denní svícení

2007 - 20..

Moderátor: jets

Odpovědět
Plus
Řidič
Řidič
Příspěvky: 129
Registrován: 24.02.2008 21:40
Bydliště: Slovakia

Re: denní svícení

Příspěvek od Plus »

jets píše:
Moik píše:Tornado: zajímavý, to budeme muset ještě pohledat.

Jets: a jak jsme upravili ten sv. senzor, zhasíná světla nebo svítí pořád?
dnes na mě poprvé blikali že nesvítím, když je opravdu jasno jako teď tak u mně je tma :-)
s těma obrysovkama nevím, u EDC 17 je to všechno složitější, když jsem auto kupoval tak mi i prodejce tvrdil že to denní svícení nejde překopat jak bych chtěl já...
EDC17 je RJ motora, nema nic s BCM ktore ma na starosti svetla....som zvedavy kedy budem prekopavat ja :)

Uživatelský avatar
ondra_t
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 09.01.2011 09:35
Kontaktovat uživatele:

Re: denní svícení

Příspěvek od ondra_t »

re: v pripade halogenovych ziaroviek je moznost nastavit svietivost aj na 50% , v nocnom rezime svietia normalne. Mam v golfe Philips ziarovky so zvysenou svietivostou ( mal som Osram ) a denne mam ubrate na 60%

4 PLUS: ahoj, díky a kde jsi ubral svítivost na 50% ? v diagnostice nebo na palubnim počítači ? mě to na palubním počítači nejde nastavit a v diagnostice neměli tabulku nastavení na Tiguana v VAG-COMu, zkoušel tam nastavit passata a tu denní funkci světel nastavit tak, ale nechodilo to.

Plus
Řidič
Řidič
Příspěvky: 129
Registrován: 24.02.2008 21:40
Bydliště: Slovakia

Re: denní svícení

Příspěvek od Plus »

ondra_t píše:re: v pripade halogenovych ziaroviek je moznost nastavit svietivost aj na 50% , v nocnom rezime svietia normalne. Mam v golfe Philips ziarovky so zvysenou svietivostou ( mal som Osram ) a denne mam ubrate na 60%

4 PLUS: ahoj, díky a kde jsi ubral svítivost na 50% ? v diagnostice nebo na palubnim počítači ? mě to na palubním počítači nejde nastavit a v diagnostice neměli tabulku nastavení na Tiguana v VAG-COMu, zkoušel tam nastavit passata a tu denní funkci světel nastavit tak, ale nechodilo to.
diagnostikou, tiguana som napichnuteho nemal, BCM bude mat asi 30 miestne kodovanie....zalezi na rocniku. Verzia 10.6 Vag comu by to mala obsahovat.
Bez toho tazko hovorit. Ale tuto chlapci to mali na diag tak by mohli vediet ktory byte v LC to je ... :D

TiguanABT
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 12.03.2011 16:19

Re: denní svícení

Příspěvek od TiguanABT »

čaute, poriešili ste nejako tie denné LED svetlá na Tigiho? Dajte nejaký tip, ak ich niekto máte. Rád by som si ich dal aj ja, len neviem aké a či je to možné. veľká vďaka !!!

vlastos
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 15.03.2011 19:50

Re: denní svícení

Příspěvek od vlastos »

já si nechal přeprogramova řídící jednotku a mlhovky svízí na denní svícení na 50 procent,když nastartuješ a odbrzdíš rossvítíse,ta jednotka to umí ,

pepino Rline
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 365
Registrován: 03.12.2010 08:09
Bydliště: Vilémov okr. Děčín

Re: denní svícení

Příspěvek od pepino Rline »

vlastos píše:já si nechal přeprogramova řídící jednotku a mlhovky svízí na denní svícení na 50 procent,když nastartuješ a odbrzdíš rossvítíse,ta jednotka to umí ,
no a kde sis to nechaval delat docela se mi to zamlouva

Uživatelský avatar
jets
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2634
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: denní svícení

Příspěvek od jets »

vlastos píše:já si nechal přeprogramova řídící jednotku a mlhovky svízí na denní svícení na 50 procent,když nastartuješ a odbrzdíš rossvítíse,ta jednotka to umí ,
svítí u toho i obrysovky nebo ne? Jakou máš řídící jednotku? 16 nebo 17?
každé přistání po kterém se dá odejít po svých je dobré

Uživatelský avatar
pithy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 124
Registrován: 06.04.2011 18:12
Bydliště: Brno

Re: denní svícení

Příspěvek od pithy »

Zdravím Vás. Jsem tu nový, i když mám Tiguana od 1.8.2008 a najeto těsně nad 100.000 km. Denní svícení (mám halogeny 2x H7)jsem před rokem a půl vyřešil pomocí R. Letochy. Svítí pouze dálková světla údajně 13 W. Mám světelný senzor a funguje to bezvadně. Je to obdoba denního svícení u Golfu VI, který to má nastavený originál z VW. Maximální spokojenost a žádný problém při jakékoliv kontrole .
Tiguan 2.0 TDI - R.I.P., Octavia 66kW

Uživatelský avatar
Tiguanman
Závodník
Závodník
Příspěvky: 544
Registrován: 18.07.2010 21:19
Bydliště: Olomouc

Re: denní svícení

Příspěvek od Tiguanman »

Já mám v plánu něco takového,tedy doufám,že ještě lepšího...
30072010188.jpg
Jezdi jenom tak rychle,jak umí létat tvůj anděl strážný!


