DOKUMENTACE: manuál-návod na Sharan I

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
Uživatelský avatar
mark
Řidič
Řidič
Příspěvky: 57
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jižní Morava, Znojmo

Příspěvek od mark »

Ahojky kluci, neplkejte a sem s tím návodem. Sice mám toho svého mazla již tři a půl roku, ale stále se s ním, dá se říci, učím. Ale teď vážně, je to opravdu fajn, že jste se pustili do toho návodu, protože to pro nás "SHARANISTY" (ALHAMBRISTY A GALAXISTY nevyjímaje) bude jenom dobře.

rfarsky
Závodník
Závodník
Příspěvky: 683
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rfarsky »

už mi zbývá jen 100 stránek z původních 250 a vše musím scanovat 2x jednou barevne kvuli obrázkům a jednou černobíle kvůli textu.Návod je na lesklém papíru a scanner to nějak v barvách nezvládá takže cca 600 scanů to řacha.Už nad tím sedím 12 hodin a tom sem kousek za polovinou pak to ještě upravit.To dá taky nějaký dva dny.A pak to bude k poslání.

Uživatelský avatar
pistahufnagl
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1725
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Královéhradecko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pistahufnagl »

rfarsky - to je oběť. Všichni ti budeme vděčni. Doufám, že mimo naši vděčnost ti admin třeba udělí mimořádné body a samolepku klubu. :oops:

rfarsky
Závodník
Závodník
Příspěvky: 683
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rfarsky »

Tak jsem to právě doskenoval má to 900MB tak si du hrát se střiháním řezáním a kompresí doufám že to do zítřka vše stihnu abych to mohl v pondělí expedovat

rfarsky
Závodník
Závodník
Příspěvky: 683
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rfarsky »

Vypadá to že to budu moct zkomprimovat tak ,že to dostanu na CD pokud to je menší tak se to nedá číst.Kdo bude chtít poslat CD ať mi pošle adresu na SZ.

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

rfarsky píše:Vypadá to že to budu moct zkomprimovat tak ,že to dostanu na CD pokud to je menší tak se to nedá číst.Kdo bude chtít poslat CD ať mi pošle adresu na SZ.
Prosim te a to si skenoval navod na Sharan I, nebo II?

rfarsky
Závodník
Závodník
Příspěvky: 683
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rfarsky »

Zatím na I,ale nebojte bylo mi přislíbeno zaslání II,tak uvidím jestli to příští týden přiletí poštou.

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

rfarsky píše:Zatím na I,ale nebojte bylo mi přislíbeno zaslání II,tak uvidím jestli to příští týden přiletí poštou.
Noooo, tak vo tu dvooojcicku mam fááák veeeelkej zááájem.

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

No jinak, za tohle, co pro nas rfarsky podstupuje bych to videl na mnohem lepsi odmenu, nez body a samolepku, minimalne na poradny pozvani na pivko na nejakem tom sraziku, ale mozna jeste spis na nejakou tu kacku od kazdeho kdo bude ten navod chtit, dyk je to fak poradna kopice prace. Co myslite?

Uživatelský avatar
pistahufnagl
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1725
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Královéhradecko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pistahufnagl »

Neměli bychom zapomenout taky na patpera, který návod poskytnul. Dělají se nějaké srazy jen šaranistů?
:bubu:

rfarsky
Závodník
Závodník
Příspěvky: 683
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rfarsky »

Alespoň se s tou děravou haxnou doma nenudím.Radši to pošlu poštou a bude to ke čtení než to komprimovat a každej by u toho oslepl.Bohužel nemám a nemůžu najít prográmek co převádí a opravuje písmena byla to součást Corelu ten by to opravil a pak by se to dalo více zkomprimovat.Nebudu to dále řešit.Zkomprimuji tak aby se to vešlo na CD a bylo to čitelné.Co bych pro vás neudělal.

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

Urcite, s tim patperem souhlas a co se tyce srazu Sharanistu nevim jak do ted, ale od ted se delat budou, to vam povidam :cowb:

rfarsky
Závodník
Závodník
Příspěvky: 683
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rfarsky »

pistahufnagl píše:Neměli bychom zapomenout taky na patpera, který návod poskytnul. Dělají se nějaké srazy jen šaranistů?
:bubu:
Jo jo i to byla oběť vzdát se návodu a doufat že se mu vrátí :999:

civis
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 5

Příspěvek od civis »

Hned v pondeli rfarskemu posilam tu II na scanovani. Ale upozornuju znova, ze ji mam jen v NEMCINE!!! Jestli to ma cenu si s tim dávat takovou praci pri scanovani. To by se pro vas dvojkare opravdu nesehnal navod v cestine?
Jinak si myslim, ze je nas sharanistu (a samozrejme i G a A) tady v klubu malo jen proto, ze to ostatni nevedi. Snazim se na potkani rozesevat informace. A samozrejme i nejaky sraz bych privital.

Uživatelský avatar
kedaR
Řidič
Řidič
Příspěvky: 104
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kedaR »

Taky se hlásím do těchto řad - Alhambra a co říkáte německému fóru na SGAF ?

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“