Poškrábaný středový panel - co s tím?

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Poškrábaný středový panel - co s tím?

Příspěvek od vtuni »

golfik4 píše:Zdravím pánové chci se jen zeptat...jak vytáhnu ty plasty okolo výdechu topení? Stačí je vyloupnout?
tak jeslti jde o samotnou mřížku tak tu vyloupneš opatrně šroubovákem (zavři si ten výdech do polohy nefoukat :!: :!: :!: a dej si bacha at ti nazapadne taková pidi těsnící gumička dovnitř do výdechu .. je fakt pidi a je jakoby na té osičce a má za úkol držet výdech v dané poloze.. )

pokud jde o ty plasty okolo tak spolujezdcův výdech je jen zacvaknutej v palubce... velkej středovej a řidičův jou navíc ještě přišroubovaný
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
wenom
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 21.04.2011 09:43

Re: Poškrábaný středový panel - co s tím?

Příspěvek od wenom »

No tak jak tady borci uvedli návod na nastříkání dekoru, tak já se podle toho řídil a 2. den sem fotil výsledek :) Měl jsem v plánu koupit dekor R32 ale je to páka tak sem prozatím udělal toto a jsem spokojenej :) nejhorší bylo vyjmutí částí a odmontování věcí (člověk nechce aby se mu něco zlomilo tak je opatrnej) pak bylo nejhorší odstranění pogumovaného povrchu na plastech :baseball: (1 klika cca 5 minut -houba jarová voda ale šlo to pekne) pak jsem nanesl základovou barvu na plast (tj lak nebo neco takovýho cca 200,-kc) a po zaschnutí cca 10-15 minut sem nanášl barvu asi 3 vrstvy, pak se to přelakovalo lesklým lakem...nechalo zaschnout a cca za 30 minut jsem fotil....takže díky borci jde to a vypadá to hezky! :potlesk: :smoke:


VW Golf IV 1.6 SR.... když se mu chce skoro jak R32....jmenuje se Fricek :mrgreen:
Přílohy
fric 024.jpg
fric 026.jpg
fric 025.jpg

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Poškrábaný středový panel - co s tím?

Příspěvek od vtuni »

ty ostatní dveřní madla dle mýho mohly zůstat černý.. :? . origo madlo má taky jen hliníkovej proužek...
ale jinak pěkný... :wink:
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
Aero
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 29.07.2009 23:34
Bydliště: Verona Italia
Kontaktovat uživatele:

Re: Poškrábaný středový panel - co s tím?

Příspěvek od Aero »

Ja pochvalim, i pohanim zaroven. Obrázek
Je to fakt pekne udelany, a potud nemam vyhrad. :good:
Jakakoli jina barva (natoz stribrna) mi v cernym interieru Golfa prijde jako pest na voko...Obrázek
Chapu ze ne vsichni chteji mit auto skoro jako v den kdy vyjelo z fabriky jako jà, ale tohle je na me moc. Prijde mi to takovy tuneni jen pro to tuneni, aby tam bylo neco jinak.
Nemluve o tom, ze zvlast ty madla, a pokud se pouziva i popelnik, pokud nejsou nastrikana dvouslozkovym lakem, cili lak nema patricnou tvrdost, se pouzivanim pomerne brzy osklive ochmataji...Obrázek
Samozrejme respektuju ze ne vsichni mame stejny vkus. Obrázek

Uživatelský avatar
Cpt._Hunter
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3968
Registrován: 11.10.2008 18:22
Bydliště: Ostrava

Re: Poškrábaný středový panel - co s tím?

Příspěvek od Cpt._Hunter »

máš to hezky udělaný, ale přesně tak.... je otázka jak dlouho to vydrží než se to začne loupat a drbat :?

když už bych neměl na origo dekor, tak bych dal určitě přednost folii před sprejem a ty dnešní folie vypadají už hodně věrohodně :wink:
!!! Podstatou všeho je nafta !!!
My silver-gray TDI a tak trošku .:R http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=108998" onclick="window.open(this.href);return false;

Detailing-Obchod.cz - autokosmetika Autoglym, Dodo Juice a vůně California Scents

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Poškrábaný středový panel - co s tím?

Příspěvek od vtuni »

hele aero..to že jsi něco neviděl neznamená že to tak nebylo...i takhle vyjížděla Mk IV s černým interiérem z fabriky :wink:

http://www.vw-club.cz/download/file.php?id=57875" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.vw-club.cz/download/file.php?id=64200" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.vw-club.cz/download/file.php?id=64355" onclick="window.open(this.href);return false;
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
Aero
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 29.07.2009 23:34
Bydliště: Verona Italia
Kontaktovat uživatele:

Re: Poškrábaný středový panel - co s tím?

