dialkove ovladanie

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
piton
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 22.04.2010 21:10

dialkove ovladanie

Příspěvek od piton »

cavte vcera som napajal do gofa alarm Mistral MAX R1 napojeny je na soferove dvere funguje normalne jak ma ale jede hacik to ma ked stlacim odomknut secko sa odomkne ale hned sa aj vsetky 4 okna pustia ked zamknem je to to iste zamknu sa dvere a oknatiez idu hore ked zas odomknem asi po 20sek. sa zas vsetko pozatvara dvere aj okna sa zavru nemoze mat na to vpliv ze nei na tej riadniacej jednotke alarmu sapojene dverne kontaktybo tie som nezapojil dik

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: dialkove ovladanie

Příspěvek od Toxyz »

těmhle věcem nerozumím, ale nemáš na tom DO nějakej prodlouženej interval? protože okna sjedou/vyjednou jen když se dlouho drží tlačítko
GI Cabrio 1,8 16v - White Edition + daily TDI "slepice"

piton
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 22.04.2010 21:10

Re: dialkove ovladanie

Příspěvek od piton »

nie ja hned ked stlaci zamknut zamkne a okna hore odomknem okna dole ale nedrzim tlacidla stlacim a pustim

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: dialkove ovladanie

Příspěvek od majrek001 »

taky bych to viděl na prodloužený impulz.. většinou je to tak, že máš drát se zamykacím impulsem, který napojuješ ve dveřích na zámek a když chceš, aby se ti zavřeli okna po zamčení, tak na ten drát se zamykacím impulsem napojíš drát s prodlouženým impulsem.. a nemáš tento drát s prodlouženým impulsem napojený i na odemykací? tím pádem by se ti při odemčená stáhli okna a při zamčená zatáhli

jak píšeš naposled tak u origo dálky to musíš držet a u neorigo jen stiskneš talčítko a okna se zavřou/otenřou podle toho jak to je zapojený
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

piton
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 22.04.2010 21:10

Re: dialkove ovladanie

Příspěvek od piton »

ani neviem ja som to napapojit do soferovych dvery som rozizoloval kable a skusal skusacou zamknu odomknut a na tie som to potom napojil a ale dnes som kupil baterky do origo diakovej vyskakovacky a tou ked zamknem tak len zamkne odomkne normalne tiez tak tomu potom nechapem

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: dialkove ovladanie

Příspěvek od majrek001 »

a to ovládáš origo dálkáčem nebo má alarm nějaký ovladač přes který to ovládáš?
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

piton
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 22.04.2010 21:10

Re: dialkove ovladanie

Příspěvek od piton »

ten alarm co som tam nainstaloval ministral ten ma vlasny ovladac a mam aj origo vyskakovacku ale ta mi nefungovala tak som tam dal ten alarm

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14724
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: dialkove ovladanie

Příspěvek od tornado1 »

tak si to zapojil špatně
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“