Aukro a jeho sady na přední nápravu.

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
mecek1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 28
Registrován: 12.10.2009 19:20
Bydliště: Husova 2754

Re: Aukro a jeho sady na přední nápravu.

Příspěvek od mecek1 »

martinhromas píše:díky , ale to jsi mě moc nepotěšil. Je tam nějakej borec z kladna kterej na ní dává záruku 3 roky, píše žádné polsko ani čína. Chce za ni kolem 6 tisíc. No asi to dopadne tak že si hold budu mused připlatit a koupit něco známějšího.
Cus ....Je to ten manik z Kladna,Kamenne Zehrovice.....Ja je u nej koupil...20000km a je po nich.Total...Znacka ATP

Uživatelský avatar
kuba4you
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2671
Registrován: 20.03.2009 15:48
Bydliště: Ostrava - Krásné Pole
Kontaktovat uživatele:

Re: Aukro a jeho sady na přední nápravu.

Příspěvek od kuba4you »

mecek1 píše:
martinhromas píše:díky , ale to jsi mě moc nepotěšil. Je tam nějakej borec z kladna kterej na ní dává záruku 3 roky, píše žádné polsko ani čína. Chce za ni kolem 6 tisíc. No asi to dopadne tak že si hold budu mused připlatit a koupit něco známějšího.
Cus ....Je to ten manik z Kladna,Kamenne Zehrovice.....Ja je u nej koupil...20000km a je po nich.Total...Znacka ATP
taky mám ATP z kladna a 40t najeto zatím ok léto 17ky a 18ky a zima 15ky za 5000kč dobrý kup si myslím, příště koupím značkové ať můžu porovnat

Uživatelský avatar
kingdoom
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 23.05.2009 14:10
Bydliště: Jihomoravský Kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Aukro a jeho sady na přední nápravu.

Příspěvek od kingdoom »

Pánové, taky mám na aute dva a pul roku ATP koupil sem je za 3600 kč celou sadu+poštovné :-)
Nedávno se ozvaly, spodní přední a zadní spodní rameno na prave straně. Tím chci říct že sem na nich ujel 90 000 km na našich silnicích a dál by se jeste dalo , jen nechci poslouchat klepání, vinikající kup :-)
Ale je čas na změnu, tak zkusím sadu Meyle HD, ale tu zesílenou verzi, snad vydrží spoň 270 000tis. km, když je trojnásobně dražší :-)

Uživatelský avatar
mecek1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 28
Registrován: 12.10.2009 19:20
Bydliště: Husova 2754

Re: Aukro a jeho sady na přední nápravu.

Příspěvek od mecek1 »

kingdoom píše:Pánové, taky mám na aute dva a pul roku ATP koupil sem je za 3600 kč celou sadu+poštovné :-)
Nedávno se ozvaly, spodní přední a zadní spodní rameno na prave straně. Tím chci říct že sem na nich ujel 90 000 km na našich silnicích a dál by se jeste dalo , jen nechci poslouchat klepání, vinikající kup :-)
Ale je čas na změnu, tak zkusím sadu Meyle HD, ale tu zesílenou verzi, snad vydrží spoň 270 000tis. km, když je trojnásobně dražší :-)




a nejses nahodou s Kamenejch Zehrovic

Uživatelský avatar
Shear_5
Profík
Profík
Příspěvky: 939
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ratíškovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Aukro a jeho sady na přední nápravu.

Příspěvek od Shear_5 »

Pašík dostal přední nápravu od FEBI, doufám že to vydrží. Z aukra bych nekoupil asi nic takového, nekupuju to co týden, tak mě na kvalitě možnosti něco reklamovat, záleží.

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“