Denní svícení

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
Aminochelat
Řidič
Řidič
Příspěvky: 112
Registrován: 24.05.2010 22:54
Bydliště: Praha

Re: Denní svícení

Příspěvek od Aminochelat »

Ty mě normálně donutíš abych si to namontoval sám!!!! :kap:

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Denní svícení

Příspěvek od majrek001 »

Aminochelat píše:Ty mě normálně donutíš abych si to namontoval sám!!!! :kap:
když si to uděláš sám tak si toho budeš víc vážit než když tamhle dáš za to flašku, ale nemáš na tom žádný zásluhy.. já jsem to taky dělal sám, ale ještě jsem si tam dal takový ten domací Coming Home.
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
Ladislav 66
Řidič
Řidič
Příspěvky: 196
Registrován: 19.02.2010 08:33
Bydliště: Podbořany

Re: Denní svícení

Příspěvek od Ladislav 66 »

delong píše:To Aminochelat radšej to prenechaj odborníkovi. Ak nevieš čítať schémy a nepoznáš autoelektriku a autoelektroniku tak ruky preč od toho.Mohol by si mať zo svojho miláčika aj grilovaný GOLF :mrgreen:
Ono + na plus - na mínus sa ľahko povie ale zapojiť niečo správne do obvodu to je už iné kafe.I keď sa to zdá že ti to aj funguje ešte stále nemáš vyhraté.Ono niekedy stačí zapnúť nejaky iní spotrebič alebo sa zapne aj sám a to čo si tam dobastlil sám zažiari rudou barvou za doprovodu efektného kúdoľa dymu a máš "vystaráno" :lol:
Ja tiež netransplantujem pečienky neoperujem slepáky atď :D ,proste to "neumím" a "holt nemám i patričné vzdelání tak to radšej prenechám odborníkom.
Je to môj názor ale možno že sa tu vyjadrí ešte nejký odborník.
Tak na toto rád odpovím, nechal jsem si udělat Construct a ty k****i teda jak říkáš odborníci mi tak dojebali interiér..polámaný plast u řadičky a i ten u ruční brzdy, nevěděli, že je to přišroubované tak to utrhli! Takže mi to tam teď kloktá.. Jinak všude pod tím byli kovové špony a olej od toho jak vrtali do karoserie.. Takže to příště zase nechám odborníkům! Dále jsem sám natahoval kabel k cd měniči a našel jsem snad tisíc odštěpků od kabelů, to bylo z Odborně dodělávaného alarmu! Dále, píchl jsem tak si to nechám zalepit..měl jsem si přijít druhý den, přišel jsem až třetí den a kolo zalepené nebylo, protože ti Odborníci jak říkáš neměli nástavec na ventilky..takže jsem ten nástavec musel k těm Odborníkům přinést a zase jsem čekal.. A myslíš že jsem dostal za to čekání nějakou slevu? Naopak jsem si ještě musel říct o ten svůj nástavec!

Uživatelský avatar
delong
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 267
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Fiji
Kontaktovat uživatele:

Re: Denní svícení

Příspěvek od delong »

Jasne máš pravdu,ale není odborník jak odborník to ja tvrdím vždy! Na svete sa nájdu aj dobrý aj zlý tak to proste chodí. Máš štastie nemáš šťastie. Pozri ja osobne si najprv zistím preferencie na nejký ten servis (zatiaľ som však servis nikdy nepotreboval a ani ho nepotrebujem je my jedno aký) odporúčanie atď. A nedal by som si niečo robiť ani do autorizáku pokiaľ ho nemám preverený. To by som si radšej pohľadal dobrú garážovú firmu. A pokiaľ ti niečo do*.bali tak si mal uplatniť reklamáciu.A o ich práci si mal informovať celý svet nech sú hrdý na seba to by som im doprial :lol: Netreba hádzať všetkých do jedneho pytla sme len ľudia.
Tazateľ danej problematike asi nerozumel tak som ho odporučil nech to prenechá na odborníkov.Ale akých "ODBORNÍKOV" nájde to už ja neovplivním :lol: ale aspoň mu to zapoja o dačo lepšie jak on sám.
A pokiaľ ja viem tak ľudia si vyberajú kde si čo dajú opraviť, kde pôjdu k lekárovi, kto ich bude operovať atď. Ale následky musia potom znášať sami.A sami sa rozhodnú či niečo reklamovať....... a potom hladať toho svojho právnika :lol:

Uživatelský avatar
Aminochelat
Řidič
Řidič
Příspěvky: 112
Registrován: 24.05.2010 22:54
Bydliště: Praha

Re: Denní svícení

Příspěvek od Aminochelat »

Asi na to máte nervy,já bych tam něco po*ral,by mě pak jeblo...prostě jste borci no!

