Vymena oleje v Golfu v autorizovanem servisu

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
dieselpower
Řidič
Řidič
Příspěvky: 94
Registrován: 29.06.2009 20:32

Vymena oleje v Golfu v autorizovanem servisu

Příspěvek od dieselpower »

Ahoj! Nevi nekdo cenu, na kolik vyjde vymena motoroveho oleje a filtru v autorizovanem servisu VW u Golfa 4 (1.6, 16V)?

Uživatelský avatar
matasimek
Pilot
Pilot
Příspěvky: 772
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moravák su ze Zlínska

Re: Vymena oleje v Golfu v autorizovanem servisu

Příspěvek od matasimek »

jestli longlife tak ve značce ranec, kamošce ve škodovce (octavia 1,6 a longlife) to vyšlo kolem 5000,- (mají přes 900kč za litr)

Uživatelský avatar
Reska
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 46
Registrován: 06.05.2008 12:27
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vymena oleje v Golfu v autorizovanem servisu

Příspěvek od Reska »

Vyměň si ho sám.Ušetříš tisíce ...

dieselpower
Řidič
Řidič
Příspěvky: 94
Registrován: 29.06.2009 20:32

Re: Vymena oleje v Golfu v autorizovanem servisu

Příspěvek od dieselpower »

To je pekny balik, ale co nadelam... Zitra tam jedu, napisu kolik to stalo...

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Vymena oleje v Golfu v autorizovanem servisu

Příspěvek od Tomášek »

ouu to se prohnes.. schvalne sem pak napis..

dieselpower
Řidič
Řidič
Příspěvky: 94
Registrován: 29.06.2009 20:32

Re: Vymena oleje v Golfu v autorizovanem servisu

Příspěvek od dieselpower »

Davali tam longlife olej na 30 000 km - cena za olej byla neco pres 2 000 s praci bych se do 3 000 Kc vesel. Nechal jsem rovnou udelat komplet prohlidku po servisnim intervalu 80 000 km a cela stala 7 399 Kc (vcetne toho oleje). Provedena vymena oleje, piloveho filtru, vzduchoveho filtru, olejoveho filtru, nejaky cistic benzinu, novy sroub na vypust, myti, vymena baterky v klicku, vymena brzdove kapaliny, diagnostika, mereni baterie.. Cekal jsem sice min, ale celkove jsem se servisem mimoradne spokojen.. Autiko dostalo co si zaslouzi a ted mam zase na 30 000 km pokoj.

libero1071
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 261
Registrován: 06.09.2010 21:16
Bydliště: SK-okr.SENICA

Re: Vymena oleje v Golfu v autorizovanem servisu

Příspěvek od libero1071 »

30t km je relatívny pojem.. :wink:

Uživatelský avatar
steve
Člen klubu
Příspěvky: 5204
Registrován: 11.11.2007 08:36
Bydliště: Beroun TEL-777 344 790,tel-602 344 790
Kontaktovat uživatele:

Re: Vymena oleje v Golfu v autorizovanem servisu

Příspěvek od steve »

dieselpower píše:Davali tam longlife olej na 30 000 km - cena za olej byla neco pres 2 000 s praci bych se do 3 000 Kc vesel. Nechal jsem rovnou udelat komplet prohlidku po servisnim intervalu 80 000 km a cela stala 7 399 Kc (vcetne toho oleje). Provedena vymena oleje, piloveho filtru, vzduchoveho filtru, olejoveho filtru, nejaky cistic benzinu, novy sroub na vypust, myti, vymena baterky v klicku, vymena brzdove kapaliny, diagnostika, mereni baterie.. Cekal jsem sice min, ale celkove jsem se servisem mimoradne spokojen.. Autiko dostalo co si zaslouzi a ted mam zase na 30 000 km pokoj.
No a kdyby jsi jel do neautorizovanyho servisu tak platiš pulku a ješte se na to třeba mužeš podivat jestli ti to opravdu vyměni :mrgreen: což se u autorizaku většinou nedeje :wink:
CHCEŠ AUTOFOLIE?
tel přimo na mě- 602344790 stranky- http://www.autofolie-alter.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
montaže autofolií-tel 723 14 14 14-(17let),autoservis koncern(22let),supervag,diag.Delphi,plněni a čištěni klima

