Relátko řídící jednotky vstřikování

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
VenaCanon
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 08.02.2011 23:04

Relátko řídící jednotky vstřikování

Příspěvek od VenaCanon »

Čauky borci.
Potřeboval bych poradit. Jednou jsem přijel domu se svým Golfem 4, TDi, 66kw, r.v.98, typ motoru AGR, zhasnul motor a šel pryč. Když jsem za 1h přišel a chtěl odjet tak jsem otočil klíčkem, rozsvítily se budíky, ale žhavení ne a když jsem otočil klíčkem, tak motor točil a nenastartoval. Dole od relátek bylo po rozsvícení kontrolek slyšet vrčení. Sundal jsem dekl od prostoru relátek pod volantem a zjistil, že to vrnění jde z relátka č. 109. Zahýbal jsem s ním a kontrolka žhavení se mi opět rozsvítila a motor potom normálně nastartoval. Takhle se mi to stalo za poslední měsíc snad 4 x a to i za jízdy, kdy mi auto přestalo jet. Zkoušel jsem přihnou vývody z relátka, aby lépe držely a měly kontakt, ale i přesto se mi někdy stane, že opakovaně problikně kontrolka žhavení. Zahýbu s relátkem a zas je pár dní klid. Co s tím? Relátko je docela rozpálené, tak si myslím, aby nebylo načaté. Zkusil bych dát jiné, protože jestli se mě, nebo manželce, která s autem jezdí víc, posere úplně, tak je auto nepojízdné. Co radíte? Kde sehnat jiné, nové? Hlavně levně. Zkoušel jsem dva vrakáče v oklí, ale tohle nemají. Díky za radu.

Uživatelský avatar
abe
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlinsko

Re: Relátko řídící jednotky vstřikování

Příspěvek od abe »

Radím výměnu za nové cena do 500kč

VenaCanon
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 08.02.2011 23:04

Re: Relátko řídící jednotky vstřikování

Příspěvek od VenaCanon »

Čauky.
Kde by se dalo sehnat za 500,- Kč? Pošli prosím adresu e-shopu, případně kontakt na kamenný shop. Díky.

Uživatelský avatar
motorpower
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3332
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Relátko řídící jednotky vstřikování

Příspěvek od motorpower »

VenaCanon píše:Čauky.
Kde by se dalo sehnat za 500,- Kč? Pošli prosím adresu e-shopu, případně kontakt na kamenný shop. Díky.
:) U mě ...zavolej mi , nebo SZ
Měření výkonu na válcové zkušebně MAHA LPS 3000 4x4

Úprava výkonu vašeho vozu. Zlepšení emisních limitů.


Obrázek

Motorpower - Chiptuning

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Re: Relátko řídící jednotky vstřikování

Příspěvek od duduh »

Zkus jej rozdělat a kontakty vyčistit jemným smirkem (skelným papírem).Někdy jsou tam napálené pecky.To pak blbne.Nastřihni si asi tak 5mm proužky smirku.Dělá se to pak lépe.Cínové spoje cívky jsou dobré?
Přílohy
109.JPG

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Re: Relátko řídící jednotky vstřikování

Příspěvek od duduh »

:? A co je to za cenu?

např:

http://www.cc-autodily.cz/rele-zhaveni-1-9" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
mirob
Řidič
Řidič
Příspěvky: 69
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: zilina

Re: Relátko řídící jednotky vstřikování

Příspěvek od mirob »

Mal som to iste. 109nu som rozobral ,kontakti ciste ale studeny spoj na privode cievky .Preletoval a funguje. Pozri potom kupuj.

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Relátko řídící jednotky vstřikování

Příspěvek od Goauld »

Anebo tady.
http://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/1 ... tavia.html" onclick="window.open(this.href);return false; druhovýroba 125Kč
http://autoelektrika.vltava2000.cz/stor ... oodsID=264" onclick="window.open(this.href);return false; originál 340Kč
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“