výfuk na TDI bez tlumičů a policie

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

výfuk na TDI bez tlumičů a policie

Příspěvek od skacel99 »

zdravím.Doufám,že jsem se trefil s umístěním tématu.Chtěl bych se zeptat,jestli tu je někdo,kdo má na autě (ideálně na nějakým TDI) nerez výfuk komplet bez tlumičů(takže holou rouru) a už ho s tím stavěli policajti.Chtěl bych akorát vědět,jak na to reagují a podobně,popřípadě jestli hrozí nějaký větší postih.Dík za každej postřeh

Uživatelský avatar
tdiracing
Profík
Profík
Příspěvky: 1084
Registrován: 01.10.2008 11:09
Bydliště: Slaný

Re: výfuk na TDI bez tlumičů a policie

Příspěvek od tdiracing »

Ahoj máme to na dvou firemních autech(motory TDI) víc jak dva roky a nic nikdo si nás nevšímá a policie nás stavěla již několikrát a na výfuk nikdo nic neříkal,ono to zas tak neřve jak by si nekdo představoval.



I když některé rady to je výkvět přečti si pozorně rady mašla http://www.transporterclub.cz/forum/vie ... 4&start=15" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.transporterclub.eu" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.transportercentrum.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Specializovaný servis na vozy VW Transporter,Caravelle,Multivan

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: výfuk na TDI bez tlumičů a policie

Příspěvek od skacel99 »

a na jakých autech to máte? já to mám na rotačce 66 kw a zdá se mi,že to je poměrně hlučný,už jenom kvůli tomu,jak se lidi otáčej :D ...nerad bych kvůli tomu třeba přišel o techničák,což je asi už hodně pesimistická varianta...

Uživatelský avatar
tdiracing
Profík
Profík
Příspěvky: 1084
Registrován: 01.10.2008 11:09
Bydliště: Slaný

Re: výfuk na TDI bez tlumičů a policie

Příspěvek od tdiracing »

VW Bora 1,9 TDI PD původně 85kW turbo 96kW vstřiky 2,5 TDI 120kW,VW T4 111 kW a na oktávii to mám na 1,9 TDI rotačka 160 kW,jo lidi se občas otočí ale to je tak vše
http://www.transporterclub.eu" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.transportercentrum.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Specializovaný servis na vozy VW Transporter,Caravelle,Multivan

Uživatelský avatar
sails
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1484
Registrován: 01.10.2007 20:58
Bydliště: North

Re: výfuk na TDI bez tlumičů a policie

Příspěvek od sails »

Pokud se toho bojis, tak protahni trubku koncovym tlumicem, at to vypada jako ze tam je, stalo se mi ze se frajer ohnul pod auto a rika ''co ta roura tam?'' rikam ''prasknul mi vyfuk a nedam 4.5tkc za tlumic'' a dal to neresil :lol:
Fuck new evolution, Oldschool is the Best !

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: výfuk na TDI bez tlumičů a policie

Příspěvek od skacel99 »

jde mi o to,aby mi někdo nenapařil vozidlo technicky nezpůsobilé k provozu na pozemních komunikacích,což je tuším za 7 bodů...varianta s uhnilým vejfukem je dobrá :)

Uživatelský avatar
Dakie
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1631
Registrován: 24.02.2008 17:32
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

Re: výfuk na TDI bez tlumičů a policie

Příspěvek od Dakie »

kup originál výfuk a trubku dej skrz něj.. to samý přes středovej tlumič, ale ten budou kontrolovat max. na TK..
http://www.cc-autodily.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: výfuk na TDI bez tlumičů a policie

Příspěvek od skacel99 »

no já už ten výfuk mám,takže by se to muselo komplet předělat

Uživatelský avatar
krbec
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2028
Registrován: 31.08.2008 19:59
Bydliště: Louny

