Problem s RCD300,s budikmi....

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
hugac1979
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 02.06.2011 15:58

Problem s RCD300,s budikmi....

Příspěvek od hugac1979 »

Zdravim,neviete mi niekto poradit,kupil som si klon na diagnostiku vag106 na VW Passat Vatiant 1,9 tdi r.v.2007,
robil som diagnostiku a radio mi prestalo ist,tak neviem ci som nahodou nieco neodpojil.
Radio sa mi rozsvieti iba pri jeho diagnostike,skusal som ho aj natvrdo odpojit a znova zapojit,ale stale nic.

Okrem toho som si chcel este nadstavit automaticke svietenie,ale neuspesne,aj ked som to robil presne podla pokynov na nete.Vraj,ked to nedokaze tento kabel,tak s tym budu mat problem aj vo VW servise.

A este aby toho nebolo malo,tak na budikoch sa mi miesto najazdenych KM,ukazali niake skomolene cislice.
Neviem,co dalej,viete mi niekto poradit ?

Najlepsie,keby to bolo bez navstevy servisu,lebo po kupe auta mi neostali peniaze na servis

PAL33
Řidič
Řidič
Příspěvky: 171
Registrován: 20.02.2009 21:21

Re: Problem s RCD300,s budikmi....

Příspěvek od PAL33 »

ne mas tam tohle zaply
Přílohy
applications.png

David.rsn
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 01.06.2011 19:22

Re: Problem s RCD300,s budikmi....

Příspěvek od David.rsn »

Že by si zapnul transport režim?? To by mu rádio nesvítilo vůbec a nesvítily by mu stropní lampičky, ne?

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14724
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Problem s RCD300,s budikmi....

Příspěvek od tornado1 »

promin ale proč děláš něco čemu nerozumíš?
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

hugac1979
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 02.06.2011 15:58

Re: Problem s RCD300,s budikmi....

Příspěvek od hugac1979 »

nechapem,ale zazracne sa mi to vsetko spojazdnilo....asi po 45 prejdenych km sa mi upravilo pocitadlo najazdenych km,zacalo ist radio a dokonca je aktivovane aj automaticke svietenie....
neviem comu za to vdacim ? mozno riadiaca jednotka potrebovala niaky cas na regeneraciu

myspulin
Řidič
Řidič
Příspěvky: 51
Registrován: 25.02.2009 01:08

Re: Problem s RCD300,s budikmi....

Příspěvek od myspulin »

hugac1979 píše:nechapem,ale zazracne sa mi to vsetko spojazdnilo....asi po 45 prejdenych km sa mi upravilo pocitadlo najazdenych km,zacalo ist radio a dokonca je aktivovane aj automaticke svietenie....
neviem comu za to vdacim ? mozno riadiaca jednotka potrebovala niaky cas na regeneraciu
spis se ti vypnul ten trasportní režim

hugac1979
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 02.06.2011 15:58

Re: Problem s RCD300,s budikmi....

Příspěvek od hugac1979 »

myspulin píše:
hugac1979 píše:nechapem,ale zazracne sa mi to vsetko spojazdnilo....asi po 45 prejdenych km sa mi upravilo pocitadlo najazdenych km,zacalo ist radio a dokonca je aktivovane aj automaticke svietenie....
neviem comu za to vdacim ? mozno riadiaca jednotka potrebovala niaky cas na regeneraciu
spis se ti vypnul ten trasportní režim
asi ano

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“