DSP ano / ne a za kolik?

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Uživatelský avatar
castiello
Člen klubu
Příspěvky: 298
Registrován: 08.10.2010 23:53
Bydliště: Kolín

DSP ano / ne a za kolik?

Příspěvek od castiello »

Zdravím, mám možnost koupit zesilovač co se dával k DSP verzím audiosestav.
Rád bych se poptal na pár věcí...

1. bude kvalita zvuku lepší než teď? ve dveřích mám vepředu i vzadu repro http://www.prohifi.cz/reproduktory-do-a ... s-zxi-6-5c připojené přes zesilovač spectron který do každého dává 45W RMS, v létě ho chci vyměnit za 4x150W hifonics, bude to k něčemu, nebo mám místo spectronu dát právě origo zesik pro DSP? Všechno bude hrát přes navi MFD DX

2. za kolik se dá koupit takový origo zesilovač? nikdy jsem se s ním ještě nesetkal, tak nevím jestli cena kterou prodejce chce je přiměřená... (chce za něj 3500,- )
Elektroinstalace / datové sítě / kamerové + zabezpečovací systémy / IP telefony /
veřejné osvětlení / hlídání paliva strojů / PC servis / kancelářská technika / docházkové systémy

Uživatelský avatar
wladi
Profík
Profík
Příspěvky: 945
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: DSP ano / ne a za kolik?

Příspěvek od wladi »

Podla mna cena je neprimerana, tie zosiky sa predavaju za lacne peniaze.

Podla mna ked uz teraz to mas cez zosik riesene tak len vymenit za nejaky kvalitnejsi a je.

Je pravda ze DSP ma v sebe zvukovy procesor ale k tomu ked uz tak origo repro DSP a je to...
Ono, Slovensko je zaujimava krajina, taka svojska. Tu si ludia zavidia aj to, ked ma sused pekne pocasie na pohrebe.

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: DSP ano / ne a za kolik?

Příspěvek od tornado1 »

pak hlavně zapojit cany a výstup do zesilovače je řešený přes mini iso konektor..
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
castiello
Člen klubu
Příspěvky: 298
Registrován: 08.10.2010 23:53
Bydliště: Kolín

Re: DSP ano / ne a za kolik?

Příspěvek od castiello »

noo... a co když mám ne-can auto???nebo aspoň si myslím že mám ne-can auto...
o výstupu vím, teď přes něj mám natáhnuté repro na zesik...
Elektroinstalace / datové sítě / kamerové + zabezpečovací systémy / IP telefony /
veřejné osvětlení / hlídání paliva strojů / PC servis / kancelářská technika / docházkové systémy

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: DSP ano / ne a za kolik?

Příspěvek od tornado1 »

tam je pouze komunikace po canu mezi navi a zesilovačem
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
castiello
Člen klubu
Příspěvky: 298
Registrován: 08.10.2010 23:53
Bydliště: Kolín

Re: DSP ano / ne a za kolik?

Příspěvek od castiello »

ahaaa... ok... asi blbá otázka, ale nevadí tomu teda ani, že ta navi nebude can-ová ?
Elektroinstalace / datové sítě / kamerové + zabezpečovací systémy / IP telefony /
veřejné osvětlení / hlídání paliva strojů / PC servis / kancelářská technika / docházkové systémy

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“