Re: výfuk na TDI bez tlumičů a policie

Příspěvek od krbec »

nejsem si jistej jestli policajt muze uznat ze je auto technicky nezpusobilé, myslím že ne, od toho máme TK, každopádně když tomu nedáváš tak to neřve, jak na to šlápnes tak to huláká, po LN takhle jezdí hodne lidi problémy s tím nejsou, pokud tam nemáš nakou megakoncovku co trčí, tak bych furt zaritě tvrdil že jsem prošel emisema a že mám prasklý koleno za turbem ale že se v tom vubec nevyznám,a že kamarád co mi to dělá už ho schání. a bejt slušnej. a myslím že by nemel bejt problém.
pokud někdo chcete něco přepucnout (pohlavní orgány nemyslím) - ALU, kola, sání, prostě všechno : http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... %9Bn%C3%AD" onclick="window.open(this.href);return false;

mino350
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 19.06.2008 07:50

Re: výfuk na TDI bez tlumičů a policie

Příspěvek od mino350 »

Diesel a bez tlmicov? Ved to musi mat zvuk ako tank T34.
Na nejaky benzin V6 nepoviem, ale na to tvoje sa mi to zda byt smiesne.
A ked sa smiem opytat, kvoli comu to chces? Budit pozornost, vyssi vykon, ... or wtf?

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: výfuk na TDI bez tlumičů a policie

Příspěvek od Tomášek »

ja tak jezdil 2 roky na B4 tdi a bez problemu nekolik policejnich kontrol(mel sem to jeste slozeny na zemi,17kola, folie) a stejne pohoda

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: výfuk na TDI bez tlumičů a policie

Příspěvek od skacel99 »

mino350 píše:Diesel a bez tlmicov? Ved to musi mat zvuk ako tank T34.
Na nejaky benzin V6 nepoviem, ale na to tvoje sa mi to zda byt smiesne.
A ked sa smiem opytat, kvoli comu to chces? Budit pozornost, vyssi vykon, ... or wtf?
ne jako tank,ale jako traktor :D ...mě by se to zdálo směšný na atmosferák V6,ne na přeplňovanej motor.
A důvody jsou ty,že mi odešel starje výfuk.Nechci kupovat plecháč,kterej za 2 roky vyhodím a originál je drahej.Další důvod je ten,že zřejmě ještě letošní léto půjdu do větších vstřiků a jak odejde turbo,tak zřejmě taky půjde trochu větší.A popravdě,zaslepení EGR + průchozí výfuk je poměrně znát oproti sérii 66 kw(spíš teda v nižších otáčkách)

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: výfuk na TDI bez tlumičů a policie

Příspěvek od skacel99 »

krbec píše:nejsem si jistej jestli policajt muze uznat ze je auto technicky nezpusobilé, myslím že ne, od toho máme TK, každopádně když tomu nedáváš tak to neřve, jak na to šlápnes tak to huláká, po LN takhle jezdí hodne lidi problémy s tím nejsou, pokud tam nemáš nakou megakoncovku co trčí, tak bych furt zaritě tvrdil že jsem prošel emisema a že mám prasklý koleno za turbem ale že se v tom vubec nevyznám,a že kamarád co mi to dělá už ho schání. a bejt slušnej. a myslím že by nemel bejt problém.
no koncovka není žádná,ale snad bude dvojitý koleno zahnutý dolů,podobně jako sériovej výfuk...záleží,jak to bude s těma pojíznýma STK,co se o nich teď čím dál víc mluví.První zkouška bude asi dovolená na Slovensku,tam tuhle vymoženost už maj :twisted:

Uživatelský avatar
soki007
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 18.09.2009 21:28

Re: výfuk na TDI bez tlumičů a policie

Příspěvek od soki007 »

zdravim..taky mám na mé B4 TDi rouru od předu do zadu a zatim pohoda..Dával jsem sportovní sání..zaslepil egr a na pružnosti motoru je to pořádně znát..a policajti tohle neřeší..pokud vejfuk netáhneš po zemi :) a na STK zkouknou jen jestli neni děravej a jdeš dom :)

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: výfuk na TDI bez tlumičů a policie

Příspěvek od skacel99 »

no já pořát přemejšlím,jestli ho před cesotu na Slovensko nepřehodit na týden za origoš... :roll: na jednu stranu doufám v tom,že s každým rozumným člověkem se dá nějak domluvit,ale na druhou starnu z toho mám celkem bobky...asi si pořídím 2 peněženky-jednu na peníze a druhou na pokuty,kde si nechám jenom tak 10-20 Éček,aby to trochu vypadalo až se budu vymlouvat,že nemám peníze :lol:

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“