Řidič
Řidič
Příspěvky: 106
Registrován: 04.07.2008 20:28
Bydliště: Domanín

Re: zasuvka 12V v kufru (bora sedan)

Příspěvek od FikinD »

dalo by se nějak udělat aby zasuvka fungovala jen v případě že je auto odemčeno nebo třeba jen nějakou dobu po vytažníní klíčku?popřípadě jen s klíčem v zapalování? Díky

Uživatelský avatar
roti
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1855
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, München
Kontaktovat uživatele:

Re: zasuvka 12V v kufru (bora sedan)

Příspěvek od roti »

ja treba nemam zadni repro a kabelaz k repru jsem nenasel. na tu zasuvku taky mrknu
S500 L
ex SIII 140kW, OIII RS TDI, GIV Highline 1.6 SR, SII Combi Elegance Black, 125kW, DSG + SII Limo White, Passat 2003 Highline, BMW 740i V8 4.4L, BMW 320dA, VW GIV Varoš,S764+KAT,EGR off,Eibach

Uživatelský avatar
roti
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1855
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, München
Kontaktovat uživatele:

Re: zasuvka 12V v kufru (bora sedan)

Příspěvek od roti »

je to on ten konektor? je na L strave na blatniku. jeste se zeptam, v kterych miste je v tapecu u varose ta zasuvka?? dik
Přílohy
P1220746.jpg
S500 L
ex SIII 140kW, OIII RS TDI, GIV Highline 1.6 SR, SII Combi Elegance Black, 125kW, DSG + SII Limo White, Passat 2003 Highline, BMW 740i V8 4.4L, BMW 320dA, VW GIV Varoš,S764+KAT,EGR off,Eibach

Uživatelský avatar
Bikin
Řidič
Řidič
Příspěvky: 192
Registrován: 28.07.2008 09:47
Bydliště: UH (hradSITE)

Re: zasuvka 12V v kufru (bora sedan)

Příspěvek od Bikin »

zdravim, tak sem opet zacal resit tema zasuvky v kufru, kdyz sem poctive rozdelal vsechny tapece v kufru tak sem nasel konektor na prave strane schovany jak svina, je tam aj konektor, Kdyz sem se byl ptat na zasuvku u VW tak sem se dostal na cenu 280 za zasuvku a 220 za nejakou krytku ktera je potreba aby to tam drzelo. Zda se me to strasne moc za blbou zasuvku, muzete me nekdo poradit?? eventualne kde koupit levneji?? moc diky!
VW Passat 3C 1,4TSI 110kW DSG rv.2009 ecofuel-CNG
ex VW BORA sedan 1,9TDI 74kW PD Black rv.2003 EGR-OFF KAT-OFF CHIP- 110kw by TDIFUN

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10178
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: zasuvka 12V v kufru (bora sedan)

Příspěvek od xerxes »

Bikin píše:zdravim, tak sem opet zacal resit tema zasuvky v kufru, kdyz sem poctive rozdelal vsechny tapece v kufru tak sem nasel konektor na prave strane schovany jak svina, je tam aj konektor, Kdyz sem se byl ptat na zasuvku u VW tak sem se dostal na cenu 280 za zasuvku a 220 za nejakou krytku ktera je potreba aby to tam drzelo. Zda se me to strasne moc za blbou zasuvku, muzete me nekdo poradit?? eventualne kde koupit levneji?? moc diky!
si to dej do poptávky tady na foru :wink:

Uživatelský avatar
KOŠŤÁL
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 11674
Registrován: 22.11.2007 22:51
Bydliště: 28 kiláků od našich
Kontaktovat uživatele:

Re: zasuvka 12V v kufru (bora sedan)

Příspěvek od KOŠŤÁL »

co něco takovýho?

http://www.campi-shop.cz/katalog/katalo ... ka--power-" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: zasuvka 12V v kufru (bora sedan)

Příspěvek od Goauld »

Zkus nějaky vrakoviště, třeba budou mít za rozumnou cenu. Neoriginál bych tam nedával, ten tapec ve kterym to drží je dost měkkej a myslím si že bys to tam neměl jak uchytit, většinou je to navrhnuty na zacvaknutí do tvrdyho plastu.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Re: zasuvka 12V v kufru (bora sedan)

Příspěvek od duduh »

No ty zásuvky jsou opravdu drahý.Většinou jsou ze dvou dílů na zacvaknutí.Hlavně si proto pořádně změř průměr díry než to budeš řezat a zkus někoho poprosit ať ti ukáže kde je umístěna ať se ti nevybuluje ven protože se tam nevejde.

maho92
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 08.05.2010 14:00

Re: zasuvka 12V v kufru (bora sedan)

Příspěvek od maho92 »

a nahodov neviete kde ma byt ta zasuvka na hatchbagu G4 kabel som nasiel aj skonektorom aj zasuvku mam len neviem kde ju mam umiestnit

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: zasuvka 12V v kufru (bora sedan)

Příspěvek od Toxyz »

origo pod světýlkem, ale není to nejlepší místo, já ji mám pod plastem co drží zadní plato...jak je takový vybrání...za kobercem je tam schovanej i pás
GI Cabrio 1,8 16v - White Edition + daily TDI "slepice"

Uživatelský avatar
marfy8
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2474
Registrován: 23.11.2011 22:25
Bydliště: Prostřední Bečva

Re: zasuvka 12V v kufru (bora sedan)

Příspěvek od marfy8 »

Já jsem teď dodělával zásuvku do GIV r.98, měl jsem tam připravený konektor, tak proč ne. Zásuvku jsem si sehnal z Oktávky za 20,- (+40 pošta) 8) ...

Do tapecu jsem pod světýlko vystřihnul nůžkama díru, menší než je zapík. Ten tak potom násilím narval, aby tam pořádně držel. Ze zadu jsem ho ještě zajistil kapkou dvousložkového lepidla. Vše funguje v pohodě.

Pozn. ano zapík má fungovat i při vypnutém klíčku.

Časem si možná zkusím sehnat tu krytku s nápisem "12V" (teď tam mám normál zapalovač) ale to je opravdu detail. :wink:

Uživatelský avatar
Ondra A.
Řidič
Řidič
Příspěvky: 183
Registrován: 05.02.2012 20:02
Bydliště: Praha 6
Kontaktovat uživatele:

Re: zasuvka 12V v kufru (bora sedan)

Příspěvek od Ondra A. »

Tak jsem se do toho také pustil (prostě mi to nedalo) :twisted: A zásuvka už je na cestě. Tak dám aspon dvě fotky kde byl konektor krásně k nalezení.
Obrázek
Obrázek
Diagnostika na Praze 6 a okolí pro VW club

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“