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Denní svícení

Příspěvek od Goauld »

delong píše:Jasne máš pravdu,ale není odborník jak odborník to ja tvrdím vždy! Na svete sa nájdu aj dobrý aj zlý tak to proste chodí. Máš štastie nemáš šťastie. Pozri ja osobne si najprv zistím preferencie na nejký ten servis (zatiaľ som však servis nikdy nepotreboval a ani ho nepotrebujem je my jedno aký) odporúčanie atď. A nedal by som si niečo robiť ani do autorizáku pokiaľ ho nemám preverený. To by som si radšej pohľadal dobrú garážovú firmu. A pokiaľ ti niečo do*.bali tak si mal uplatniť reklamáciu.A o ich práci si mal informovať celý svet nech sú hrdý na seba to by som im doprial :lol: Netreba hádzať všetkých do jedneho pytla sme len ľudia.
Tazateľ danej problematike asi nerozumel tak som ho odporučil nech to prenechá na odborníkov.Ale akých "ODBORNÍKOV" nájde to už ja neovplivním :lol: ale aspoň mu to zapoja o dačo lepšie jak on sám.
A pokiaľ ja viem tak ľudia si vyberajú kde si čo dajú opraviť, kde pôjdu k lekárovi, kto ich bude operovať atď. Ale následky musia potom znášať sami.A sami sa rozhodnú či niečo reklamovať....... a potom hladať toho svojho právnika :lol:
Moje slova, přesně takhle to vidím i já :wink:
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
Aminochelat
Řidič
Řidič
Příspěvky: 112
Registrován: 24.05.2010 22:54
Bydliště: Praha

Re: Denní svícení

Příspěvek od Aminochelat »

Tak mi kámoš zapojil to denní svícení.
ALE zapojil to na žhavičky bo co pač mi to svití tak minutu když motor žhaví...pak to zhasne a ani tuk.
Ach jooo...

Lakvarius
Řidič
Řidič
Příspěvky: 81
Registrován: 12.04.2010 12:19
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Denní svícení

Příspěvek od Lakvarius »

No vidíš, měl sis to zapojit sám!!! ;-)
Já jsem to před časem dělal na Cordobě, tam není ani připravenej pin 6, musí se to dělat přes relé. Ale i tak uplně největší problém byl protáhnout to z kabiny dopředu... Jinak celkově pokud to děláš prvně a nejsi uplně levej, tak je to akorát fajn zábava na odpoledne...

Uživatelský avatar
Aminochelat
Řidič
Řidič
Příspěvky: 112
Registrován: 24.05.2010 22:54
Bydliště: Praha

Re: Denní svícení

Příspěvek od Aminochelat »

Hmmm...:(
Ten pin 6 tam najdu kde,jak to vypadá?

Lakvarius
Řidič
Řidič
Příspěvky: 81
Registrován: 12.04.2010 12:19
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Denní svícení

Příspěvek od Lakvarius »

Musíš vyloupnout otočnej přepínač světel. Ze zadní strany je konektor a v něm by měly být asi 2 řady kontaktů, které jsou číslované... žádnej problém...
Víc zatím neporadím, protože v Cordobě to je trochu jinak (ta je shodná s Polem a je to ještě starší generace) a na svého Golfa ještě čekám...

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Denní svícení

Příspěvek od majrek001 »

přesně tak jak píše Lakvarius, a ten vypínač dostaneš ven takto: dáš to vypnuté polohy zatlačíš na něj to otočný kolečko trochu zaleze a pak to otočíš na obrysovky a vytáhneš.. a na tom vypínači je to napsaný je to tuším hned hned vlevo od toho obdelníkovýho výřezu uprostřed spodní řada
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
Aminochelat
Řidič
Řidič
Příspěvky: 112
Registrován: 24.05.2010 22:54
Bydliště: Praha

Re: Denní svícení

Příspěvek od Aminochelat »

Aha?No to sem potřeboval vědět,děkuji....zítra sem hodím foto jak to je zapojené teď.

Uživatelský avatar
chyna.cz
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 245
Registrován: 17.08.2010 17:57
Bydliště: Teplicko

Re: Denní svícení

Příspěvek od chyna.cz »

tak už svítíš? mě to fachalo hned na poprvé, jen je třeba pořádně přidělat kabel do toho vypinače. nejlépe iso-pinem.

Uživatelský avatar
filda2003
Závodník
Závodník
Příspěvky: 540
Registrován: 13.10.2007 18:40
Bydliště: Valašské Meziříčí / Zlín

Re: Denní svícení

Příspěvek od filda2003 »

Staré vypinače Cordoba, Polo, Ibiza mají polohu TFL - Tag Fahr Licht - denní svícení .... neplést s NSL to je přední mlhovka ... měl jsem to přímo propojkou na potkávačky ale prý to opaluje kontakty když jsou velké proudy.
VW Polo 6N 1.0i > VW Bora 1.9TDI > Audi A6 C5 Quattro 2.5TDI S-LINE > Škoda Octavia I 1.9TDI > Škoda Octavia I 1.6i SR > VW Jetta 1.9TDI CL > VW Touran 1T3 2.0TDI LIFE

Uživatelský avatar
Aminochelat
Řidič
Řidič
Příspěvky: 112
Registrován: 24.05.2010 22:54
Bydliště: Praha

Re: Denní svícení

Příspěvek od Aminochelat »

Ještě sem se k tomu nedostal,není čas,ach jo:(

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“