CD Changer - zapojení (osvětlení...)

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
roti
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1855
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, München
Kontaktovat uživatele:

CD Changer - zapojení (osvětlení...)

Příspěvek od roti »

ahojte, nevíte někdo, jak zapojit changer? Normalně mě hraje, je tam zapojenej i nějakej černej kabl a něco svící červeně. Ale MiniISO stecker v changeru je bez pinů. Takže mi changer ani nesvítí. Nemá někdo radu co a jak kam zapojit?

Díky
S500 L
ex SIII 140kW, OIII RS TDI, GIV Highline 1.6 SR, SII Combi Elegance Black, 125kW, DSG + SII Limo White, Passat 2003 Highline, BMW 740i V8 4.4L, BMW 320dA, VW GIV Varoš,S764+KAT,EGR off,Eibach

Uživatelský avatar
pino.t
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5204
Registrován: 27.02.2008 17:45
Bydliště: Mám, PV
Kontaktovat uživatele:

Re: CD Changer - zapojení (osvětlení...)

Příspěvek od pino.t »

Co vím, tak většinou drát kterej osvětluje tlačítka má barvu šedo/modrou.
Ale jinak nechápu jak to myslíš s tím, že MiniISO stecker v changeru je bez pinů, přes co to máš teda připojeny k rádiu?
Pokud bys potřeboval schéma MiniISO konektoru na changer, tak není problém, ale tam osvětlení není, zatím sem to schéma použil jen na changer v kufru, tak předpokládám, že z toho changeru do palubky musí být ještě jeden drát kterej je připojenej na kabel osvětlení jako jsou ovladače.
Sněhová paštička
Stropnici na Passata mám od Passtu a luxus, díky.
Držáky předního nárazníku Passat B4 jsem si vyrobil, tak si je za 500 strčte do ...

Uživatelský avatar
roti
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1855
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, München
Kontaktovat uživatele:

Re: CD Changer - zapojení (osvětlení...)

Příspěvek od roti »

asi jsem to špatně popsal. Tu černou šňůru mám normálně do radia, tuším miniISO. Ale když jedu z changeru, tak svítí pouze ten červenej proužek na changeru a normálně vše funguje (ovládání na volantu atd.). Ale changer nesvítí po zapnutí světel.
A tak jsem si myslel, že něco nebude zapojený na ten miniISO v changeru (modrej). Nebo k čemu je ten miniISO v changeru?
Viz. foto.

A abych to shrnul, tak changer po zapnutí světel nemám podsvícenej jako radio, climatronic atd...
Přílohy
25032011188.jpg
25032011189.jpg
S500 L
ex SIII 140kW, OIII RS TDI, GIV Highline 1.6 SR, SII Combi Elegance Black, 125kW, DSG + SII Limo White, Passat 2003 Highline, BMW 740i V8 4.4L, BMW 320dA, VW GIV Varoš,S764+KAT,EGR off,Eibach

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: CD Changer - zapojení (osvětlení...)

Příspěvek od napster »

já mam jen na 1CD a svítí mi tam taky jen CD player červená tečka a CD charger a když tam dam CD,tak mezi tim svítí ten proužek,ale nesvítí mi to kolečko okolo Select a Eject nevíte,jestli má svítit?

Obrázek
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
pino.t
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5204
Registrován: 27.02.2008 17:45
Bydliště: Mám, PV
Kontaktovat uživatele:

Re: CD Changer - zapojení (osvětlení...)

Příspěvek od pino.t »

To Roti nejde na ten changer připojit ještě changer z kufru, že by byly za sebou?
Sněhová paštička
Stropnici na Passata mám od Passtu a luxus, díky.
Držáky předního nárazníku Passat B4 jsem si vyrobil, tak si je za 500 strčte do ...

Uživatelský avatar
roti
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1855
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, München
Kontaktovat uživatele:

Re: CD Changer - zapojení (osvětlení...)

Příspěvek od roti »

napster píše:já mam jen na 1CD a svítí mi tam taky jen CD player červená tečka a CD charger a když tam dam CD,tak mezi tim svítí ten proužek,ale nesvítí mi to kolečko okolo Select a Eject nevíte,jestli má svítit?

