Dodělání DO k centrálu

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
dodo555
Řidič
Řidič
Příspěvky: 74
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od dodo555 »

tak uz to funguje, central z alarmu sa napaja do dveri:
zltomodry - zamykanie
zelenočervený - odomykanie

V RJ pod volantom sa napaja:
pozicia 15 (hnedomodry)- spinac kufra
pozicia 16 (modrobiely)- dverové spínače

(plati pre GIV r.v. 99 s origo centralom a el.oknami)

to Tomm: pytal som sa preto, lebo som mal jeden návod kde sa aj ovladanie centralu napajalo do RJ po volantom ale nesedeli mi pozicie a farby kablov.

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Příspěvek od Tomm »

dodo555 píše:tak uz to funguje, central z alarmu sa napaja do dveri:
zltomodry - zamykanie
zelenočervený - odomykanie

V RJ pod volantom sa napaja:
pozicia 15 (hnedomodry)- spinac kufra
pozicia 16 (modrobiely)- dverové spínače

(plati pre GIV r.v. 99 s origo centralom a el.oknami)

to Tomm: pytal som sa preto, lebo som mal jeden návod kde sa aj ovladanie centralu napajalo do RJ po volantom ale nesedeli mi pozicie a farby kablov.
Ok, tak hlavne ze to funguje 8)
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
Stan
Řidič
Řidič
Příspěvky: 108
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sokolov

Příspěvek od Stan »

staroch píše:Lehký návod najdeš u mě na webu ve fotkách.
http://www.staroch.com/index.php?pview=det&nid=12" target="_blank
a když se ozveš, našel bych tu i barvy kabelu pro danej model. BTW: G4 se spíná zemí (-)
díky Starochu to je vše co sem potřeboval vědět :)

Uživatelský avatar
Stan
Řidič
Řidič
Příspěvky: 108
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sokolov

Příspěvek od Stan »

dodo555 píše:tak uz to funguje, central z alarmu sa napaja do dveri:
zltomodry - zamykanie
zelenočervený - odomykanie

V RJ pod volantom sa napaja:
pozicia 15 (hnedomodry)- spinac kufra
pozicia 16 (modrobiely)- dverové spínače

(plati pre GIV r.v. 99 s origo centralom a el.oknami)

to Tomm: pytal som sa preto, lebo som mal jeden návod kde sa aj ovladanie centralu napajalo do RJ po volantom ale nesedeli mi pozicie a farby kablov.

díky dodo555, taky dobrá informace. Ten modrobílý a hnědomodrý v RJ jsou info o otevřených dveřích ? jakej je tam signál - propojení na kostru ?

Uživatelský avatar
dodo555
Řidič
Řidič
Příspěvky: 74
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od dodo555 »

to Stan: ano spina sa tam (-) p.15 je zadny kufor a p.16 dverove spinace ( na vnutorne osvetlenie)

to napojenie otvarania centralu este musim doriešiť lebo sa mi sice pekne zatvaraju okna ale zaroven ked odomykam tak sa mi aj otvoria :D (neviem ci je chyba v alarme, že dáva dlhý impulz aj na odomykanie alebo to je zle zapojené)

ked to vyriesim pošlem opravu :D

Uživatelský avatar
Stan
Řidič
Řidič
Příspěvky: 108
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sokolov

Příspěvek od Stan »

dodo555 píše:to Stan: ano spina sa tam (-) p.15 je zadny kufor a p.16 dverove spinace ( na vnutorne osvetlenie)

to napojenie otvarania centralu este musim doriešiť lebo sa mi sice pekne zatvaraju okna ale zaroven ked odomykam tak sa mi aj otvoria :D (neviem ci je chyba v alarme, že dáva dlhý impulz aj na odomykanie alebo to je zle zapojené)

ked to vyriesim pošlem opravu :D
díky.

Stím otvíráním oken, je problém. Pokud nelze na alarmu nastavit zvlášť delší impulz pro zamykání a pro odemykání krátký, tak to půjde těžko, leda k tomu něco dobastlit.

