bluetooth touareg

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
badboykaci
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 49
Registrován: 08.04.2010 18:33

bluetooth touareg

Příspěvek od badboykaci »

Ahoj potřeboval bych radu, jestli někdo neví jestli se dá u touarega spojit s navi přes bluetooth, mám v područce držák na telefon, ale můj tam nepasuje. Tak sem koukal do příručky, kterou mám v Němčině že se to dá, ale neumím si to pořádně přeložit jak, nemáte s tím někdo zkušenosti, abych nemusel instalovat handsfree. Díky za rady.

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14723
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: bluetooth touareg

Příspěvek od tornado1 »

záleží jakou máš jednotku bluetooth, pokud nemáš s bluetooth je nutná výměna RJ.. někde jsem tady dával fotky montáže origo jednotky s bluetooth včetně výměny tlačítek na volantu pro telefon.. potom se vše ukazuje na maxidotu, včetně příchozích hovorů, tel. seznamu podle typu telefonu atd... pokud máš zájem, můžu zprovoznit dle originálního provedení i umístění jednotky.. jaký máš r.v.?
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

badboykaci
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 49
Registrován: 08.04.2010 18:33

Re: bluetooth touareg

Příspěvek od badboykaci »

ahoj r.v. je 11/04, jestli mam jednotku s bluethoot nevim (jak kdystak zjistím?), ale na volantu tlacitka na telefon mam i na maxiditu mi to telefon nabizi.

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14723
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: bluetooth touareg

Příspěvek od tornado1 »

v tom případě je nutná výměna RJ telefonu a bude bluetooth i na maxidotu..
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

badboykaci
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 49
Registrován: 08.04.2010 18:33

Re: bluetooth touareg

Příspěvek od badboykaci »

a co to obnáší?

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14723
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: bluetooth touareg

Příspěvek od tornado1 »

zavolat 776200941 a přijet do Humpolce..
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

badboykaci
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 49
Registrován: 08.04.2010 18:33

Re: bluetooth touareg

Příspěvek od badboykaci »

Ahoj a nebyl by někdo blíž kdo by to zvládnul udělat? Humpolec je pro mě dost z ruky je to skoro 200 km sem z Mostu. Neví někdo o někom poblíž Mostu kdo se tim zabívá?
Díky

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14723
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: bluetooth touareg

Příspěvek od tornado1 »

to opravdu netuším, už jsem několikrát dělal a bez problémů..
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: bluetooth touareg

Příspěvek od Mára_VR6 »

badboykaci píše:Ahoj a nebyl by někdo blíž kdo by to zvládnul udělat? Humpolec je pro mě dost z ruky je to skoro 200 km sem z Mostu. Neví někdo o někom poblíž Mostu kdo se tim zabívá?
Díky
Čau, já nechci protěžovat tornada, ale řeknu ti, že po zkušenostech už radši jedu dál a k někomu o kom vím, že něco udělá bez problémů.
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Odpovědět

Zpět na „Touareg“