Lešany 13.3.2011 ježdění pro nadšence TOUAREG

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
Uživatelský avatar
jirka.auto
Řidič
Řidič
Příspěvky: 79
Registrován: 15.03.2009 21:00
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Lešany 13.3.2011 ježdění pro nadšence TOUAREG

Příspěvek od jirka.auto »

S pár kamaradama z Prahy a okolí jsme se domluvily že si uděláme příjemný nedělní den.Tak jsem zavolal jestli by bylo možno si zajezdit na dráze v Lešanech kde jsme byly před rokem a půl s touareg clubem.V tuhle chvilku je nás 6 kdyby někdo měl zájem jet také tak cena na jedno auto na celý den do areálu je do 750,-kč cena bude také záležet na to kolik tam bude vozů prý čím více tím méně zaplatíme.můj kontakt nebo info na : jirka.webboy@seznam.cz

Nejedeme si auta zničit ale pobavit se.
:yahoo:
Přílohy
P1080965.JPG
Naposledy upravil(a) jirka.auto dne 10.03.2011 08:36, celkem upraveno 1 x.
Jirka.auto

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Lešany 13.3.2011 ježdění pro nadšence TOUAREG

Příspěvek od Mára_VR6 »

Mám to přes celou republiku, Aaaach jo :cry: :cry: :cry:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
jirka.auto
Řidič
Řidič
Příspěvky: 79
Registrován: 15.03.2009 21:00
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Lešany 13.3.2011 ježdění pro nadšence TOUAREG

Příspěvek od jirka.auto »

Ja vim ja jsem prave psal ze je to pro lidi z Prahy a okoli
Jirka.auto

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Lešany 13.3.2011 ježdění pro nadšence TOUAREG

Příspěvek od pásovec »

To už asi nestíhám co :D
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
jirka.auto
Řidič
Řidič
Příspěvky: 79
Registrován: 15.03.2009 21:00
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Lešany 13.3.2011 ježdění pro nadšence TOUAREG

Příspěvek od jirka.auto »

Bohuzel ne ale povedlo se .Tak priste tady posilam par ukazek
Video:
http://www.stream.cz/video/569696-touar ... 2011-dil-1" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.stream.cz/video/569707-touar ... 2011-dil-2" onclick="window.open(this.href);return false;
Foto:
https://picasaweb.google.com/jirkaauto/ ... 3365780498" onclick="window.open(this.href);return false;
Mozna lepsi nez video je komentar.
Jirka.auto

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Lešany 13.3.2011 ježdění pro nadšence TOUAREG

Příspěvek od pásovec »

Jojo, komentář je ultimate :lol: jinak paráda, fakt jste zaprasali na dřeň ;-)
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Lešany 13.3.2011 ježdění pro nadšence TOUAREG

Příspěvek od Mára_VR6 »

Mno, tak jsem ty videa zkouknul a povím vám, že jsem rád, že jsem tam nebyl.....
Tohle by pro mě nebylo. Tohle je podle mě prasení, než aby to bylo fajn zaježdění v terénu. Bylo by mě líto auta.
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Re: Lešany 13.3.2011 ježdění pro nadšence TOUAREG

Příspěvek od LuboR5 »

Mára_VR6 píše:Mno, tak jsem ty videa zkouknul a povím vám, že jsem rád, že jsem tam nebyl.....
Tohle by pro mě nebylo. Tohle je podle mě prasení, než aby to bylo fajn zaježdění v terénu. Bylo by mě líto auta.
:good: taky . :D

Uživatelský avatar
jirka.auto
Řidič
Řidič
Příspěvky: 79
Registrován: 15.03.2009 21:00
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Lešany 13.3.2011 ježdění pro nadšence TOUAREG

Příspěvek od jirka.auto »

nikdo tam nic neznicil krome kamose co mu praskla poloosa 2 za pul roku ta sama.Kazdej ma jinej nazor na jezdeni v terenu nikdo se projede jako my a nikdo se jen diva nebylo tam nic co by jsme nejezdily s touareg clubem.Par kamosu si koupila touarega na tohle jezdeni a dnes si to auto koupis za 300 tisic s X6 by tam moje zena urcite nejela.
Jirka.auto

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Lešany 13.3.2011 ježdění pro nadšence TOUAREG

Příspěvek od pásovec »

Mě ani terén tak nevadil, jako to hluboký bahínko :-) jak vůbec fungoval te Tigouš?
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
jirka.auto
Řidič
Řidič
Příspěvky: 79
Registrován: 15.03.2009 21:00
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Lešany 13.3.2011 ježdění pro nadšence TOUAREG

Příspěvek od jirka.auto »

