Predelani s AT na Manual..

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Uživatelský avatar
radekVW
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 316
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Veřovice-Novy Jicin-RpR-PRAHA 6
Kontaktovat uživatele:

Predelani s AT na Manual..

Příspěvek od radekVW »

Panove potrebuji poradit odkazdeho rada dobra..
Chci si predelat Passata B5 r.v.98 s automata na manual..
1)jakou provodovku potrebuji-lze tam dam jakoukoliv(97-01)
2)co dal potrebuji k instalaci(radicku,pedaly..)
Momentalne mi nejde o instalaci ale co vse potrebuji.[/b]
Rid at jedes lip,myslel jsem rid jako rid ,ne rit jako rit!!!
Obrázek

Uživatelský avatar
martas01
Profík
Profík
Příspěvky: 949
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od martas01 »

tak presne todle bych vubec nepredelaval co tam mas tiptronik?? hochu delas chybu ale na to prijdes sam :wink:
na zetora jsem se vy... a koupil velkej NEW HOLLAND

farmařina=tvrdá dřina :-)

Upozorňujeme družstevníky,že již třetí den je na návsi fůra hnoje.Nebude-li odstraněna,vloží se do toho národní výbor.

Uživatelský avatar
Miky
Řidič
Řidič
Příspěvky: 76
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

automat

Příspěvek od Miky »

Co blbneš?? sháněl jsem slušnýho Passata v automatu asi půl roku a nevyměnil bych ho za šaltrklacek ani náhodou! Máš to rozbitý,nebo co? Nebo to máš nový a bojíš se toho?

Uživatelský avatar
elit
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1573
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od elit »

martas01 píše:tak presne todle bych vubec nepredelaval co tam mas tiptronik?? hochu delas chybu ale na to prijdes sam :wink:
Souhlasim. A prestavba nebude jen tak. Jiny poloosy, pedal, spojka...brr..moc prace.
Passat 2008 BMP

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Paskal »

Nechápu jak si někdo koupi automat a pak to chce předělávat na manual.... :roll:

Uživatelský avatar
radekVW
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 316
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Veřovice-Novy Jicin-RpR-PRAHA 6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radekVW »

Chci to predelat zduvodu:chci zvysit vykon,az se posere tak to budu muset udelat,protoze repase a nebo novy automat vyjde draz nez ta prestavba..

A jak psal MIKE mam stoho strach..ozyvase mi nejaky divny zvuky pod at-sajtrou..
Rid at jedes lip,myslel jsem rid jako rid ,ne rit jako rit!!!
Obrázek

Uživatelský avatar
Softy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 487
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bratislava, SLOVAKIA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Softy »

radekVW píše:Chci to predelat zduvodu:chci zvysit vykon,az se posere tak to budu muset udelat,protoze repase a nebo novy automat vyjde draz nez ta prestavba..

A jak psal MIKE mam stoho strach..ozyvase mi nejaky divny zvuky pod at-sajtrou..
DMS tu kedysi pisal ze to robi nejaka firma a vyde to asi na ?30 tis?, neviem presne. Ale neviem ci by som do toho isiel, je tam toho hodne co treba vymenit. Mne sa uz jeden Tiptronic vysypal a velice rychlo ma ta prestavba presla. Radsej som zohnal druhu skrinu a vozim sa dalej pekne v pohodlicku.
VW Passat variant 3BG 1,9Tdi PD 130PS Tiptronic, Bejvávalo než mi ho UKRADLI :( :( :(
AUDI A6 avant 2,5 TDi 180PS Tiptronic
http://s11.bitefight.cz/c.php?uid=70420

Uživatelský avatar
fakieVW
Pilot
Pilot
Příspěvky: 784
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bohumín
Kontaktovat uživatele:

gti

Příspěvek od fakieVW »

Je to dost složité. Musel bys upravit i elktroniku. Je to dost propojené s motorema tak. Není to jen o přehození převodovky a namontování ředičky a pedálu. To to auto radši vyměn za normal než se s tím takhle drbat.

Uživatelský avatar
tawarish
Řidič
Řidič
Příspěvky: 54
Registrován: 24.02.2006 21:02

tiptr vs maualn oprava

Příspěvek od tawarish »

Softy
co sa ti na tom tiptronicu posralo? lebo ja som ho mal troxu dosrany a oprava mimo vw ma vysla na 65 litrov. vraj pripalene lamely /3.stupen/, nove tlakove ventily a menic.. jazdi to lepsie, ale nie podla mojich predstav..
ale z toho hladiska, ked porovnate prestavbu na manual, a novy tiptronic, tak stale mam pocit, ze ta prestavba bude stat menej.. :?