Příspěvek od Aero »

vtuni píše:hele aero..to že jsi něco neviděl neznamená že to tak nebylo...i takhle vyjížděla Mk IV s černým interiérem z fabriky :wink:
Tyhle Tve fotky uz znam, a uznavam, ze to mas udelanE vysoce profesionalne. O tom zadna! :good: :good: :good:
Opakuju ale, ze se mi tyhle stribrny palubky nelibi jak dodelany, tak z fabriky. Trochu dost mi to pripomina tu bakelitovou "vesmirnou" elektroniku z konce 90-tych let... :blush:

Obrázek

Karler
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 31.05.2011 20:00

Re: Poškrábaný středový panel - co s tím?

Příspěvek od Karler »

Ahoj chtěl bych nastříkat plasty pod volantem plus plasty kolem kastlíku u spolujezdce včetně toho kastlíku. Stejne jak na fotkách výše je nastříkanej stříbrnou středovej panel plus madla. Jde mi o to že ten plast je jinej měkčenej jesli je to možný stříknout taky tak nebo se to akorát tim zkurví, nebude to držet apod? Mám golfa s šedym inetrierem palubovka je černá ostatní plasty šedé. díky za připomínky :|
1.8 20V
92 KW 4motion

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Poškrábaný středový panel - co s tím?

Příspěvek od vtuni »

moje rada..vykašli se na to ..dělal jsem to už dvakrát a za tu drbačku to nestojí :mrgreen:
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
Shorty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3135
Registrován: 24.05.2010 16:33
Bydliště: Praha

Re: Poškrábaný středový panel - co s tím?

Příspěvek od Shorty »

Mě se teda nejvíc líbí to origo černé pogumování. Trochu mi to odchází na krytu popelníku, středová konzole kolem řadičky a pak madlo řidiče a spolujezdce. To madlo spolujezdce stojí asi 150, takže až to bude neúnosný, tak ho vyměním. U řidiče je to už skoro za 500, takže tam bych to možná přelakoval. Jinak s okolím řadičky jsem se naučil žít. Je ale pravda, že stačí pár neopatrných pohybů a řemínek hodinek či prsten tu gumu rozreje jak pluh jarní pole. Jsem na to asi trochu moc vysazený, ale za rok a kus vlastnění auta jsem nepřidal ani škrábaneček (to musím zaklepat). Když už si kupuju VW, tak mi na vzhledu interiéru asi trochu záleží, když ne, tak bych si vzal citrína nebo volvo. Skrytá místa typu čudl loketky či okolí zapalování neřeším. Dobře řešený je to v GVI, tam je to taková divná pěnová guma a není tolik náchylná.
VW Golf Variant VII 1.4 TSI Maraton Edition
VW Golf Cabriolet I 1.8 GL
VW Tiguan II 1.5 TSI Life
ex: VW Golf VI 1.4 TSI
ex: VW Golf IV 1.6 16V
ex: VW Golf Variant IV 1.6 16V

Karler
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 31.05.2011 20:00

Re: Poškrábaný středový panel - co s tím?

Příspěvek od Karler »

vtuni píše:moje rada..vykašli se na to ..dělal jsem to už dvakrát a za tu drbačku to nestojí :mrgreen:

No madla sem očistil od gumy a už na stříkal a v poho, jde mi jen o plasty pod volantem a spolujezdce plus středovej plast mezi sedadlama jsou z jinýho matroše, středovej panel mám v černý a to nechám tak jak to je,ty plasty před tim vemu ředidlem a nastříkám snad to bude držet.???? Díky
1.8 20V
92 KW 4motion

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Poškrábaný středový panel - co s tím?

Příspěvek od vtuni »

vím o čem jsi psal a taky vím jaká je drbačka připavit ty měkčený plasty..proto jsem napsal to co jsem napsal.. :wink:
a taky vím co ten lak na madlech vydrží :wink:
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Karler
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 31.05.2011 20:00

Re: Poškrábaný středový panel - co s tím?

Příspěvek od Karler »

vtuni píše:vím o čem jsi psal a taky vím jaká je drbačka připavit ty měkčený plasty..proto jsem napsal to co jsem napsal.. :wink:
a taky vím co ten lak na madlech vydrží :wink:
Chápu stejně do toho jdu protože ta šedivá je hrozná ta stříbrná se mi líbí moc, připravoval si je nejakym zvláštnim postupem??? nebo to stačí jak sem řek vzít tim ředidlem?
1.8 20V
92 KW 4motion

Karler
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 31.05.2011 20:00

Re: Poškrábaný středový panel - co s tím?

Příspěvek od Karler »

Stříkám to lakem na karoserii... navrch bezbarvym
1.8 20V
92 KW 4motion

Karler
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 31.05.2011 20:00

Re: Poškrábaný středový panel - co s tím?

Příspěvek od Karler »

Karler píše:Stříkám to lakem na karoserii... navrch bezbarvym
nebo mám první vrstvu dát nejakym bezbarvym na plasty? ty madla sem delal rovnou lakem na karoserii a drží...
1.8 20V
92 KW 4motion

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“