Ten tiguan tam jel jen ze srandy taky jsme rikaly aby to moc nezkousel nedal si rict mozna na normal jezdeni je to v pohode ale nema to redukci tak tomu porad hrabalo jen nejaky kolo a nikdy ne vsechny.A hluboky bahynko byla hlavne voda tam bahna moc nebylo jediny co byl opruz ta trava co plavala ve vode tak ze koukala potom zespod auta ale na rampe s vapem to se pekne mylo.
Jirka.auto

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Lešany 13.3.2011 ježdění pro nadšence TOUAREG

Příspěvek od Mára_VR6 »

To že to jezdí Touareg klub, neznamená, že to je bezpečný a autům to nevadí.
Ano, možná jsem na svoje auto přehnaně opatrnej........
Já to beru po tý stránce, že vím, jak to auto funguje, vím kam se všude dostane bláto a písek - ten vzpomínám zpětně co bylo loni v Bělý pod Bezdězem.
Tohle už z toho auta nikdo nedostane bězným mytím. jedině rozebrat a vypláchnout po dílech. Rád se svezu v terénu, ale mám rád sjezdy, výjezdy po spevněným podkladu, kde to auto musí zabrat. Jezdit v blátě není to kdy to auto ukáže, co v něm je, naopak. To je jen o gumách. Klidně si myslete, že to přeháním, ale já jsem se na něj hodně načekal, ve smyslu peněz a podle toho se k němu chovám a vážím si ho. Taky, kdo ho po mě jednou koupí bude hodně spokojenej.

No nic, to jen tak.
:wink:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
jirka.auto
Řidič
Řidič
Příspěvky: 79
Registrován: 15.03.2009 21:00
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Lešany 13.3.2011 ježdění pro nadšence TOUAREG

Příspěvek od jirka.auto »

Ja ti to neberu ale ja kdyz jsem auto kupoval pred 4 lety tak tohle byl jeden z duvodu jezdeni v terenu jinak co se tyce jezdeni po zpevnenem podkladu tak to vyjede kde co a nenusi to byt touareg to zvladne i housenka (Q7).Mas pravdu ze to auto je pak zaspinene ze to nejde uplne umejt.Dam na mycce nejake vsimne a uato je zase jak nove za odpoledne.A neboj nejsi prehnane opatrnej mam souseda co si koupil touarega pred 10 dny a jel taky ale kamos "lestenka" se hodne jen dival .Ja tohle nikomu neberu ja mam auto taky rad ale obcas od nej chci nejaky zazitek ;-).Za odmenu jsem mu koupil facelift pocitam ze pristi tyden dam foto.Zatim jsem delal jen zrcatka ty byly v laku hned ale blatniky naraznik a cidla tak to bude za tyden.
Jirka.auto

Uživatelský avatar
vrbic
Člen klubu
Příspěvky: 365
Registrován: 21.01.2010 22:52
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Lešany 13.3.2011 ježdění pro nadšence TOUAREG

Příspěvek od vrbic »

Tak jsem to taky sčíhnul... Trošku mi to připomíná video Ruskýho TouaregClubu, kde polovinu aut tahal z bahna servis. I když bych si to chtěl taky určitě zkusit a zážitek z Bělé byl fakt hodně velký, o to auto bych se taky bál. Opravy nejsou zrovna levná záležitost a já jsem taky zrovna jeden z lidí, co každou neděli myje svoje a firemní auto. Tu V8 jsem litoval asi nejvíc :-)

Na svýho Touarega čekám už 4 roky a ještě nějaký čas budu a i když se do terénu s Clubem určitě podívám, asi sdílím stejný názor s Márou. Do térénu se těším ale půl metrové brodění v bahně bych asi probrečel :-) Takový ideální "terén" mi příjde na Expedicích v Alpách. Naopak Rumunsko už mi příjde prasečina :-)

V každým případě ať to slouží a pozdravuj ženu, největším zážitkem je na těch videích ona :-D.
Na fotky Faceliftu se těším ;-) Na kolik to vyšlo ?

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Lešany 13.3.2011 ježdění pro nadšence TOUAREG

Příspěvek od pásovec »

Moje prasse by mohlo vyprávět. Maximální servis, maximálně jemné zacházení, ale taky musí podávat maximální výkony. Taková adekvátní péče a zacházení :-) Kolikrát se podíval v terénu, uvařené esp není problém. Mám rád, když auto ukáže maximum co umí, to jste zkusili dostatečně. Za mě vše v pohodě až na tu bahnivou vodu :lol: Jak říká Mára, hodně moc dělá noha, hlava + pneu. To mám rad taky, když se ukáže i cit řidiče, s manuálem o to víc. Tady je myslím vždy co zlepšovat... ;-) Jinak leštěnka a terén se nevylučuje, aspoň to jde pak o to líp dolů :-)
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Touareg“