Cukání 1.8T

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
peppa
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1671
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mělník

Příspěvek od peppa »

Oakley píše:
peppa píše:tak ja to nechapu,,nic jsem stím nedělal ani jsem na wagu nebyl
a už to necuka,,, ale to bude tím že je ted zima a on se ten motor tak neohřeje
zapalovací modul
podle čeho tak usuzuješ??? :wink:

Uživatelský avatar
peppa
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1671
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mělník

Příspěvek od peppa »

George píše:
dawenow píše: Když odpojím tu váhu vzduchu nastartuji , zjistím třeba, že je to lepší což by mělo znamenat, že je to váhou potom můžu zpět zapojit a jezdit , nebo to zustane kvůli odpojení váhy pořád v nouzáku ??? abych tím odpojením nezkazil a nerozhodil nějaké nastavení a potom musel jet zase na diagnostiku ......
Rozhodně zustane v paměti závad, nevim jestli se chytne. :oops:


jinak peppo: máš tam tu váhu vzduchu která tam patří? neliší se třeba v písmenku nebo v čemkoli?
o tom pochybuju, protože AGU je starej motor a ma pouze 4 vyvody(novy motory mají 5) myslím teda,,, no a obědnavali mi jí podle katalogu na AGU motor

Uživatelský avatar
Mr. Death
Profík
Profík
Příspěvky: 1135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno

Příspěvek od Mr. Death »

No vidíš a třeba na AQY jsou dvě úplně shodný váhy, akorát jedna má v sobě teplotní čidlo a jedna ne. Liší se o jedno číslo a na první pohled nejdou rozeznat...

Uživatelský avatar
Oakley
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1526
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Oakley »

peppa píše:podle čeho tak usuzuješ??? :wink:
když je špatnej, nemá rád teplo :wink:
A4 Avant 3.0 TDI Sline

Uživatelský avatar
ptazz
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 356
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Velvary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ptazz »

TO jindramrazek a peppa sem kousek od vás tak kdyby ste měli zájem můžem se v tom pohrabat.
Info SZ. :wink:

Uživatelský avatar
peppa
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1671
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mělník

Příspěvek od peppa »

Oakley píše:
peppa píše:podle čeho tak usuzuješ??? :wink:
když je špatnej, nemá rád teplo :wink:
ale to wag nepozna??

Uživatelský avatar
jindrazamek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 90
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od jindrazamek »

Mě už to taky cuká míň jak je zima. Ještě mi odešel termostat nebo čidlo. Mi byl čert dlužnej tohle auto.
to: ptazz
nejsem mrazek ale zamek :? ale mužem se někdy domluvit, jestli víš jak na to.

Uživatelský avatar
jindrazamek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 90
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od jindrazamek »

Mr. Death píše:No vidíš a třeba na AQY jsou dvě úplně shodný váhy, akorát jedna má v sobě teplotní čidlo a jedna ne. Liší se o jedno číslo a na první pohled nejdou rozeznat...
Jenomže peppa má úplně ten samej problém jako já, váhu jsem neměnil a auto předtim jelo v poho, pak zničehonic při jízdě záškuby a pak už to znáš..

Uživatelský avatar
peppa
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1671
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mělník

Příspěvek od peppa »

na vagu jsem byl ted, a nic tam nenašel,,,takže už by to mohlo byt opravdu jen načaty turbo a nebo ten zapalovací modul, jenže to nemam jak vyskoušet když jinej nemam

Uživatelský avatar
jindrazamek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 90
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od jindrazamek »

peppa píše:na vagu jsem byl ted, a nic tam nenašel,,,takže už by to mohlo byt opravdu jen načaty turbo a nebo ten zapalovací modul, jenže to nemam jak vyskoušet když jinej nemam
Že by se turbu nechtělo jen za tepla? To je divný. Já si myslim, že je to jen nějaká blbost a až na to někdo přijde bude se smát. Známej se nabídnul, že se na to podívá, je šikovnej automechanik, tak až bude mít čas, tak mu to svěřim a uvidim.

Uživatelský avatar
peppa
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1671
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mělník

Příspěvek od peppa »

jindrazamek píše:
peppa píše:na vagu jsem byl ted, a nic tam nenašel,,,takže už by to mohlo byt opravdu jen načaty turbo a nebo ten zapalovací modul, jenže to nemam jak vyskoušet když jinej nemam
Že by se turbu nechtělo jen za tepla? To je divný. Já si myslim, že je to jen nějaká blbost a až na to někdo přijde bude se smát. Známej se nabídnul, že se na to podívá, je šikovnej automechanik, tak až bude mít čas, tak mu to svěřim a uvidim.
jenže u každyho to může byt neco jineho, nemusí to byt stejna věc,,,,

maxi-X
Řidič
Řidič
Příspěvky: 130
Registrován: 26.10.2007 13:58

Re: Cukání 1.8T

Příspěvek od maxi-X »

zdarec..tak mám problém záhadnej taky na volnoběh to občas houpne od cca 2500ot. při razantnějším přidání plynu nebo když se drží podlaha tak to škube šíleně s autem na vagu nic, nesyčí to taky nikde ...tak pujdu po cívkách svíčkách...je to S3 154kw PS: je možný že když je tam větší turbo že by se to hádalo s Řj...že by bylo třeba to načipovat ?

Uživatelský avatar
peppa
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1671
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mělník

Re: Cukání 1.8T

Příspěvek od peppa »

jestli máš větší turbo, a nemáš polde toho upravenou jednotku tak se tomu nediv že to nefunguje

maxi-X
Řidič
Řidič
Příspěvky: 130
Registrován: 26.10.2007 13:58

Re: Cukání 1.8T

Příspěvek od maxi-X »

no já to už tak koupil je to serie a udajně je tam větší turbo.. nedalo mi to šel jsem projít ještě hadice a vzal jsem za tu co vede z odvětrání do sání zespoda z toho Tčka a přerval jsem ji byla naprasklá ,ale nesyčelo to ...PS já do ted ladil naftu tohle je muj první turbobenzín ... :)

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“