Škubání motoru 1.6 SR 74 kW

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
havajisco
Řidič
Řidič
Příspěvky: 134
Registrován: 16.10.2010 11:41
Bydliště: Břeclavsko/Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Škubání motoru 1.6 SR 74 kW

Příspěvek od havajisco »

Aha, tak to nevím jaký zámek je u dveří bez el. stahování oken. Snad tam dávají stejný (ty 2 mikrospínače řeší dost věcí i samotné odemykání a zamykání). Jestli to budeš měnit tak si nech ten starý a zkus ho otevřít. Postup je tady na fóru (tuším ve FAQ). Já to dělal cca 4-6h, ale neměl jsem všechno nářadí doma a dělal jsem to poprvé.

Uživatelský avatar
havajisco
Řidič
Řidič
Příspěvky: 134
Registrován: 16.10.2010 11:41
Bydliště: Břeclavsko/Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Škubání motoru 1.6 SR 74 kW

Příspěvek od havajisco »

gabcula píše:Jo jo taky máme kód motoru - APF, gufera a pístní kroužky měněny cca 2 roky zpět, lambdy vyměněny cca 3 roky zpět.... teď nás čeká výměna oleje.... tak zkusím nechat prověřit vaše návrhy.... nikdy dřív to nedělalo, teď se kazí jedno po druhým :-(

A co to čidlo teploty (4piny)? To umí udělat pěknou paseku. Stojí cca od 200-500 Kč a vyměníš to i sám během 2-3 minut.

Uživatelský avatar
ripassa
Řidič
Řidič
Příspěvky: 148
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: ostravwa

Re: Škubání motoru 1.6 SR 74 kW

Příspěvek od ripassa »

mám podobný problém,chodím s tím po servisech a pořád slyším to samé,když to napíchnou nic nenajdou, škrtící klapa čistá,lambda nová,čidlo nové, jen když mi vyměnili startovací kabely,tak to chvíli fungovalo normálně,ale už to zase škube...

Bořek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 13.01.2008 02:33
Bydliště: česká lípa

Re: Škubání motoru 1.6 SR 74 kW

Příspěvek od Bořek »

sadd píše:Bohužel měnit, je celý v hajzlu. Když otevřu bez DO na klíček neotevře se ani cele auto. Dělá ten zámek paseku. Otevřu auto, zamknou se dveře, otevřu auto hned se zavře, to je konec ... i za jízdy a to sem se teda fajně lekl ....

EDIT:

V zimě úplně v pohodě, nic se nedělo. Teď když je to vedro tak to je konec ....
zámky neměň dělalo mi to to samý a já měnil elektriku a jednou to šlo pak zase ne a furt dokola pak sem tu někde našel že když ten zámek vyndáš a rozebereš tu část s tou elektrikou tak tam propájej ty spoje soudruzi z NDR někde udělali chybu a dávali tam málo cínu tak se to časem uvolnilo a takhle to blblo... já to udělal na všsech dveřích pěkně prohřál dal trošku cínu všude a mám už rok klid... :)

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“