Prevodovy olej 1,9 Tdi 5st. manual

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
testoviron
Řidič
Řidič
Příspěvky: 71
Registrován: 18.08.2010 12:33

Prevodovy olej 1,9 Tdi 5st. manual

Příspěvek od testoviron »

Cau chlapi, poradi mi niekto aky olej do prevodovky 1,9 Tdi 5kvalt? Chcem ho vymenit teraz pri 90000km, zda sa mi ze trojku uz radim cez zuby, chcem skusit ci vymena pomoze, ma to sice byt dozivotna napln, ale nechcem aby "dozivotna" znamenala nejakych 100 000 km a prevodovka dozije. A este jedna otazka, kolko ho tam ide?

Dik

Uživatelský avatar
PetrGTD
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 40
Registrován: 31.07.2008 22:47
Bydliště: Kostelec na Hané

Re: Prevodovy olej 1,9 Tdi 5st. manual

Příspěvek od PetrGTD »

Zdar chlape doživotní náplň se rozumí 100.000km, vyměň olej když to nepomůže odvzdušni spojku to taky často dělává

imo17
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 353
Registrován: 12.09.2009 19:47
Bydliště: Púchov

Re: Prevodovy olej 1,9 Tdi 5st. manual

Příspěvek od imo17 »

Treba 2l. Najlepšie origo. Cena vo VW 10€ za liter.
Viem, že jednu dobu liali do 5Q prevodoviek nevhodný olej. VW má nariadenie výmenu. Ale neviem ktorá to je seria. Ja mám 190 000km. Tiež cítim, že sa ťažšie, ale také som to kúpil. Už sa chystám na výmenu oleja, ale akosi som sa k tomu ešte nedostal. Olej je už v garažy. :roll:

testoviron
Řidič
Řidič
Příspěvky: 71
Registrován: 18.08.2010 12:33

Re: Prevodovy olej 1,9 Tdi 5st. manual

Příspěvek od testoviron »

Neda sa ten origo objednat niekde na internete? Aky to ma nazov. Nemam tu nablizku ziaden VW servis, ale snad by ho mali aj v Skodovke, len ten nazov.
Dik

imo17
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 353
Registrován: 12.09.2009 19:47
Bydliště: Púchov

Re: Prevodovy olej 1,9 Tdi 5st. manual

Příspěvek od imo17 »

Zajtra ak nezabudnem tak ti opíšem číslo, isto to pojde objednať aj v škodovke.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“