Váha vzduchu - motor 1.6 AKL - správné hodnoty

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
havajisco
Řidič
Řidič
Příspěvky: 134
Registrován: 16.10.2010 11:41
Bydliště: Břeclavsko/Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Váha vzduchu - motor 1.6 AKL - správné hodnoty

Příspěvek od havajisco »

Takže asi vyřešeno. Vyměněno těsnění pod sáním. Bohužel je furt v servise :-(. Komunikace mezi ŘJ ABS a ŘJ motoru bude asi ŘJ motoru :-( Takže sháním jinou, nebo budu jezdit s tím.

Uživatelský avatar
jurod
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2302
Registrován: 28.03.2010 15:15
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Váha vzduchu - motor 1.6 AKL - správné hodnoty

Příspěvek od jurod »

Docela by mně zajímalo jaké... jestli myslíš to pod klapkou... ?
Napiš pak číslo toho dílu... abych mohl omrknout v jakem je stavu u mne...
VW GOLF IV 20V TURBO 132kw
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=206636" onclick="window.open(this.href);return false;
váha vzduchu, RJ motoru, RJ ABS, budíky, filtrbox na prodej..
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=231905" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
havajisco
Řidič
Řidič
Příspěvky: 134
Registrován: 16.10.2010 11:41
Bydliště: Břeclavsko/Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Váha vzduchu - motor 1.6 AKL - správné hodnoty

Příspěvek od havajisco »

Nene mezi motorem (hlavou) a sáním. Číslo dílu mě neřekli-napsali jen těsnění sání 4x. Mechanik co to dělal tam už nebyl. Zkusím sehnat ETKU jestli to sem nikdo nehodí. Ale někde jsem četl že se mění po každém sundání sání (těžko říct, sám jsem to ještě nikdy neviděl). A měnily i ten termostat (mírně se to přehřívalo).

Uživatelský avatar
bifur
Profík
Profík
Příspěvky: 1127
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bratislava

Re: Váha vzduchu - motor 1.6 AKL - správné hodnoty

Příspěvek od bifur »

Dal som to sem: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=7 ... 8&start=45" onclick="window.open(this.href);return false;

dodyv
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 21.04.2010 14:25
Bydliště: Michalovce, Slovakia

Re: Váha vzduchu - motor 1.6 AKL - správné hodnoty

Příspěvek od dodyv »

Nazdar klubaci ........ Chcem Vas poprosit o pomoc ........ auto mi stale potrhava , vymenene skoro vsetko , pretesnene sanie, vstreky , kompresia OK , druha klapka, a mam doma 4 vahy vzduchu , pri niektorej to ide horsie , a trha viac, pri niektorej to ide lepsie , no trhanie stale citit ... chcem Vas poprosit , ci by ste mi nehodili log vahy vzduchu na volnobehu , auto samozrejme Bora 1,6SR AKL , u mna su pozadovane 1,8 - 2,5 a nameram 1,42 mg/R, a pri zapnutej klime mam 2,43 co by bolo OK , lenze takto to ma byt bez AC .........

Co sa tyka vahy, hodnoty sa mi zdaju na vsetkych rovnake , klapka reaguje OK , od spodu plynule az do 96 % .....

Snad akurat , ze to trhanie je pri jednej vahe do 2100 ot, pri inej az okolo 2300 citim take cuknutie a jemny narast vykonu .......

Neriesil niekto podobne problemy ???? pomozete ?? uz som z toho nestastny ......

Na SK fore mi nik neviem poradit

Riggs
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 21.02.2012 09:19

Re: Váha vzduchu - motor 1.6 AKL - správné hodnoty

Příspěvek od Riggs »

Zdravím všechny, chtěl bych trochu oživit původní záměr tohoto tématu a to jsou správné hodnoty váhy vzduchu.
V příloze posílám excel soubor naměřených hodnot v různých otáčkách - tak se chová moje váha.
Měla by být v pořádku, protože můj motor netrpí žádnými neduhy, ztráty výkonu či škubáním.
Pro kontrolu prosím o zaslání vašich měření, předem děkuji.
Přílohy
10.6.2012 - váha.rar
Váha vzduchu HITACHI 06A 906 461B
(5.63 KiB) Staženo 201 x

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“