Rez na elektronech

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
pajin
Závodník
Závodník
Příspěvky: 514
Registrován: 01.06.2008 19:39
Bydliště: Moravwa(Brno)
Kontaktovat uživatele:

Rez na elektronech

Příspěvek od pajin »

Zdavim vsechny mam takovej mensi problemek co se tyce elektronu.Mel jsem sekly zadni desticky a zkratka jsem se na to vys... Az po nejakym case(az byly prachy) jsem to vsechno spravil.Jenze jak zadni brzdy porad brzdily tak se mi na litakach pripekl prach z brzd a chytla se tam rez.Ted nevim cim to odstranit nebo jak se toho zbavit.Beru jakoukoli radu.Dekuji

Uživatelský avatar
Osiris-ek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 74
Registrován: 18.08.2009 09:52

Re: Rez na elektronech

Příspěvek od Osiris-ek »

Čau, no pokud je to na vnitřku, kam se davají lepená závaží, tak bych zkusil nějakou chemii na oživení disků. Pokud by tahle cesta nepomohla, tak bych začal zjišťovat variantu vybroušení (drátěný kartáč) nebo je vrazit na repas a tam by si s tím poradili,ale cenu neznám.

Uživatelský avatar
Flico
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1634
Registrován: 26.10.2008 09:55
Bydliště: Divokej západ u Plzně

Re: Rez na elektronech

Příspěvek od Flico »

pajin píše:Zdavim vsechny mam takovej mensi problemek co se tyce elektronu.Mel jsem sekly zadni desticky a zkratka jsem se na to vys... Az po nejakym case(az byly prachy) jsem to vsechno spravil.Jenze jak zadni brzdy porad brzdily tak se mi na litakach pripekl prach z brzd a chytla se tam rez.Ted nevim cim to odstranit nebo jak se toho zbavit.Beru jakoukoli radu.Dekuji
napis Mathyasovi ten se tim zabejva a urcite by ti poradil neco abys ty kola neznicil ( pokud uz nejsou zniceny ) nebo mrkni na http://www.detailing.cz tam se porad neco resi

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“