zabezpeceni Treg 2011

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
excalibur
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 21.04.2011 22:43

zabezpeceni Treg 2011

Příspěvek od excalibur »

Vazeni,

mate nejake specificke rady/zkusenosti, upozorneni na slaba mista, tykajici se zabezpeceni Treg2011 proti nenechavcum? Jde mi o k tomuto autu specificke veci (nikoliv obecne).

Konkretne,

1) ma smysl zaslepit vnitrni (pod krytkou) vlozku zamku? Jde to vyloupnou/pacit stejne snadno jako na jinych starsich VW/Skodovkach?

2) Jsou nejake specificke problemy s instalaci Constructu? Na jejich webu jsem zahledl nejakou fotku, a pozice zamku na sredove konzole se zdala trochu spatne pristupna. Mate nejake zkusenosti?

3) Nejaka jina slaba mista, nebo doporuceni?

diky.

kochta
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 316
Registrován: 16.02.2008 21:55
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: zabezpeceni Treg 2011

Příspěvek od kochta »

vložku zámku to už nemá

excalibur
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 21.04.2011 22:43

Re: zabezpeceni Treg 2011

Příspěvek od excalibur »

kochta píše:vložku zámku to už nemá
Ale ma, jen je schovana pod "vyloupavaci" krytkou na klic a v dalkovem ovladani je ten mechanicky klic trochu schovan (viz http://www.clubtouareg.com/forums/f49/k ... 49081.html" onclick="window.open(this.href);return false;). A je otazka jestli je to stejne snadnou cestou pro zlodeje jako u tech predchozich provedeni....

Mate nekdo nejaky nazor na ten construct v novem Tregu11?

farkihome
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 13.02.2011 23:07

Re: zabezpeceni Treg 2011

Příspěvek od farkihome »

ja mam v Touaregu Zeder a nie som si isty, ci existuje este nieco lepsie. ;) co sa zamku tyka, naposledy na mojom aute vystrihli do plechu otvor, otvorili si auto a nechali ho tak kvoli Zederu. takze ci je alebo nie je zaslepena vlozka, cesta sa vzdy najde. ;)

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: zabezpeceni Treg 2011

Příspěvek od Mára_VR6 »

A kde to vystřihli?
Neměl jsi náhodou fotky i na stránkách Zederu?
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Dix_
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 425
Registrován: 03.10.2009 13:06
Bydliště: Kojetín

Re: zabezpeceni Treg 2011

Příspěvek od Dix_ »

http://www.zederlock.sk/pokusy-o-kradez" onclick="window.open(this.href);return false;

farkihome
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 13.02.2011 23:07

Re: zabezpeceni Treg 2011

Příspěvek od farkihome »

nemal, ale menili mi zadne prave dvere. Zeder je velka prekazka. okrem toho je celkom fajn vec aj odpojenie konektoru VAG. minimalne to toho cloviecika znacne zdrzi. ;)

Odpovědět

Zpět na „Touareg“