Jakej benzínovej motor?

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

michalS85
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 06.06.2010 11:57

Re: Jakej benzínovej motor?

Příspěvek od michalS85 »

ja mam passata 2.3 V5 125kw bez 4mo rv 02, najeto 140 pocitvejch a mam dlohodoubou 12l a kdyz jedu do prace nebo z prace tak mam tak 17l, jezdim jenom mesto protoze na vetsi dalky bych rad neco usetril, zatim jsem s tim najel nejakejch 20tis a zacina me to auto pekne sr*t, resp. ta spotreba, je fakt ze vaha vzduchu pise chybu, ale pochybuju ze to bude tim, a to jezdim spis klobouka, takze za me 2.3 uz nikdy vic, to ta 1.8T jede 2x tak a zere tak 11l a to se muze obcas prislapnout. nejmn co jsem jel bylo 7.5 na neutral z kopce asi 10km :D vymenim vahu vzduchu a pak to hodim ze skály
3BG VR5 variant

Uživatelský avatar
Michalyx
Pilot
Pilot
Příspěvky: 753
Registrován: 30.06.2008 21:29
Bydliště: Calexcity

Re: Jakej benzínovej motor?

Příspěvek od Michalyx »

by si sa cudoval ale taka vaha alebo spinavy vzduchovy filter sa pekne odrazi na spotrebe..

martin159
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 224
Registrován: 07.02.2008 20:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Jakej benzínovej motor?

Příspěvek od martin159 »

To mohu jen potvrdit mám novej filtr sportovní a váhu vzduchu vyčištěnou a nové obě lambdy a spotřeba je super jezdím i za 6 l
Toje dobré ne?

Přeju hezký den





zviditelnění stránek http://www.registraceodkazu.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.motodiagnostika.eu" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Rudistdic
Závodník
Závodník
Příspěvky: 606
Registrován: 21.04.2010 20:05
Bydliště: Jiříkov (DC)
Kontaktovat uživatele:

Re: Jakej benzínovej motor?

Příspěvek od Rudistdic »

Tak to mi někdo poraďte co s 1.6 74kW?? Na motoru vyměněno co se dalo a žere mi 11,5L..už nevím co s tím mám dělat!!!A ani ten výkon se mi moc nezdá,,nad 5tis.ot se tomu vůbec nechce..
Vento TDic,,turbo K24 (tlak 2bary),,IC,,poštelované čerpadlo,výfuk od turba až po konec 60mm (duplex).. PRODÁNO

Uživatelský avatar
bifur
Profík
Profík
Příspěvky: 1127
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bratislava

Re: Jakej benzínovej motor?

Příspěvek od bifur »

Holt 8-ventil nad 5000 ot - co od toho cakas? Ked si to chcel tocit po cervene, mal si si kupit 16V. Inak ak mas ako pises vymenene co sa dalo (vratane lambdy, vahy, atd..), tak asi uz potrebujes silnejsi motor (po case kazdy motor pocitovo prestane tahat - proste si na to zvyknes a potrebujes silnejsi). A ta spotreba, nuz, SR-ko co malo zerie je skor vynimka, ba povedal by som ze div sveta.. Alebo nemas ani zdaleka vymenene "co sa dalo"..

Uživatelský avatar
Rudistdic
Závodník
Závodník
Příspěvky: 606
Registrován: 21.04.2010 20:05
Bydliště: Jiříkov (DC)
Kontaktovat uživatele:

Re: Jakej benzínovej motor?

Příspěvek od Rudistdic »

Tak letadlo to není..o tom žádná,,ale nejvíc mě štve ta spotřeba..pár témat níž se to rozebíra a každej píše že to žere,,tak sem investoval asi zbytečně..to hodim do plynu a snad bude klid..jinak mám octavii a tam 16V nedělali bohužel.. :cry:
Vento TDic,,turbo K24 (tlak 2bary),,IC,,poštelované čerpadlo,výfuk od turba až po konec 60mm (duplex).. PRODÁNO

Uživatelský avatar
bifur
Profík
Profík
Příspěvky: 1127
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bratislava

Re: Jakej benzínovej motor?

Příspěvek od bifur »

To ze to nejde nad 5000 neries, zase ti to taha lepsie odspodu. Ale su tu aj ludia co maju peknu spotrebu s SR-kom, len asi zalezi aj od stylu jazdy, tak neviem..

