chci Touarega manual vs automat

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: chci Touarega manual vs automat

Příspěvek od Mára_VR6 »

Fany1000 píše:muze mi nekdo rici co znamena tlacitko pod klimatizaci kde jsou namalovane vsechny 4 sedadla?
Kompletní katapult :?: :D :mrgreen:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
Filap
Profík
Profík
Příspěvky: 1025
Registrován: 19.01.2010 11:54
Bydliště: Kousek od Štatlu

Re: chci Touarega manual vs automat

Příspěvek od Filap »

Taky stále procházím všechno co je na internetu o Turkovi a i když každej říká něco jinýho,tak já už mám určitě vybráno :D .Bude to R5 ať je jakej chce,kupuju si přece auto na povození zadnice a kdybych chtěl závodit,tak si koupím nějakýho Golfíka GTI nebo tak něco :twisted: .A určitě v manuálu a vzduch,to ještě nevím,nejspíš ne.Každopádně si ještě počkám něco přes rok a pak snad bude stát před barákem :smoke:
Passat 3C

Uživatelský avatar
Davwe
Profík
Profík
Příspěvky: 929
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: chci Touarega manual vs automat

Příspěvek od Davwe »

Dalsi auto chci taky touarega. Resim podobne dilema. Na 80% to bude R5. Kdyz by clovek sahl po manualu bez vzduchu, je tam hned o dve drahy veci co se muzou vysrat min :) Na druhou stranu vzduch je super. Automat nevim, jel jsem s R5 aut i man a rozdil v dynamice mi prijde znacny. Ted napr. v bazaru nabizi jednoho, co ma 205tis km a automat po repasy. Kolegovi umrel v R5 tiptronic ve 180tis. Muj osobni nazor je ten, ze tak tezky auto dava tt zabrat. Ja osobne mam nejblize k manualu na vzduchu.

Uživatelský avatar
Fany1000
Řidič
Řidič
Příspěvky: 65
Registrován: 19.10.2007 20:05

Re: chci Touarega manual vs automat

Příspěvek od Fany1000 »

no vidite to ? pritom se rika ze automaty se na techlech autech povedli a moc se neserou:-) kazdopadne jezdil jsem ted s obema a asi to necham na automatu ,protoze se mi to zdalo takove divne s manualem ,prijde mi ze na 2tunove auto to nesedi. A hlavne rozhodne se chci prihlasit do touareg klubu a jezdit expedice a tam je automat lepsi a rozhodne vzduch je + :-)
kazdopadne ted nove touaregy co delaji tak maji jiz 8 stupnu automat a spotreba je 8 litru na 3.0tdi? pry to znacne odlehcili :-)
tak mozna pockam a koupim az novy model ,proste jeste nevim ......... tohle je dilema:-)

koto99
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 268
Registrován: 03.07.2009 23:37
Bydliště: Bratislava

Re: chci Touarega manual vs automat

Příspěvek od koto99 »

ak chceš nový a jazdiť offroad expedicie, tak dávaj bacha, aby mal redukčku. Na nových je len za príplatok.
VW Touareg R5 TDI, automat, vankúše, koža, drevo..........Jeep Grand Cherokee 2,7CRD, AUDI A4 1,8T Cabriolet, VW Multivan 2,0 BiTurbo DSG 4Motion

Uživatelský avatar
Fany1000
Řidič
Řidič
Příspěvky: 65
Registrován: 19.10.2007 20:05

Re: chci Touarega manual vs automat

Příspěvek od Fany1000 »

tak a je doma ........... 2.5tdi r5 rok vyroby 2004 a najeto pouze 82tis km :-)) spotreba prvni testy 9.1l/100km a s toho automatu jsem unesenej jak krasne radi kolikrat na 1600ot je tam 6tka :-) no naprosta bomba , kazdej kdo se bude rozhodovat mezi manual a automat 100% automat je to opravdu super. du se s nim dnes mazlit a jelikoz to mam za barakem jdu do terenu do milovic :-)) vecer dam vedet

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: chci Touarega manual vs automat

Příspěvek od Mára_VR6 »

Tak to teda moc gratuluju a vítej mezi nás :drinks: :D

Hlavně né že hned bude bouda, opatrně - náklon pouze do 35st za jízdy :mrgreen:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
Fany1000
Řidič
Řidič
Příspěvky: 65
Registrován: 19.10.2007 20:05

Re: chci Touarega manual vs automat

Příspěvek od Fany1000 »

http://www.youtube.com/watch?v=172TRuiWwuk" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
vrbic
Člen klubu
Příspěvky: 365
Registrován: 21.01.2010 22:52
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: chci Touarega manual vs automat

Příspěvek od vrbic »

Fany1000 píše:tak a je doma ........... 2.5tdi r5 rok vyroby 2004 a najeto pouze 82tis km :-))
Gratuluju pane ! :wink: Tak ať slouží !

Slavíkus V8
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 16.10.2010 22:54

Re: chci Touarega manual vs automat

Příspěvek od Slavíkus V8 »

Ahoj taky gratuluju k novému mazlíkovi a k tomu čudlíku se sedačky :mám čtyřzonovou klim. a tímhle čudlíkem nastavíš stejnou teplotu a rychlost topení jakou si nastaví řidič.Super věc,když máš malé děti a věčně ti dávaj topení vzadu naplno.Jedno máčknutí a vše se zredukuje podle tvého nastavení.

Uživatelský avatar
Fany1000
Řidič
Řidič
Příspěvky: 65
Registrován: 19.10.2007 20:05

Re: chci Touarega manual vs automat

Příspěvek od Fany1000 »

aha dekuji vsem :-) zatim spokojenost , dnes jsem menil zarovku a system vyndani svetla me fakt dostal :-)) smal jsem se asi jeste hodinu:-))

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: chci Touarega manual vs automat

Příspěvek od Mára_VR6 »

Hele Fanouši, ty milovice, kde jsi byl.... Kde to je?? U Lysý nad Labem??
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
Fany1000
Řidič
Řidič
Příspěvky: 65
Registrován: 19.10.2007 20:05

Re: chci Touarega manual vs automat

Příspěvek od Fany1000 »

jojo presne tam lysa nad labem ,znam super cesticky ,protoze jsem take ctyrkolkar a na tohle je to super:-)
muzem udelat maly vylet :-)

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: chci Touarega manual vs automat

Příspěvek od Mára_VR6 »

Fany1000 píše:jojo presne tam lysa nad labem ,znam super cesticky ,protoze jsem take ctyrkolkar a na tohle je to super:-)
muzem udelat maly vylet :-)
krucipysk a to jsem včera nahodil lěťňačky :x No nic, pokud tam jsou pořádný stoupání, kde je potřeba trochu hrabat, tak hodím zpět zimu :pleasantry:
Určitě se domluvíme............. :smoke:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
Fany1000
Řidič
Řidič
Příspěvky: 65
Registrován: 19.10.2007 20:05

Re: chci Touarega manual vs automat

Příspěvek od Fany1000 »

jojo dam vedet :-) v patek jedu na chip :-) se slevou za 6500.- nekde v počernicich ,tak jsem zvedav :-)

Odpovědět

Zpět na „Touareg“