zapojení konektoru xenon

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
Uživatelský avatar
grebec
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 442
Registrován: 06.03.2010 09:20
Bydliště: Uherské Hradiště

zapojení konektoru xenon

Příspěvek od grebec »

zdravíčko neměl by někdo schéma zapojení konektoru xenonové lampy?mám doma lampy aj konektory a chtěl bych ho vyměnit místo toho původního žádnou redukci jen přehodit.v knížce JAK NA TO je schéma zapojení té klasické lampy jen ted potřebuju vědět co kam patří do konektoru pro xenon.poradí prosím někdo?díky

Uživatelský avatar
grebec
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 442
Registrován: 06.03.2010 09:20
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: zapojení konektoru xenon

Příspěvek od grebec »

tak sem něco našel http://translate.google.cz/translate?hl ... 00354.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
grebec
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 442
Registrován: 06.03.2010 09:20
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: zapojení konektoru xenon

Příspěvek od grebec »

pokud správně chápu tak piny 1-4 jsou naklápění 5-10 jsou zapojené stejně jako v původním konektoru a pin 11 jde do řídící jednotky kvůli ovládání bixenon funkce.?

matajs
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 14.10.2010 22:05

Re: zapojení konektoru xenon

Příspěvek od matajs »

vyřešil jsi prosímtě to ovládání bixenon fce, pokuddáš bixenony místo halogenových světel? děkuji

Uživatelský avatar
grebec
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 442
Registrován: 06.03.2010 09:20
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: zapojení konektoru xenon

Příspěvek od grebec »

Zatím sem to neřešil dal sem hid sadu do dálkových světel takže mám xenon i dálkové protože klasická halogenka svitila divne když se rozsvitila k té potkavaci cocce.ale až budu něco kuchat a budu met vytahlou baterku tak to zkusím natáhnout mám tam ty dva kabliky nachystane ale musí se to pak este nakodovat a nevím jestly to bude vůbec moje řidiči jednotka podporovat tuším ze už se našly nekteri kterym to neslo aktivovat.kdyžtak nápisu az to dam dokopy.jinak xenony perfektní i když mám ty čínské od depa zatím s nema nebyl problem.

Uživatelský avatar
rolbar
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 215
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: zapojení konektoru xenon

Příspěvek od rolbar »

na HID sady bych byl opatrnej, v těhlech autech dělají pak docela problémy, odchází motorky stěračů nebo BSG jednotky.
co se týče clonky BI xenonu, tak to umí každá BSG jednotka

Uživatelský avatar
grebec
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 442
Registrován: 06.03.2010 09:20
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: zapojení konektoru xenon

Příspěvek od grebec »

rolbar:a nevíš jestly je funkce bixenonu závislá na řídící jednotce toho světla nebo jestly stačí natáhnout káblík z pinu 11 do řídící jednotky auta a nakodovat?já sem koupil holé lampy a dal sem tam hid sadu s redukcí na d2s hidku než časem dokoupím startéry a jednotky...zajímalo by mě jestly ta clonka bude fungovat.jestly auto vyšle jen signál CAN nebo pošle přímo napětí které odklopí clonku.jinak hidky už sem tam měl i předtím asi 2,5 roku a zatím nic neodešlo tak uvidíme časem

Uživatelský avatar
rolbar
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 215
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: zapojení konektoru xenon

Příspěvek od rolbar »

clonka na dálkové je ovládaná 12V z BSG, stačí teda natáhnout drát do BSG a nakódovat

Uživatelský avatar
grebec
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 442
Registrován: 06.03.2010 09:20
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: zapojení konektoru xenon

Příspěvek od grebec »

rolbar:to je super.díky za info budu to muset co nejdřív nabastlit.jen ještě by mě zajímalo jaké sou možnosti když aktivuju funkci bixenonu šlo by to nastavit i tak že by se otevřela čočka a zároven se rosvítila i dálková žárovka v parabole?nebo pak dálkové v parabole funguje jen když chci na někoho bliknout

Uživatelský avatar
grebec
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 442
Registrován: 06.03.2010 09:20
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: zapojení konektoru xenon

Příspěvek od grebec »

ještě mě napadla jedna věc.kdybych vzal + od dálkové žárovky a napojil na ovládání té clonky žárovku byhc nechal tak by se teoreticky když zapnu dálkové otevřela i clonka takže by při dálkovém svítily obě.

Uživatelský avatar
rolbar
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 215
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: zapojení konektoru xenon

Příspěvek od rolbar »

pokud máš vypínač světel v poloze potkávačky, tak při přepnutí na dálku nebo houkačka svítí jak žárovka, tak xenon se překlopí.
pokud máš nastavené denní svícení potkávacími - světla svítí v poloze nula, tak ti nejd epřepnout na dálku jako doteď a jako dálka slouží jen žárovka NExenon (je to i logické, xenon potřebuje nastartovat, takhle by za chvíli odešela jak výbojka, tak trafo)

Uživatelský avatar
Dusanbe
Pilot
Pilot
Příspěvky: 853
Registrován: 27.02.2009 15:13
Bydliště: ChomutoVW
Kontaktovat uživatele:

Re: zapojení konektoru xenon

Příspěvek od Dusanbe »

A věděl by někdo prosím na který PIN se ta cívka na bixenon u BSG zapojuje? Předem díky
diagnostika vw group, montáže budíků, imobilizéry, PIN, klíče, výměna gateway, kódování, dojezdy oken i SAG, tempomaty, upgrade firmware RNS510 + opravy HW, odblok obrazu, mapy, MF volanty,HF sady atd

Uživatelský avatar
Dusanbe
Pilot
Pilot
Příspěvky: 853
Registrován: 27.02.2009 15:13
Bydliště: ChomutoVW
Kontaktovat uživatele:

Re: zapojení konektoru xenon

Příspěvek od Dusanbe »

Tak pro ostatní - tohle jsem našel.
Přílohy
HID.jpg
diagnostika vw group, montáže budíků, imobilizéry, PIN, klíče, výměna gateway, kódování, dojezdy oken i SAG, tempomaty, upgrade firmware RNS510 + opravy HW, odblok obrazu, mapy, MF volanty,HF sady atd

Pavoljakubovic
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 02.07.2017 11:32

Re: zapojení konektoru xenon

Příspěvek od Pavoljakubovic »

Dobry,kupil som na vw touran 07 bixenony a neporadil by mi niekto ich zapojeni.Dakujem

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: zapojení konektoru xenon

Příspěvek od majrek001 »

kdyby si nesehnal tam mi napiš do SZ vyjedu ti schémata z elsy
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“