[img]<a%20class="linkification-ext"%20href="http://www.vw-club.cz/download/file.php ... de=view</a>[/img]
přesně tenhle problém mám já!
S500 L
ex SIII 140kW, OIII RS TDI, GIV Highline 1.6 SR, SII Combi Elegance Black, 125kW, DSG + SII Limo White, Passat 2003 Highline, BMW 740i V8 4.4L, BMW 320dA, VW GIV Varoš,S764+KAT,EGR off,Eibach

Uživatelský avatar
roti
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1855
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, München
Kontaktovat uživatele:

Re: CD Changer - zapojení (osvětlení...)

Příspěvek od roti »

pino.t píše:To Roti nejde na ten changer připojit ještě changer z kufru, že by byly za sebou?
to nevím, ale nechápu proč nesvítí :(
S500 L
ex SIII 140kW, OIII RS TDI, GIV Highline 1.6 SR, SII Combi Elegance Black, 125kW, DSG + SII Limo White, Passat 2003 Highline, BMW 740i V8 4.4L, BMW 320dA, VW GIV Varoš,S764+KAT,EGR off,Eibach

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: CD Changer - zapojení (osvětlení...)

Příspěvek od tornado1 »

pokud je dodělávaný - musí se připojit osvětlení..
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
roti
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1855
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, München
Kontaktovat uživatele:

Re: CD Changer - zapojení (osvětlení...)

Příspěvek od roti »

a jak?
S500 L
ex SIII 140kW, OIII RS TDI, GIV Highline 1.6 SR, SII Combi Elegance Black, 125kW, DSG + SII Limo White, Passat 2003 Highline, BMW 740i V8 4.4L, BMW 320dA, VW GIV Varoš,S764+KAT,EGR off,Eibach

pohodarkajik
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1258
Registrován: 28.11.2010 19:28
Bydliště: Rychnov nad kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Re: CD Changer - zapojení (osvětlení...)

Příspěvek od pohodarkajik »

ja mam changer v palubce, sice na 6CD, ale na podsviceni tak je extra dvou pinovej konektor, ISO stim nema co delat, ted sem ho daval pod loketku a podsviceni sem netahal, tudiz mi sviti jen pocet CD a ten prozek, jinak tlacika na load a eject nesvitej, ty sou prave na ten extra kabl

Uživatelský avatar
Mouka
Řidič
Řidič
Příspěvky: 56
Registrován: 24.08.2010 10:47
Bydliště: Vysočina

Re: CD Changer - zapojení (osvětlení...)

Příspěvek od Mouka »

roti píše:
pino.t píše:To Roti nejde na ten changer připojit ještě changer z kufru, že by byly za sebou?
to nevím, ale nechápu proč nesvítí :(
Já mám pocit že to jde.Tlačítkem select na CD playeru pak vybereš příjem z changeru v kufru a na to je tam ta ledka která se potom rozsvítí.

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: CD Changer - zapojení (osvětlení...)

Příspěvek od napster »

Jo. to svítí,ale nesvítí to kolem kolečka okolo tlačítka Select a Eject.
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
charlie77
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1333
Registrován: 27.12.2009 16:16
Bydliště: okres TC
Kontaktovat uživatele:

Re: CD Changer - zapojení (osvětlení...)

Příspěvek od charlie77 »

Ted jsem se byl mrknout. Je tam cerny a bily drat. Staci napojit + a -? :) taky mi to totiz nesviti

Uživatelský avatar
pino.t
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5204
Registrován: 27.02.2008 17:45
Bydliště: Mám, PV
Kontaktovat uživatele:

Re: CD Changer - zapojení (osvětlení...)

Příspěvek od pino.t »

Řekl bych, že ano.
Sněhová paštička
Stropnici na Passata mám od Passtu a luxus, díky.
Držáky předního nárazníku Passat B4 jsem si vyrobil, tak si je za 500 strčte do ...

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: CD Changer - zapojení (osvětlení...)

Příspěvek od tornado1 »

ale napojit na podsvětlení
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“