CHCI TOUAREGA, CELÝ SI TO PŘEČTU !!!

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
miky20
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 254
Registrován: 20.06.2009 13:50

Re: Koupě Touarega

Příspěvek od miky20 »

Jde toho tam dát opravdu hodně, nevim co preferuješ pokud víc lidí v autě (sháníš nejlépe 7 mist) tak tam nepochybně musí být 4 zonová klima a výhřev i zadních sedaček, zatmavení oken a roletky vzadu:) Nejlépe ještě paket media s obrazovkama a bezdrát. sluchátky :D Další věc nepochybně elektrický víko kufru( bez tohoto je otvírání těžší) Pokud chceš tahat dvounápravovej karavan tak ideální je elektrický tažný a vzduch. podvozek co udržuje stejnou výšku náprav. Další zajímavý doplněk je adaptivní tempomat.(tady si myslím že nastoupil až s faceliftem 2007) No a samo nejlépe ještě s navigací RNS 510, to je královna:) Tlačítka na otevírání garážových vrat( dokonce až tří) Jistě jsem zapoměl na další hromadu důležitých věcí, ale to je tak na slohové cvičení 8)

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Koupě Touarega

Příspěvek od Mára_VR6 »

A pokud chceš 7 míst, tak potřebuješ jedině novýho :mrgreen:
Jinak k výbavě........ Jak píše Miky, to je na slohovku :roll: :mrgreen:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě Touarega

Příspěvek od patper »

Panove diky,ale klidne dejte tu slohovku :oops: :D :D :D

Jinac ,ted koukam na tohle - http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/ ... lu#carMenu" onclick="window.open(this.href);return false;
Co na to rikate???

P.S. jak funguje to el. tazne :?:

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Koupě Touarega

Příspěvek od Mára_VR6 »

až bude chvilka tak nějakou napíšu, teď připravuju večeři a nestíhám... BTW budou hovězí steaky, :mrgreen:

Ten se mi moc teda nelíbí :fool:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě Touarega

Příspěvek od patper »

Aj,tak to dobrou chut ... :revenant:
Maro,pokud bude trochu casu,budu rad za kazdou radu (info) :!: :good:

P.S. proc se nezda :?: :oops:

Uživatelský avatar
GeneHawkins
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1429
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Koupě Touarega

Příspěvek od GeneHawkins »

patper píše:... P.S. jak funguje to el. tazne :?:
Normálně, jedeš až kam ti vystačí prodlužovačka.

miky20
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 254
Registrován: 20.06.2009 13:50

Re: Koupě Touarega

Příspěvek od miky20 »

Mára_VR6 píše:až bude chvilka tak nějakou napíšu, teď připravuju večeři a nestíhám... BTW budou hovězí steaky, :mrgreen:

Ten se mi moc teda nelíbí :fool:

Můžu ti pak slohovku oznámkovat? :D A ne, že na něco z výbavy zapomeneš! 8)

OT: Povedla se véča včera?

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě Touarega

Příspěvek od patper »

Tak slusne vybaveneho jsem nasel :arrow: http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/ ... eg/8661120" onclick="window.open(this.href);return false; :idea:

Uživatelský avatar
vrbic
Člen klubu
Příspěvky: 365
Registrován: 21.01.2010 22:52
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě Touarega

Příspěvek od vrbic »

patper píše:Tak slusne vybaveneho jsem nasel :arrow: http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/ ... eg/8661120" onclick="window.open(this.href);return false; :idea:
Jo, vybavenej je skvěle. Byl jsme se na něho dokonce i podívat a prodejce by šel ještě o 40 tisíc nížš. Ale těch 215 tisíc najetých km udělalo své. Výbava je dobrá, má skoro všechno ale uvnitř je celkem dost zdevastovanej. Volant od prstýnků, kůže hodně prosedělá, kola odřený a má i celkem dost škrábanců po laku, takže nic pro mě. Jízda i automat bych řekl OK.

miky20
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 254
Registrován: 20.06.2009 13:50

Re: Koupě Touarega

Příspěvek od miky20 »

Fíha..pěkná výbava na 3.0 TDI :good:

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě Touarega

Příspěvek od patper »

Vrbic - diky za info :good:

Uživatelský avatar
vrbic
Člen klubu
Příspěvky: 365
Registrován: 21.01.2010 22:52
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě Touarega

Příspěvek od vrbic »

patper píše:Vrbic - diky za info :good:
Není zač ;-) Řekl bych, že motor a převodovka a vůbec technický stav auta je OK. Navíc má opravdu hodně podstivou servisku, majitel byl na tohle asi pes. Naprosto poctivé garančky a vše jen v aut. servisech VW. Takže pokud by si oželil pár ( pro mně ale důležitých ) detailů, Turek je to peknej, za rozumný peníze.

Já osobně koukám spíš do Německa. Němci ty auta mívají většinou v plných výbavách a ve firmách, kde s tím jezdí jeden člověk, takže jsou relativně v dobrém stavu. Firmy se pak třeba ročního auta zbavují za směšnou cenu ;-)

Ale samozřejmě sleduju i český trh a tenhle vypadá docela slušně, jen kdyby šel o těch "osm pětek" dolu :-)
http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/ ... eg/8814401" onclick="window.open(this.href);return false;

Tom74
Řidič
Řidič
Příspěvky: 97
Registrován: 30.12.2009 12:33

Re: Koupě Touarega

Příspěvek od Tom74 »

zdravím,

momentálně jezdím v Galaxy v6 a výhledově řeším co pak přijde dál ( a do čeho se mám zamilovat....o)))
vzhledem k přístupu k domu, u nás údržba cest v zimě, vlek atp, by to měl být 4x4
medvěd GL a Q7 je mimo cenu, líbí se mi ale LR Range a taky připadá v úvahu touareg.

přemýšlím o motorizaci, co byste doporučili ? aby to trochu jelo.. :twisted: a spotřebu tolik neřeším ( pokud by šlo o benzín tak bych tam dal LPG ), jde mi spíš o spolehlivost a event násl. cenový relace oprav ( i když nemůžu čekat ceny jak u š120...)
..... asi mi tady všichni řeknou, že touareg je nejlepší, ale nemáte někdo zkušenost i s konkurencí a můžete porovnat ?
díky moc

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Koupě Touarega

Příspěvek od Mára_VR6 »

Nejdřív j potřeba si říct, do kolik peněz si ho hodláš pořídit. Podle toho se pak dá vybírat vhodná motorizace a pak je taky potřeba brát v úvahu servisy.
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Tom74
Řidič
Řidič
Příspěvky: 97
Registrován: 30.12.2009 12:33

Re: Koupě Touarega

Příspěvek od Tom74 »

Mára_VR6 píše:Nejdřív j potřeba si říct, do kolik peněz si ho hodláš pořídit. Podle toho se pak dá vybírat vhodná motorizace a pak je taky potřeba brát v úvahu servisy.
peníze ? za rozumnou cenu, jde o ročník 2003-2004, 3/4 míče na auto nemám... :sorry:
spíš zjišťuju co je reálný a co ne a pak podle toho "našetřit", a cena s motorizací pro stejné palivo až tolik nesouvisí - samozřejmě je jinde cena auta v benzínu a v naftě ( a to by zas částečně srovnala cena montáže LPG)
co je jinak v cenách servisu od jiných aut ?

Odpovědět

Zpět na „Touareg“