sporadicke huceni od LP kola??

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
roti
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1855
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, München
Kontaktovat uživatele:

sporadicke huceni od LP kola??

Příspěvek od roti »

Caute,

obcas se mi stava a to je zajimave, ze to zacne pokazdy az za Rozvadovem a trva to sporadicky az do Regensburgu, ze mi neco huci typnul bych od LP kola. Je to jako kdyz jedes treba po vyfrezovanym asfaltu nebo hrubym povrchu na dalnici. Zajimavy je, ze to na chvíli zmizi po změně směru a pak to začně znova nebo při sešlápnutí brzdy. Po chvilce to ale začně zas. Bude to od přední nápravy, protože při zatažení ruční brzdy to nepřestane, ale při ťuknutí do pedálu nebo pohnutí volantem to na chvíli přestane.
Ale když jedu zpět Regensburg-Praha, tak to nedělá. Je pravda, že z Prahy na Rozvadov jedu v kuse tak 160km/h (zpět už tak 140), na Agipu si dam kafe a jedu dal a zacne to hucet.

Jeste jsem nesundal kolo, ale docela me to znervoznuje.

Nesetkal se s tim nekdo?

Diky
S500 L
ex SIII 140kW, OIII RS TDI, GIV Highline 1.6 SR, SII Combi Elegance Black, 125kW, DSG + SII Limo White, Passat 2003 Highline, BMW 740i V8 4.4L, BMW 320dA, VW GIV Varoš,S764+KAT,EGR off,Eibach

Uživatelský avatar
Teea
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 406
Registrován: 21.06.2010 07:19
Bydliště: Karviná

Re: sporadicke huceni od LP kola??

Příspěvek od Teea »

Koukl bych se po brzdach jestli neni prituhly cep na kterem chodi trmen.

Nejde pri tom citit i jemne brneni ve volantu ?

Taky jsem to mel i kdyz na felde sporadicky a nasel az kdyz se to projevilo naplno. Hlavne se to projevovalo pri vedrech a dalnicnim provozu.
Na pasiku i kdyz je brzda trosku jinak tak uz jsem je prituhle mel taky.

M.
Passat B5 variant 1,9Tdi 81Kw AFN, r.v. 1999, EGR off, Rear 3cm UP, AHD...
Obrázek

Uživatelský avatar
roti
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1855
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, München
Kontaktovat uživatele:

Re: sporadicke huceni od LP kola??

Příspěvek od roti »

jj takové mirne vibrace pocituji :) Zkusim rozebrat a pořešit. Díky
S500 L
ex SIII 140kW, OIII RS TDI, GIV Highline 1.6 SR, SII Combi Elegance Black, 125kW, DSG + SII Limo White, Passat 2003 Highline, BMW 740i V8 4.4L, BMW 320dA, VW GIV Varoš,S764+KAT,EGR off,Eibach

Uživatelský avatar
Osiris-ek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 74
Registrován: 18.08.2009 09:52

Re: sporadicke huceni od LP kola??

Příspěvek od Osiris-ek »

roti píše:Caute,

obcas se mi stava a to je zajimave, ze to zacne pokazdy az za Rozvadovem a trva to sporadicky az do Regensburgu, ze mi neco huci typnul bych od LP kola. Je to jako kdyz jedes treba po vyfrezovanym asfaltu nebo hrubym povrchu na dalnici. Zajimavy je, ze to na chvíli zmizi po změně směru a pak to začně znova nebo při sešlápnutí brzdy. Po chvilce to ale začně zas. Bude to od přední nápravy, protože při zatažení ruční brzdy to nepřestane, ale při ťuknutí do pedálu nebo pohnutí volantem to na chvíli přestane.
Ale když jedu zpět Regensburg-Praha, tak to nedělá. Je pravda, že z Prahy na Rozvadov jedu v kuse tak 160km/h (zpět už tak 140), na Agipu si dam kafe a jedu dal a zacne to hucet.

Jeste jsem nesundal kolo, ale docela me to znervoznuje.

Nesetkal se s tim nekdo?

Diky

Někdy to dělá vzorek na pneu, ale spíše u nových gum.Pak bych se podíval na homo.kloub a nebo ložisko v kole.

Uživatelský avatar
roti
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1855
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, München
Kontaktovat uživatele:

Re: sporadicke huceni od LP kola??

Příspěvek od roti »

dnes jsem dal nový ramena, tak uvidíme
S500 L
ex SIII 140kW, OIII RS TDI, GIV Highline 1.6 SR, SII Combi Elegance Black, 125kW, DSG + SII Limo White, Passat 2003 Highline, BMW 740i V8 4.4L, BMW 320dA, VW GIV Varoš,S764+KAT,EGR off,Eibach

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“