dával se do golfu IV motor 1.6 fsi?

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
tomchleboun
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 10.03.2011 07:58

dával se do golfu IV motor 1.6 fsi?

Příspěvek od tomchleboun »

potřeboval bych poradit.v bazaru se mi zalíbil IVgolf s motorem 1.6fsi 85kw.na netu jsem nikde nenašel že by se do IV dával.ale až do V.a případně jestli by někdo nevěděl jak ja na tom auto s poruchovostí,spotřebou atd.děkuju za každou odpověď

Uživatelský avatar
Skrat-G4
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3525
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: dával se do golfu IV motor 1.6 fsi?

Příspěvek od Skrat-G4 »

tomchleboun píše:potřeboval bych poradit.v bazaru se mi zalíbil IVgolf s motorem 1.6fsi 85kw.na netu jsem nikde nenašel že by se do IV dával.ale až do V.a případně jestli by někdo nevěděl jak ja na tom auto s poruchovostí,spotřebou atd.děkuju za každou odpověď
tento motor se do G4 nedával, možná jen chyba v inzerátu, jinak témat o 1.6 je tu spousta

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: dával se do golfu IV motor 1.6 fsi?

Příspěvek od Toxyz »

to bude překlep dával se 1,6 FSI 81Kw

každopádně to bylo jedno z prvních FSIček a zřejmě na to bude dost specifických dílů, to že by byl porochovej snad ani ne, ale je to tím že jich je celkem málo

osobně bych se radši držel klasického 16V ...i když i ty maj svoje mouchy a pokud je tohle pěknej kus, proč ne
GI Cabrio 1,8 16v - White Edition + daily TDI "slepice"

Uživatelský avatar
Kouč
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 27.03.2010 22:29
Bydliště: Praha

Re: dával se do golfu IV motor 1.6 fsi?

Příspěvek od Kouč »

1.6FSI byl prý dost nepovedenej motor a moc se nedoporučuje. 8V nebo 16V je zřejmě lepší volba

Uživatelský avatar
srotty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4757
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OLOMOUC

Re: dával se do golfu IV motor 1.6 fsi?

Příspěvek od srotty »

Kouč píše:1.6FSI byl prý dost nepovedenej motor a moc se nedoporučuje. 8V nebo 16V je zřejmě lepší volba
Tak tak ,plný souhlas.

Louis
Řidič
Řidič
Příspěvky: 188
Registrován: 18.05.2009 21:05
Bydliště: Wien

Re: dával se do golfu IV motor 1.6 fsi?

Příspěvek od Louis »

Kouč píše:1.6FSI byl prý dost nepovedenej motor a moc se nedoporučuje. 8V nebo 16V je zřejmě lepší volba
Já sem zas nekde četl že tady ten 81kw fsi přímej vstřik benzinu je nejlepší jednašestka v golfu...jen je prý ten motor náchylnej na kvalitu benzínu...

Mato017
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 29.08.2009 23:22

Re: dával se do golfu IV motor 1.6 fsi?

Příspěvek od Mato017 »

ja mam golf IV 1,6 fsi, a zatial maximalna spokojnost, aj co sa tyka spotreby :wink:

Uživatelský avatar
Kouč
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 27.03.2010 22:29
Bydliště: Praha

Re: dával se do golfu IV motor 1.6 fsi?

Příspěvek od Kouč »

Vyjímky se samozřejmě nevylučujou, je to asi kus od kusu..

Uživatelský avatar
avalancheno1
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1531
Registrován: 20.11.2008 18:22
Bydliště: Strakonice

Re: dával se do golfu IV motor 1.6 fsi?

Příspěvek od avalancheno1 »

Louis píše:
Kouč píše:1.6FSI byl prý dost nepovedenej motor a moc se nedoporučuje. 8V nebo 16V je zřejmě lepší volba
Já sem zas nekde četl že tady ten 81kw fsi přímej vstřik benzinu je nejlepší jednašestka v golfu...jen je prý ten motor náchylnej na kvalitu benzínu...
Souhlas! Neni to špatnej motor, má to příjemný jízdní vlastnosti, ale opravdu záleží na kvalitě benálu.. Měli jsme ho v Německu jako služební, a jezdil jako víno.. Potom jsme s nim popojeli do Čech, naplnili jsme nádrž na EuroOil ve Volyni a nazdar.. Přestalo to táhnout a cukalo to jak svině při přišlápnutí plynu.. (kvalita benzínu u nás :pleasantry: )
"Jak to má kola, nebo kozy, tak s tím budou problémy"

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“