chci Touarega manual vs automat

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Uživatelský avatar
Filap
Profík
Profík
Příspěvky: 1025
Registrován: 19.01.2010 11:54
Bydliště: Kousek od Štatlu

Re: chci Touarega manual vs automat

Příspěvek od Filap »

Moc pěkný 8) ,taky gratuluju a přeji plno spokojených km :wink: .
Passat 3C

Uživatelský avatar
Davwe
Profík
Profík
Příspěvky: 929
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: chci Touarega manual vs automat

Příspěvek od Davwe »

Fany1000 píše:jojo dam vedet :-) v patek jedu na chip :-) se slevou za 6500.- nekde v počernicich ,tak jsem zvedav :-)
od nich mam chiplou audinu 2.0 tdi a jede to jak z praku :)

Uživatelský avatar
Fany1000
Řidič
Řidič
Příspěvky: 65
Registrován: 19.10.2007 20:05

Re: chci Touarega manual vs automat

Příspěvek od Fany1000 »

no a ja ted prochazel forum a pry to moc dobra firma neni takze asi pockam na motorpower :-( ja nevim ,achjo

Uživatelský avatar
Peterka72
Člen klubu
Příspěvky: 283
Registrován: 24.12.2010 20:15
Bydliště: Díra u Hanušovic

Re: chci Touarega manual vs automat

Příspěvek od Peterka72 »

8) Ahoj zkus se mrknout sem http://www.chiptuner.cz/" onclick="window.open(this.href);return false; Dělali mi teď Touarega na 260k , Transita a kamošům Passaty a spokojenost . Na cenikové ceny se nedívej dá se ukecat supr cena . :wink:

Uživatelský avatar
Davwe
Profík
Profík
Příspěvky: 929
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: chci Touarega manual vs automat

Příspěvek od Davwe »

Ja to beru ze svoji zkusenosti. Mel jsem u nich ciplou 81kw, 100 000 km bez problemu, ted na 2.0tdi zatim 20 000 a vse ok.

Uživatelský avatar
GeneHawkins
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1429
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: chci Touarega manual vs automat

Příspěvek od GeneHawkins »

Fany1000 píše:tak a je doma ........... 2.5tdi r5 rok vyroby 2004 a najeto pouze 82tis km :-))
Měl to důchodce a jezdil s tím jenom do krámu, že?

tomka80
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 29.03.2011 20:48

Re: chci Touarega manual vs automat

Příspěvek od tomka80 »

Ahoj lidi.
Procital jsem si toto Vase vlakno a mel bych upresnujici dotaz. Planuju vymenu auta a jedna moznost je take Tuareg v automatu. Nicmene to stale nejak zvazuju, protoze s autem potrebuji obcas po republice potahnout 3t. za zadkem a kazdej rok tak jednou cestu na dovolenou s timto nakladem cca 1200km tam a zpet. No a stale resim dylema zda automat a nebo manual. Kdybych nepotreboval obcas tahnout ten vlek, tak bych mel jasno s automatem, ale takhle si nejsem jistej. Mam trochu obavy, abych tomu automatu moc s nakladem nepritizil.
Diky za nazory.
Tomas.

Uživatelský avatar
GeneHawkins
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1429
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: chci Touarega manual vs automat

Příspěvek od GeneHawkins »

Taky myslím. Proto mám manuál.

Uživatelský avatar
Fany1000
Řidič
Řidič
Příspěvky: 65
Registrován: 19.10.2007 20:05

Re: chci Touarega manual vs automat

Příspěvek od Fany1000 »

GeneHawkins píše:
Fany1000 píše:tak a je doma ........... 2.5tdi r5 rok vyroby 2004 a najeto pouze 82tis km :-))
Měl to důchodce a jezdil s tím jenom do krámu, že?
ne to urcite ne ale byla to zabavena exekuce ,koupena v drazbe takze puvodni majitel se asi zbavovat nechtel , navic jsem to overoval i v vw servisu a sedi to :-) takze vim kam miris ale ja mam bohudik stesti :-))

koto99
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 268
Registrován: 03.07.2009 23:37
Bydliště: Bratislava

