Bora - stahovačka oken

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Re: Bora - stahovačka oken

Příspěvek od duduh »

To "blonn" :? Jo kde je ta doba kdy ta opravárenská sada s pojezdama stávala okolo 4tisíc.Vlastně to je tak dva roky. :pleasantry: No a jakopak se ti nahazovalo to lanko?Taky jsi to doufám nahazoval motorem a né prstama.

Uživatelský avatar
Mr. Death
Profík
Profík
Příspěvky: 1135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno

Re: Bora - stahovačka oken

Příspěvek od Mr. Death »

Neblbněte, už asi před čtyřma rokama ta opravárenská sada stála 1400Kč. Postupně jsem je na předních dveřích měnil obě v rozmezí jednoho roku. Cena byla pořád stejná.

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Re: Bora - stahovačka oken

Příspěvek od duduh »

To Mr. Death: No šel jsem před asi dvěma roky do špatnýho servisu.Byla tam za pultem opravdová blondýnka a ta říkala že mají jen sady s pojezdama a servisní opravné se nedělají a nedají sehnat.Vzal jsem tedy telefon zavolal jiný servis a opravná sada byla doma druhý den za tu cenu jak říkáš.S pojezdama stála opravdu přes 4tisíce.

blonn
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 310
Registrován: 03.09.2008 21:35
Bydliště: Praha

Re: Bora - stahovačka oken

Příspěvek od blonn »

Duduh,nic jsem nahazovat nemusel,nebo nevim co tim myslíš.Normálně jsem přidělal ty vodítka na plech a pak zasadil ten navíjecí mech.do motorku(odcvak tu stahovací pásku co to drží aby se to nerozmotalo-je to natažený přez ty kladky do toho navijáku a zafixovaný tou stah.páskou).Takže stačilo to fakt jen nasadit.Jezdí to parádně :wink:

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Re: Bora - stahovačka oken

Příspěvek od duduh »

Se ti to muselo šponovat na těch lankách přece?A to dosti fest.No a právě když se ta lanka sundají kvůli těm držákům tak se to pak blbě dává na ty vodící kolečka.Mě právě pomáhá při tom nasazování na ty vodící kolečka samotný motor stahovaček.

blonn
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 310
Registrován: 03.09.2008 21:35
Bydliště: Praha

Re: Bora - stahovačka oken

Příspěvek od blonn »

Fakt to tam jen das na ten plech,zasadis do motorku a maka to super.Uplne bez roblemu,az me to rekvapilo jak rychle jsem to mel hotovy.Jen to odvrtani tech starejch kolejnic,bo tam jsou nejty,ale jinak pohodicka :wink:

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Re: Bora - stahovačka oken

Příspěvek od duduh »

No trošičku mi to zavrtalo v hlavě.U opravné servisní sady necháš prsty na tom lanku jak jej dáváš zpět na ty kladky :? jestli nepoužíváš motor jako já.Tedy u tebe jednu stranu dáš lehce ale ta druhá se musela taky pěkně šponovat na těch kladkách.

blonn
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 310
Registrován: 03.09.2008 21:35
Bydliště: Praha

Re: Bora - stahovačka oken

Příspěvek od blonn »

U opr.sady to musis nahazet na ty kladky,ale tady u toho to je vsechno pripraveny-natazeny prez kladky do navijeciho mech.Vyndas to z krabice,das to jak to patri na plech a zasadis do motorku-hotovo.

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Re: Bora - stahovačka oken

Příspěvek od duduh »

:? Člověk je myšlenkama asi na dovči.Ono vlastně to lanko se silonblokama je v těch drážkách takže šnek je napnutý.

Dvorik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 04.10.2009 19:27

Re: Bora - stahovačka oken

Příspěvek od Dvorik »

Taky jsem si objednal u VW onen dil X..462, dnes tam prijdu a jeste ze jsem se podival do krabice.
Prej uz se dela novej dil X..462 B a ten to ma zase plastovy!!
Tak radsi koupim ten dil na aukru
http://aukro.cz/vw-golf-iv-4-stahovacka ... 30420.html" onclick="window.open(this.href);return false;

tokacek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 51
Registrován: 10.01.2011 17:01

Re: Bora - stahovačka oken

Příspěvek od tokacek »

Zdar chlapi nemá někdo kontak, kde by se daly koupit jen ty samotné jezdce, praskly mi jen ty plasty, ale jinak je na stahovaččce vše ok a nechce se mi kupovat celou sadu.

blonn
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 310
Registrován: 03.09.2008 21:35
Bydliště: Praha

Re: Bora - stahovačka oken

Příspěvek od blonn »

Dvorik:taky jsem si koupil tohle a max spokojenost.
Tokacek:skus se tady zeptat http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=191082" onclick="window.open(this.href);return false;

tokacek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 51
Registrován: 10.01.2011 17:01

Re: Bora - stahovačka oken

Příspěvek od tokacek »

Tak jsem to dneska skusil sehnat přes Škodovku, ale bohužel prodávají pouze celou stahovačku za 2.000Kč nakonec jsem to zkusil objednal přes poláka co má u nás obchod s náhradnímy po tom co jsem mu ukázal co sháním jen řekl neni problema kouknul do počítače , našel ty jezdce ukázal mi je a zítra v devět si je mám vyzvednoutdíly za 450,-Kč za oba .

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Re: Bora - stahovačka oken

Příspěvek od duduh »

To tokacek: :smoke: Možná by bylo dobré tady dát kde to ten tvůj kámoš objednal.
Opakuji se znova:Z OCTY DRŽÁKY NEPASUJÍ.

tokacek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 51
Registrován: 10.01.2011 17:01

Re: Bora - stahovačka oken

Příspěvek od tokacek »

Tak adresa je romix.pl, ale mě to objednával polák přímo přes net a na druhý den to tu bylo a v poledne už mi okna fungovaly

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“