Problém s otáčkami 1.8T!!Prosím pomoc

benzínové motory...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
sotek8
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 15.05.2011 12:41

Problém s otáčkami 1.8T!!Prosím pomoc

Příspěvek od sotek8 »

Mohl by mi někdo poradit? Měnil jsem celou elektriku u komfortni jednotky a zaroven i škrtici klapku(to mi psalo na vagu,že je špatná),protože mi nešel motor vubec do otaček :( ,ale i po vyměně je to stejne a vag píše že klapka je v pohodě,ale ted to zase piše,že je něco s řídící jednotkou. Nevíte někdo co by to mohlo dělat? díky za každou radu,už fakt nevím jak dál :cry:

Uživatelský avatar
Flico
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1634
Registrován: 26.10.2008 09:55
Bydliště: Divokej západ u Plzně

Re: Problém s otáčkami 1.8T!!Prosím pomoc

Příspěvek od Flico »

sotek8 píše:Mohl by mi někdo poradit? Měnil jsem celou elektriku u komfortni jednotky a zaroven i škrtici klapku(to mi psalo na vagu,že je špatná),protože mi nešel motor vubec do otaček :( ,ale i po vyměně je to stejne a vag píše že klapka je v pohodě,ale ted to zase piše,že je něco s řídící jednotkou. Nevíte někdo co by to mohlo dělat? díky za každou radu,už fakt nevím jak dál :cry:

zacal bych kabelama k ridici jednotce, ja je mel pretrhany v miste kde jdou pod okno a diag mi psal taky ze mam spatnou vahu, lambdu, klapku atd a nakonec mi natahli novy kabely a mam pokoj nic z toho co psal VAG nebylo v prdeli

sotek8
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 15.05.2011 12:41

Re: Problém s otáčkami 1.8T!!Prosím pomoc

Příspěvek od sotek8 »

Dnes jsem to dal zase do servisu,tak uvidim co zjistí,po vikendu snad budu vědět vice,ale diky za radu :)

netopyr
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 22.11.2010 06:38

Re: Problém s otáčkami 1.8T!!Prosím pomoc

Příspěvek od netopyr »

Ja mam podobny problem jako kolega. Kdyz se motor ohreje na optimalni teplotu a necham ho pak 20 minut stat tak pri startu chytne hned ale taky hned chcipne.Kdyz se rozjedu tak uz bezi normalne.Nahodou by jste nevedeli co by to mohlo byt? Dik

netopyr
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 22.11.2010 06:38

Re: Problém s otáčkami 1.8T!!Prosím pomoc

Příspěvek od netopyr »

B.5 20V 1.8 nez turba. To bude asi dulezite vedet :-D

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“