odchazi lambda 1.8 T AEB LPG

benzínové motory...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
miropele
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 20.06.2010 12:45
Bydliště: Petřvald u Karviné
Kontaktovat uživatele:

odchazi lambda 1.8 T AEB LPG

Příspěvek od miropele »

zdarec chlopaki mam problem odchazi mi lambdy jak na běžícím páse . Mám to v LPG coz jsi taky myslím že by to mohlo dělat proto jdu 7meho na diagnostiku LPGečka . LPG systém Landirenzo. Koupil jsem to už s vadnou original lamdbou Bosch a tak jsem koupil lacinu ( i kdyz je to hloupost ) univerzalní lambda sondu magneti mareli za 780kč hned po vymene mi to psalo chybu predehrev lambdy nefunguje ale to auto nabralo 2 dech !!! jezdil jsem asi tyden na benzin a pak jsem to prepl na plyn a tez to jelo supr ale jen chvilku pak jsem zas pocitoval ze to nejak nejede tak jsem to hodil na vag a zas chyba zadna aktivita signalu :-( tak jsem jsi rekl beztak je to tou levnou lambdou tak jsem jsi koupil NGK lambdu original namontoval a hned jsem stim jel na LPG a v ten den bylo po ni. Ale taky mi v motoru chrasti jako kdyby by se vysypalo železářství ale jen při zahřátem motoru . A taky jsem se tady docetl ze by to mohl delat ucpanej katalyzator. Budu rad za vase nazory zatim dik

ludek-passat
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 08.03.2011 15:54

Re: odchazi lambda 1.8 T AEB LPG

Příspěvek od ludek-passat »

zdravím, vyřešil jsi nějak ten rachot po zahřátí motoru? mám asi stejný problém, zní to jako by to šlo od katu nebo někde prostě ze zadu nebo že by rozvoďák váčky? zajimavé je, že to dělá jen při zahřátem motoru asi se v katu musí něco nejdříve teplem roztáhnout pak se něco uvolní a rachotí a rachotí

Uživatelský avatar
Marshall007
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 357
Registrován: 13.04.2008 13:16
Bydliště: SK-Levice

Re: odchazi lambda 1.8 T AEB LPG

Příspěvek od Marshall007 »

toto je to zeleziarstvo v 1.8T motore: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=1 ... 9&start=75 :)

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“