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Příspěvek od Tomm »

Stan píše:
dodo555 píše:to Stan: ano spina sa tam (-) p.15 je zadny kufor a p.16 dverove spinace ( na vnutorne osvetlenie)

to napojenie otvarania centralu este musim doriešiť lebo sa mi sice pekne zatvaraju okna ale zaroven ked odomykam tak sa mi aj otvoria :D (neviem ci je chyba v alarme, že dáva dlhý impulz aj na odomykanie alebo to je zle zapojené)

ked to vyriesim pošlem opravu :D
díky.

Stím otvíráním oken, je problém. Pokud nelze na alarmu nastavit zvlášť delší impulz pro zamykání a pro odemykání krátký, tak to půjde těžko, leda k tomu něco dobastlit.
Treba origo komfortku, ze? :wink:

Ted jsem je videl za 1500... + nejaky drobny na pojistky a par kabelu + uprava firmware na DO oken
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
dodo555
Řidič
Řidič
Příspěvky: 74
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od dodo555 »

asi dam kratky impulz a nebudu sa okna ani ozvarat ani zatvarat, aj tak je v lete je zapnutá klima, okna sa neotvaraju a v zime okna tiez neotvaram :D

Uživatelský avatar
Mr. Death
Profík
Profík
Příspěvky: 1135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno

Příspěvek od Mr. Death »

Potřeboval bych poradit, jak ve VAGu přizpůsobit dálku + IMMO nových klíčů. Něco málo jsem nastudoval, ale mám v tom šílenej bordel, tak pokud by byl někdo ochoten napsat krok za krokem, co a jak, tak bych byl moc vděčnej.

PS: Jak lze získat kód IMMO, pokud ho nemám? (tím myslím kód, kterej se zadává do VAGu)

Uživatelský avatar
cosby
Profík
Profík
Příspěvky: 1098
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od cosby »

KLÍČE: Adresa 17(panel přístrojů),zadat login-pin z klíčů,potom 10-Přizpůsobení,kanál 21,zadat počet klíčů ,potvrdit a hotovo.

DÁLKOVÉ OVLADAČE: Adresa 46(komfort.systém),10-přizpůsobení,kanál 01,nejprve zadat 00(někdy není třeba),potom zadat počet ovladačů,zmáčknout jeden za druhým a hotovo

Pin ti vyčtu-Kopřivnice

Uživatelský avatar
Mr. Death
Profík
Profík
Příspěvky: 1135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno

Příspěvek od Mr. Death »

Paráda, díky moc za postup. Doma ještě mrknu, jestli náhodou ten PIN nemám, když ne, tak to budu řešit dál.
Teď pro změnu pátrám po nevybroušených klíčích do vystřelováku, v zámečniství mně borec sdělil, že je nemají ani u VW, tak zítra po tom trošku zapátrám...

Uživatelský avatar
Mr. Death
Profík
Profík
Příspěvky: 1135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno

Příspěvek od Mr. Death »

Tak jsem v řiti, doma mám akorát druhej klíč a plastovej klíč, ale ten bazmek s PINem nemám, projistotu jsem projel celou brožuru se serviskou, ale tam je akorát PIN k rádiu, který už tam není...
Nevítě o někom blíž od Brna než je Kopřivnice? To je pro mě přecejenom docela z ruky nebo nebudeš mít teď někdy cestu přes Brno?

Uživatelský avatar
Filip
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2864
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Fiji
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Filip »

Mr. Death píše:Tak jsem v řiti, doma mám akorát druhej klíč a plastovej klíč, ale ten bazmek s PINem nemám, projistotu jsem projel celou brožuru se serviskou, ale tam je akorát PIN k rádiu, který už tam není...
Nevítě o někom blíž od Brna než je Kopřivnice? To je pro mě přecejenom docela z ruky nebo nebudeš mít teď někdy cestu přes Brno?
zjistí ti to i Milan z Dolního Němčí...to je určo blíž :wink:

Uživatelský avatar
Mr. Death
Profík
Profík
Příspěvky: 1135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno

Příspěvek od Mr. Death »

To je pořád docela z ruky na to, že si ten imobilizér můžu předělat ze starýho klíče...

Uživatelský avatar
Mr. Death
Profík
Profík
Příspěvky: 1135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno

Příspěvek od Mr. Death »

Tak nečekaná zrada, nemůžu přihlásit novou dálku, ta hodnota 01 vždycky chodí chybu. To vypadá, jako kdyby tahle komfortka nezvládala tyhle dálky a uměla jenom vajíčka...

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“