Uživatelský avatar
Rudistdic
Závodník
Závodník
Příspěvky: 606
Registrován: 21.04.2010 20:05
Bydliště: Jiříkov (DC)
Kontaktovat uživatele:

Re: Jakej benzínovej motor?

Příspěvek od Rudistdic »

No jezdim s tim jak němec..točim pozvolna max do 3tis...rychlost do 100km/h..a prostě ne a ne!!žere ať jedu jak jedu..to že to nejde do plných moc neřešim,,od spodu jede opravdu moc hezky..což mi vyhovuje..holt sem zvyklej z diesla :oops:
Vento TDic,,turbo K24 (tlak 2bary),,IC,,poštelované čerpadlo,výfuk od turba až po konec 60mm (duplex).. PRODÁNO

Uživatelský avatar
cubic214
Závodník
Závodník
Příspěvky: 528
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Žilina (SK)

Re: Jakej benzínovej motor?

Příspěvek od cubic214 »

bifur: asi si s SRkom nikdy nesiel sa mi zda, bez problemov musi tahat do 6000 a spotreba je zavisla od nohy, neni problem mimo mesto za 6-6,5
rudistdic: kde mas tych 11,5? po meste?

Uživatelský avatar
Rudistdic
Závodník
Závodník
Příspěvky: 606
Registrován: 21.04.2010 20:05
Bydliště: Jiříkov (DC)
Kontaktovat uživatele:

Re: Jakej benzínovej motor?

Příspěvek od Rudistdic »

cubic214 píše:bifur: asi si s SRkom nikdy nesiel sa mi zda, bez problemov musi tahat do 6000 a spotreba je zavisla od nohy, neni problem mimo mesto za 6-6,5
rudistdic: kde mas tych 11,5? po meste?
JJ,,po městě..jezdim převážně město..
Vento TDic,,turbo K24 (tlak 2bary),,IC,,poštelované čerpadlo,výfuk od turba až po konec 60mm (duplex).. PRODÁNO

michalS85
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 06.06.2010 11:57

Re: Jakej benzínovej motor?

Příspěvek od michalS85 »

no ja zacnu u vahy, pak prememrim lambdy a pak ta soupnu asi taky LPG, protoze auto je to v pohode a co jsem pocital tak navratsnost je do jednoho roka s tim co najedzdim a co stoji benzin x LPG, no a holt si to auto necham aspon 2 roky, coz tak neva auto je to dobry
3BG VR5 variant

Uživatelský avatar
cubic214
Závodník
Závodník
Příspěvky: 528
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Žilina (SK)

Re: Jakej benzínovej motor?

Příspěvek od cubic214 »

Rudistdic píše:
cubic214 píše:bifur: asi si s SRkom nikdy nesiel sa mi zda, bez problemov musi tahat do 6000 a spotreba je zavisla od nohy, neni problem mimo mesto za 6-6,5
rudistdic: kde mas tych 11,5? po meste?
JJ,,po městě..jezdim převážně město..
ak to su kratucke trasy do 5km tak to moze teraz v zime byt, ale nad 5000 musi tahat stale

Uživatelský avatar
bifur
Profík
Profík
Příspěvky: 1127
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bratislava

Re: Jakej benzínovej motor?

Příspěvek od bifur »

cubic214: ja som sa zle vyjadril, ako vzdy ked pisem vecer.. Nemyslel som to tak ze nad 5000 je to mrtve, ale tak ze 16V je v tychto otackach zivsie. Je jasne ze to auto musi tahat aj nad 5000. Len od toho netreba cakat zazraky, pokial nejdes do kopca, tak je vyhodnejsie preradit a ist na nizsich ot. A inak, mas pravdu - jazdil som len jedno SR-ko a vravim podla toho jedneho motoru - v akom bol stave to bohuzial neviem, lebo bolo pozicane...

michalS85
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 06.06.2010 11:57

Re: Jakej benzínovej motor?

Příspěvek od michalS85 »

tak mam , novou vahu, novy filtry, novou skrtici klapku a stejne se pod 9,5 nedostanu ani kdybych se posral, takze normalka 12 po meste, takze 2.3 V5 nebrat, lembdy nehlasi zadnou chybu na diagu tak fakt nevim, jestli nemerej obcas a preventivne je vymenit, nebo jestli je spatne nastavena klapka, fakt nevim
3BG VR5 variant

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“