obložení

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
svincik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 185
Registrován: 24.02.2006 21:02

obložení

Příspěvek od svincik »

Ahoj,
občas se mě rozsvítí kontrolka "zkontrolujte obložení brzd" téměř vždy, když se otáčím v kopci. Poraďte kde hledat... Dík

Uživatelský avatar
Flico
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1634
Registrován: 26.10.2008 09:55
Bydliště: Divokej západ u Plzně

Re: obložení

Příspěvek od Flico »

svincik píše:Ahoj,
občas se mě rozsvítí kontrolka "zkontrolujte obložení brzd" téměř vždy, když se otáčím v kopci. Poraďte kde hledat... Dík
a nemas treba nahodou jen malo brzdovky? pripadne ti tam muze nekde strejchnout aholenej kabel od tloustky oblozeni a nebo mas uz malo oblozeni?

Uživatelský avatar
martinsvitek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 178
Registrován: 17.06.2010 21:18
Bydliště: Litvínov

Re: obložení

Příspěvek od martinsvitek »

Tak mě to udělá vždycky když si tam sedne přítelkyně, posune si sedačku co nejblíž, navrčí to a ejhle rozsvítí se kontrolka. Zdechne, znova navrčí a nic nesvítí. Tohle se nám stalo zatim 3x a jen jí...
Podle mě to dělá přítelkyně schválně, takže nejspíš to vyřeším tím, že jí koupim nějakou škůdku :mrgreen:

1Martas1
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 222
Registrován: 28.02.2009 12:59
Bydliště: Plzeň

Re: obložení

Příspěvek od 1Martas1 »

Dnes me to zacalo delat taky.Konektory suche,vyfoukane,oblozeni 60 %.Dela to jen privytoceni plneho praveho rejdu.Diky za rady

Uživatelský avatar
Hans76
Profík
Profík
Příspěvky: 1098
Registrován: 28.08.2008 22:29
Bydliště: jih Moravy

Re: obložení

Příspěvek od Hans76 »

řešilo se tu několikrát, naposledy zde:
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=1 ... 03&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
Octavia III Kombi L&K 2019, 2.0 CR TDI 135kW 4x4 7q automat
Fireblade CBR900RR
VTR 1000 SP2
---------
VCDS + HEX-CAN V2
---------

1Martas1
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 222
Registrován: 28.02.2009 12:59
Bydliště: Plzeň

Re: obložení

Příspěvek od 1Martas1 »

Po 2 hodinach jsem to nasel.Mam to na leve strane v ohebne casti kabelu.Je to kabel i na cidlo ABS + ten na desticky.Dam plnej rejt a ten kabel se moc nasponuje.Kdyby ho udelali o 1 cm delsi,tak se to nestava.Koupim bud novej nebo tu hlasku zrusim pres VAG.

Uživatelský avatar
baron73
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 230
Registrován: 05.10.2007 23:08
Bydliště: Mutěnice

Re: obložení

Příspěvek od baron73 »

1Martas1 píše:Po 2 hodinach jsem to nasel.Mam to na leve strane v ohebne casti kabelu.Je to kabel i na cidlo ABS + ten na desticky.Dam plnej rejt a ten kabel se moc nasponuje.Kdyby ho udelali o 1 cm delsi,tak se to nestava.Koupim bud novej nebo tu hlasku zrusim pres VAG.
Bud ho někdo skracoval,nebo ho máš taženéj blbě,normálně je dost dlouhý :?

1Martas1
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 222
Registrován: 28.02.2009 12:59
Bydliště: Plzeň

Re: obložení

Příspěvek od 1Martas1 »

Skracovanej neni a je v tech uchytech jak ma byt.Jak na levej,tak i na pravej strane stejne.

Uživatelský avatar
baron73
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 230
Registrován: 05.10.2007 23:08
Bydliště: Mutěnice

Re: obložení

Příspěvek od baron73 »

1Martas1 píše:Skracovanej neni a je v tech uchytech jak ma byt.Jak na levej,tak i na pravej strane stejne.
Záhada,pravá strana v poho ,levá problém,tak nevim :sorry:

1Martas1
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 222
Registrován: 28.02.2009 12:59
Bydliště: Plzeň

Re: obložení

Příspěvek od 1Martas1 »

To neni zahada.3 roky vyjizdim z garaze na stejnou stranu v plnym rejdu,tak se ten kablik potrhal.Obe strany mam v plnym rejdu nasponovane.Koukni se na svoje kable,budes to mit stejny.Taky koukni na hadici od kapaliny,ta sponuje taky.

Uživatelský avatar
baron73
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 230
Registrován: 05.10.2007 23:08
Bydliště: Mutěnice

Re: obložení

Příspěvek od baron73 »

1Martas1 píše:To neni zahada.3 roky vyjizdim z garaze na stejnou stranu v plnym rejdu,tak se ten kablik potrhal.Obe strany mam v plnym rejdu nasponovane.Koukni se na svoje kable,budes to mit stejny.Taky koukni na hadici od kapaliny,ta sponuje taky.
OK podívam se na to

1Martas1
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 222
Registrován: 28.02.2009 12:59
Bydliště: Plzeň

Re: obložení

Příspěvek od 1Martas1 »

Tak ty kable jsou nasponovany,jen kdyz jsou sundany kola a mam obe strany na spalkach,jinak je to ok.Jinak jsem to vyresil tak,ze v podbehu jsem rozpojil ten cervenej konektor a ten jsem preklenul dratkem,proste to v tom konektoru spojit.

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“