GIV » 1.6 SR » Nechcel naštartovať

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
MidNight
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 17.04.2011 18:45

GIV » 1.6 SR » Nechcel naštartovať

Příspěvek od MidNight »

ahojte chlapi.
mam giv 1.6 sr 1998 a vcera som mal problem so startovanim. dosiel som na pumpu povysavat auto a pri odchode som ho nemohol nastartovat, starter tocil ale motor nechcel naskocit. 3x som startoval a nic, pri stvrtom startovani som zacal stlacal plynovy pedal a zacal sa chytat ale nic a pri piatom pokuse som opät startoval so stlacanim plynoveho pedalu a nakoniec auto nastartovalo, ale z vyfuku vyslo dost vela dymu. zaradil som 1 a siel, ale ked som zaradil 2, tak motor zacal neskutocne skakat (napr. ako keby ste do prudkeho kopca zaradili 4). po zopar metroch to prestalo a bolo vsetko OK. neskor som na aute este jazdil a startovalo bez problemov. v com by mohol byt problem? lebo ma to dost znepokojilo a nechcem niekde zostat vysiet s nestartujucim autom. za rady vopred dakujem.
MidNight

Uživatelský avatar
Stipl
Řidič
Řidič
Příspěvky: 190
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severni morava
Kontaktovat uživatele:

Re: GIV » 1.6 SR » Nechcel naštartovať

Příspěvek od Stipl »

Pamět závad co píše? Jinač ti nikdo neporadí.

MidNight
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 17.04.2011 18:45

Re: GIV » 1.6 SR » Nechcel naštartovať

Příspěvek od MidNight »

zatial som s tym este nestihol ist do servisu, ale najnovsie mi zacali vystrelovat otacky pri preradovani rychlosti. ked idem preradit a stlacim spojku tak otacky vystrelia na 4000 (niekedy sa ostanu drzat na 4000, kym nepreradim a pustim spojku, ale niekedy aj vystrelia na 4000 a stúpaju, kym nepreradim a nepustim spojku.

podla vsetkeho com sa sa len tak letmo pytal, tak bud je to zanesena skrtiaca klapka ktoru treba vycistit a nanovo nastavit, alebo vaha vzduchu.

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10178
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: GIV » 1.6 SR » Nechcel naštartovať

Příspěvek od xerxes »

chtělo by to napíchnout na vag tam by se vidělo co je za problém ale pravděpodobně klapka vstřiky špatný benal je hodně variant :?

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“