Uživatelský avatar
Softy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 487
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bratislava, SLOVAKIA
Kontaktovat uživatele:

Re: tiptr vs maualn oprava

Příspěvek od Softy »

tawarish píše:Softy
co sa ti na tom tiptronicu posralo? lebo ja som ho mal troxu dosrany a oprava mimo vw ma vysla na 65 litrov. vraj pripalene lamely /3.stupen/, nove tlakove ventily a menic.. jazdi to lepsie, ale nie podla mojich predstav..
ale z toho hladiska, ked porovnate prestavbu na manual, a novy tiptronic, tak stale mam pocit, ze ta prestavba bude stat menej.. :?
No mne sa roztrhol ten hlinnikovy kos (v nom su vsetky tie kolecka atd...), takze som zohnal druhu prevodovku a vyslo ma to zhruba to co teba :). OK prestavba, ale kto ti zaruci ze to bude chodi ako ma? Ze to nepojde stale v nudzovom rezime... Je tam aj ina elektroinstalacia. No proste tuto moznost som vylucil hned po zisteni co vsetko obnasa. Takto sa spokojne vozim, mam dva roky zaruku na prevodovku... Dufam ze tejto sa uz nic nestane (musim si zaklopat na drevo).
VW Passat variant 3BG 1,9Tdi PD 130PS Tiptronic, Bejvávalo než mi ho UKRADLI :( :( :(
AUDI A6 avant 2,5 TDi 180PS Tiptronic
http://s11.bitefight.cz/c.php?uid=70420

Uživatelský avatar
radekVW
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 316
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Veřovice-Novy Jicin-RpR-PRAHA 6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radekVW »

Na to ze mas B 5,5 se ti to nejak brzo rozpadlo..jaka byla pricina

Panove neco mi chrasti pod sajtrou AT jde to od te tyce..nechrastilo to nekomu taky
Rid at jedes lip,myslel jsem rid jako rid ,ne rit jako rit!!!
Obrázek

Uživatelský avatar
Softy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 487
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bratislava, SLOVAKIA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Softy »

radekVW píše:Na to ze mas B 5,5 se ti to nejak brzo rozpadlo..jaka byla pricina

Panove neco mi chrasti pod sajtrou AT jde to od te tyce..nechrastilo to nekomu taky
Tak to neviem preco sa to stalo, ale uz som videl aj vysypany automat z passata 2003..
VW Passat variant 3BG 1,9Tdi PD 130PS Tiptronic, Bejvávalo než mi ho UKRADLI :( :( :(
AUDI A6 avant 2,5 TDi 180PS Tiptronic
http://s11.bitefight.cz/c.php?uid=70420

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od šimek »

Kamarádův otec nechával předělávat Oct I z automatu na manuál a vyšlo to časově asi na 2 měsíce, jelikož se pořád přicházelo na to, co je ještě potřeba, prostě hrůza, jinak to vyšlo na cca 200 000. Největší problém byl s uchycením poloos a s elektronikou.

Uživatelský avatar
tawarish
Řidič
Řidič
Příspěvky: 54
Registrován: 24.02.2006 21:02

tiptron

Příspěvek od tawarish »

radekVW píše:Na to ze mas B 5,5 se ti to nejak brzo rozpadlo..jaka byla pricina

Panove neco mi chrasti pod sajtrou AT jde to od te tyce..nechrastilo to nekomu taky
v passatoch vseobecne obcas zacne nieco chrastit..bud pristrojovka, alebo nieco ine. mne napr chrasti, teda zaujimave zvuky produkuje climatronic. :? predtym som si myslel, ze je to automat.. boh vie, co s tym mas. ale ak sa o to staras /olej do prevodovky a pod../, a nemal si stastie na nejaky "vydareny" model, tak to bude iba chrastenie. totiz, tie zvuky mozu ist od inakadial.

Uživatelský avatar
yardaz
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 453
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pilsen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yardaz »

TO bude pakárna.......
Když Pássovec, tak TDI!!!!

http://www.dakoinvest.cz
PRODÁM VAŠI NEMOVITOST, AŤ JE KDEKOLIV, MIMO MĚSÍCE A VENUŠE.........

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“