Uživatelský avatar
Palko
Pilot
Pilot
Příspěvky: 748
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: ZLÍN
Kontaktovat uživatele:

Re: Vymena oleje v Golfu v autorizovanem servisu

Příspěvek od Palko »

steve píše:
dieselpower píše:Davali tam longlife olej na 30 000 km - cena za olej byla neco pres 2 000 s praci bych se do 3 000 Kc vesel. Nechal jsem rovnou udelat komplet prohlidku po servisnim intervalu 80 000 km a cela stala 7 399 Kc (vcetne toho oleje). Provedena vymena oleje, piloveho filtru, vzduchoveho filtru, olejoveho filtru, nejaky cistic benzinu, novy sroub na vypust, myti, vymena baterky v klicku, vymena brzdove kapaliny, diagnostika, mereni baterie.. Cekal jsem sice min, ale celkove jsem se servisem mimoradne spokojen.. Autiko dostalo co si zaslouzi a ted mam zase na 30 000 km pokoj.
No a kdyby jsi jel do neautorizovanyho servisu tak platiš pulku a ješte se na to třeba mužeš podivat jestli ti to opravdu vyměni :mrgreen: což se u autorizaku většinou nedeje :wink:
kecy, stačí v příjmu oprav říct chci být přítomen servisní prohlídce pokud mi jako servis nevyhovíte, jedu jinam vím z vlastní zkušenosti že to funguje a nejen v autoriz. servisech, dneska už si každý sakra hlídá zákazníka aby mu neutekl ke konkurenci!
Laser aréna ve Zlíně http://www.zona123.cz

dieselpower
Řidič
Řidič
Příspěvky: 94
Registrován: 29.06.2009 20:32

Re: Vymena oleje v Golfu v autorizovanem servisu

Příspěvek od dieselpower »

steve píše:No a kdyby jsi jel do neautorizovanyho servisu tak platiš pulku a ješte se na to třeba mužeš podivat jestli ti to opravdu vyměni :mrgreen: což se u autorizaku většinou nedeje :wink:
Dva roky jsem jezdil do neautorizovanych servisu a dva roky nemohl najit kvalitni servis.. Kdyz se ted po navsteve autorizovaneho podivam na jakoukoliv cast auta, vsude je videt ze neco delali. Motor umyli, panty namazali, v klicku mam novou baterku atd.. Na cestu jsem dostal balicek bonbonu a propisku. Clovek si to sice zaplati, ale konecne mam pocit ze se mi o auto nekdo postaral...

Uživatelský avatar
steve
Člen klubu
Příspěvky: 5204
Registrován: 11.11.2007 08:36
Bydliště: Beroun TEL-777 344 790,tel-602 344 790
Kontaktovat uživatele:

Re: Vymena oleje v Golfu v autorizovanem servisu

Příspěvek od steve »

Je to každyho věc , hlavne že si spokojeny a byly dobry bonbony :mrgreen:
CHCEŠ AUTOFOLIE?
tel přimo na mě- 602344790 stranky- http://www.autofolie-alter.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
montaže autofolií-tel 723 14 14 14-(17let),autoservis koncern(22let),supervag,diag.Delphi,plněni a čištěni klima

Uživatelský avatar
melman_passat
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 29.05.2011 00:28

Re: Vymena oleje v Golfu v autorizovanem servisu

Příspěvek od melman_passat »

100x levnější je si olej vyměnit sám. Ušetříš a máš jistotu, že je to dobře uděláné. Já třeba kupuju longlife tady
http://www.olejeobchod.cz/automobilove- ... i-5w-30-1l" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“