velka pomoc.. skladam pasika

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
bighusky
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 27.05.2011 21:47

velka pomoc.. skladam pasika

Příspěvek od bighusky »

ahoj,
potrebuji poradit - jakou jednotku airbagu muze mit toto auto - v aute chybi .
podle win VWWZZZ3BZ1E220931 zjistit vybavu a pak podle toho cislo jednotky airbagu, jake tam patri, kolik to ma mit airbagu.
pod kobercem jednotky pro sedadla mam, konektory take, ale kabelaz do sloupku nevede - muze se jednat o pyropasy bez el. ovladani?

+ dalsi - jakou kostku abs tam dat, jestli tam je puvodni - hlasi mi chybu cidla tlaku - nizky tlak.

+nenasel jsem konektor k odemykani vicka nadrze - mohl nekdo vymenit kabelaz? + k tomu mi nejde otevirat zadni dvere - elektricky - jen klicem.
kabelaz jsem prosel, ale bez schema asi nic moc nepromerim - mikrospinace jsou v poradku.

tot asi zatim vse, diky za pomoc.

Uživatelský avatar
MKTech
Pilot
Pilot
Příspěvky: 855
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slavkov

Re: velka pomoc.. skladam pasika

Příspěvek od MKTech »

U Passatu jsou pásy pouze pyro nejsou elektrické.
Diagnostika -AUDI-VW-SKODA-SEAT,Dojezdy oken přes DO,Palubní PC dojezd na zbylé palivo,Air CRASH Data,Tachometry KM+Pin,Chiptuning Motorů.Montáž Climatronicu,Palubních PC, Tempomatů,Navigací

Uživatelský avatar
wrot
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 17.11.2009 17:00
Bydliště: Zličín blízké okolí

Re: velka pomoc.. skladam pasika

Příspěvek od wrot »

bighusky píše:ahoj,
potrebuji poradit - jakou jednotku airbagu muze mit toto auto - v aute chybi .
podle win VWWZZZ3BZ1E220931 zjistit vybavu a pak podle toho cislo jednotky airbagu, jake tam patri, kolik to ma mit airbagu.
pod kobercem jednotky pro sedadla mam, konektory take, ale kabelaz do sloupku nevede - muze se jednat o pyropasy bez el. ovladani?

+ dalsi - jakou kostku abs tam dat, jestli tam je puvodni - hlasi mi chybu cidla tlaku - nizky tlak.

+nenasel jsem konektor k odemykani vicka nadrze - mohl nekdo vymenit kabelaz? + k tomu mi nejde otevirat zadni dvere - elektricky - jen klicem.
kabelaz jsem prosel, ale bez schema asi nic moc nepromerim - mikrospinace jsou v poradku.

tot asi zatim vse, diky za pomoc.
Ahoj koukal jsi na kabely co vedou podel prahu u řidiče pod kobercem jsou tam takové spoje pod černou lepenkou a tam to oxiduje mně takhle přestalo fungovat otvírání nádrže ,stahování oken a podobné srandy a nejsem žadný elektrikář ba naopak co prace s el tak buť kopanec nebo pojistka v kel

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“