.............

VW Tiguan 2.0 TDi 125kW čip, Of 4Moušn, šedá
VW Jetta 1.4 TSi 125kW, šedá
a spotřeba???...sere pes!!!

Uživatelský avatar
newmann75
Pilot
Pilot
Příspěvky: 708
Registrován: 11.11.2008 10:38
Kontaktovat uživatele:

Re: denní svícení

Příspěvek od newmann75 »

Neblázni,to nebude hezké :-(
Ale proti gustu....
Ja mam v plánu rozebrat světla (nemam xenony) a dat to do te horni časti ve světle,jen se k tomu nemužu dokopat.
CC 2014
1.4 TSI

Uživatelský avatar
jets
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2634
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: denní svícení

Příspěvek od jets »

newmann75 píše:Neblázni,to nebude hezké :-(
Ale proti gustu....
Ja mam v plánu rozebrat světla (nemam xenony) a dat to do te horni časti ve světle,jen se k tomu nemužu dokopat.
je otázka jestli půjdou rozebrat, na tom už pohořelo hodně lidí...
každé přistání po kterém se dá odejít po svých je dobré

Uživatelský avatar
Tigrouš
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 221
Registrován: 20.10.2010 17:04
Bydliště: Praha

Re: denní svícení

Příspěvek od Tigrouš »

Co stále blbnete s tím denním svícením? Sice ho mám na všech autech, na tigroušovi holt není. Stačí pročíst pár témat na "tiguán a denní svícení" a musí být každému hned jasné, že žádné rozumné řešení neexistuje a to co Evroupu respekt. ČR a SR na Tiguánech putuje, je paskvil. A to u sporťáků, u Fieldů je to ještě větší katastrofa z důvodu toho zvednutého frňáku, prostě nějaké světla usadit na ten předek bez zásahu nejde. A to co je dolepeno, viz výše, je něco hrozného...........
Kvůli tomu si žíly trhat nebudu a dál si svítím tím, co je k dispozici z výroby a těším se z toho, že autíčko vůbec mám a denní svícení letí za hlavu........
Šťastný nový krotitell.....Konečně Tigrouš spinká v klítce vedle Pola, bože, to je nádherná dvojkaObrázek

Uživatelský avatar
jets
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2634
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: denní svícení

Příspěvek od jets »

já už to vzdal, stačí mi že je můžu vypnout...
každé přistání po kterém se dá odejít po svých je dobré

Uživatelský avatar
Tigrouš
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 221
Registrován: 20.10.2010 17:04
Bydliště: Praha

Re: denní svícení

Příspěvek od Tigrouš »

Cituji z návodu:

Aktivace denních jízdních světel
1.Zatlačte páčku ukazatelů směru jízdy a dálkových světel nahoru a dozadu a podržte ji stisknutou (pravé ukazatele směru a světelná houkačka)
2.Zapněte zapalování asi na 3 sekundy a opět ho vypněte.


1.Jsem magor a nebo to nejde, je možná potřeba něco odblokovat?
Má to vůbec cenu se snažit? Docílím toho, že budou svítit pouze xenony a zadní světla ne? A po impulzu světelného čidla se zapnou zadní světla?


Prosím někoho s vyšším IQ o radu, mám pocit, že po promačkané neděli se světelnou houkačkou a blinkry se mé ICQ limitně blíží k nule........ :fool:
Šťastný nový krotitell.....Konečně Tigrouš spinká v klítce vedle Pola, bože, to je nádherná dvojkaObrázek

butch1112
Řidič
Řidič
Příspěvky: 152
Registrován: 05.08.2010 16:22
Kontaktovat uživatele:

Re: denní svícení

Příspěvek od butch1112 »

Tak už jsem na netu našel světla se zabudovaným denním svícením na Tiguana, ale bohužel se prodávají, zatím co jsem našel, jen v Číně. Vypadají fakt dobře, sice to posílají celosvětově, ale od dubna se připočítává DPH a clo u balíků nad 150 euro, takže výsledná cena nebude nic malýho.....snad se najde časem někdo, kdo to bude sem dovážet :)

http://www.ipmart.com/main/product/Ange ... rod=277831" onclick="window.open(this.href);return false;

http://cosonhid.en.alibaba.com/product/ ... white.html" onclick="window.open(this.href);return false;

http://tianju.en.gasgoo.com/auto-products/1187828.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Tiguan“