MEGA ZÁHADA, ZOUFALOST

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
roman77
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 22.05.2009 17:33

MEGA ZÁHADA, ZOUFALOST

Příspěvek od roman77 »

zdravím, nemohl by mi někdo poradit už nevím co s tím. Ve středu jsem dal auto do servisu na výměnu manžety na poloose u spolujezdce. Když jsem si auto přišel vyzvednout, nestačil jsem se divit. Při rozjezdu ale i normálně během jízdy když přidám olyn auto se neskutečně roztřese, nejvíce na straně řidiče, skoro jako kdyby to kolo mělo upadnout. Hned jsem to zavezl zpátky jestli náhodou někde neudělali chybu. Bohužel po dvou dnech vůbec na nic nepřišly. Poloosu měli 2x vyndanou i s kloubem dokonce zkusili dát i nový kloub ale nic nepomohlo. Jediné na co přišly byly utržené oba silentbloky na motoru, takže je vyměnili. Bohužel bez účinku. Ramena vše prej v pohodě, nikde nic netluče, všechno pevný.

Jejich závěr byl takový že bude asi něco s převodovkou, ale než jsem jel do servisu tak vypadala ok, řadila v poho všechno ok.

Prosím o radu
Jakýkoliv nápad rád uvítám!!!!!

Dík, zatím

Uživatelský avatar
AlesK
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 256
Registrován: 24.07.2010 14:39
Bydliště: Teplicko

Re: MEGA ZÁHADA, ZOUFALOST

Příspěvek od AlesK »

Něco podobnýho měl známý, pak zjistil, že když vracel brzdovej kotouč tak pod nim nechal nějakej bordel a při jízdě se to chovalo podobně jak ty popisuješ.

bezdina
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 13.03.2011 11:13

Re: MEGA ZÁHADA, ZOUFALOST

Příspěvek od bezdina »

Poloosa,buď ti jí tam špatně vrátili nebo zku...

živočich
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1387
Registrován: 07.07.2009 22:33
Bydliště: Žďár nad Sázavou a kósek k tomu

Re: MEGA ZÁHADA, ZOUFALOST

Příspěvek od živočich »

čurbes pod kotoučem to muže způsobovat. Ještě nech i pro jistotu převážit kola,třeba jim nedopatřením spadlo závaží.
Zdraví a sílu najdeš ve VW

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10100
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: MEGA ZÁHADA, ZOUFALOST

Příspěvek od majkl1 »

Tak jestli ti při demontáži neodešlo ložisko diferáku. Pak by mohla poloosa lítat do stran a vibrace by byly na světě. Vibrace jsou spíše při vadě vnitřních kloubů, tak pokud to nebude na kolech, zaměř se sem.
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

Uživatelský avatar
FandaTDI
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1805
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-západ

Re: MEGA ZÁHADA, ZOUFALOST

Příspěvek od FandaTDI »

no jestli byly utržený dva silentbloky na motoru(ještě tam bejvá třetí - vpředu jen takovej kus gumy), tak měli vyměnit i silentblok pod převodovkou, ne???

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“