Re: chci Touarega manual vs automat

Příspěvek od koto99 »

malo by to byť nastavenie klimatizácie do všetkých zón rovnako podľa nastavenia na strane vodiča. Máš teda 3-zónovú klimatizáciu s ovládaním aj vzadu.
VW Touareg R5 TDI, automat, vankúše, koža, drevo..........Jeep Grand Cherokee 2,7CRD, AUDI A4 1,8T Cabriolet, VW Multivan 2,0 BiTurbo DSG 4Motion

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: chci Touarega manual vs automat

Příspěvek od Mára_VR6 »

koto99 píše:malo by to byť nastavenie klimatizácie do všetkých zón rovnako podľa nastavenia na strane vodiča. Máš teda 3-zónovú klimatizáciu s ovládaním aj vzadu.

4 zonovou :wink: :!:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

koto99
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 268
Registrován: 03.07.2009 23:37
Bydliště: Bratislava

Re: chci Touarega manual vs automat

Příspěvek od koto99 »

díky, nevedel som, že aj vzadu bola delená.
VW Touareg R5 TDI, automat, vankúše, koža, drevo..........Jeep Grand Cherokee 2,7CRD, AUDI A4 1,8T Cabriolet, VW Multivan 2,0 BiTurbo DSG 4Motion

Uživatelský avatar
n_ox
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 238
Registrován: 17.05.2009 10:55
Bydliště: Jiráskova 269, Nová Ves u Kolína, okres Kolín

Re: chci Touarega manual vs automat

Příspěvek od n_ox »

tomka80 píše:Ahoj lidi.
Procital jsem si toto Vase vlakno a mel bych upresnujici dotaz. Planuju vymenu auta a jedna moznost je take Tuareg v automatu. Nicmene to stale nejak zvazuju, protoze s autem potrebuji obcas po republice potahnout 3t. za zadkem a kazdej rok tak jednou cestu na dovolenou s timto nakladem cca 1200km tam a zpet. No a stale resim dylema zda automat a nebo manual. Kdybych nepotreboval obcas tahnout ten vlek, tak bych mel jasno s automatem, ale takhle si nejsem jistej. Mam trochu obavy, abych tomu automatu moc s nakladem nepritizil.
Diky za nazory.
Tomas.

Já teda nevím, jak moc dostává převodovka záhul, ale to auto je raketa. Sílu má neskutečnou a myslím si, že 3tuny jako prd. Navíc pokud bys to chtěl táhnout do nějakého kopce, nebo v horších podmínkách, tak redukce umí ku-va kouzla :). Mám automata, najeto 110tis a (musím zaklepat:D) nebyl s ním jediný problém.
http://www.kvark-elektronika.cz
http://www.facebook.com/kvarkelektronika

*vývoj a výroba elektroniky - zakázková i sériová výroba*


volkswagen touareg V10 TDI + land rover discovery TD5

tomka80
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 29.03.2011 20:48

Re: chci Touarega manual vs automat

Příspěvek od tomka80 »

Ahoj. Diky za info. Uz nyni mam auto s redukci, takze kdyz je nejhur, dam ji tam a neni co resit :-). Je to ale manual, takze kdyz je problem vymenim spojku a jezdim dal. Dalsi auto bych chtel vyzkouset automat, protoze si to hodne lidi chvalej co tahaj privesy. Ale nevim do jake miry dostava automat na zadnici, kdyz mam zaprazenej tezkej vlek. Samozrejme na delsich cestach se snazim vybirat trasy bez splhani do nejkych Alpskych kotaru .

tomka80
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 29.03.2011 20:48

Re: chci Touarega manual vs automat

Příspěvek od tomka80 »

Ahoj. Mel bych jeste jednu otazku. Nevite nahodou zda ma 3 litr V6 stejnou automatickou prevodovku jako 2.5 V5, nebo je tam neco silnejsiho. Respektive mi jde o to, zda se to "nedoporuceni" automatu pro tahani tyka jenom automatu s 2.5, nebo automatu celkove.
Predem diky za info.

Odpovědět

Zpět na „Touareg“