Video v aute

Moderátor: SandrikGVI

Odpovědět
Buchly
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 19.05.2011 18:43
Bydliště: Slovakia

Video v aute

Příspěvek od Buchly »

Ahojte....chcel by som v aute sledovat video tv,ale chcel by som ponechat origo radio,je stropny monitor alebo nejaky externy monitor na palubovku vhodny doplnok alebo to bude zavadzat?prosim poradte mi.....

platal
Závodník
Závodník
Příspěvky: 575
Registrován: 20.11.2009 23:55
Bydliště: Severní Čechy, Špindlerův Mlýn

Re: Video v aute

Příspěvek od platal »

Buchly píše:Ahojte....chcel by som v aute sledovat video tv,ale chcel by som ponechat origo radio,je stropny monitor alebo nejaky externy monitor na palubovku vhodny doplnok alebo to bude zavadzat?prosim poradte mi.....
V tvém případě doporučuju vyměnit RNS 310 za RNS 510 a k tomu přes adapter připojit TV tuner. Určitě další monitor na palubovku je blbost, protože dostaneš pokutu za to že brání ve výhledu a zase stropní monitor ty ani spolujezdec neuvidí. RNS 510 má velkej displej na to koukání.

A buď to můžeš udělat, že zavoláš Tornada1 a on Ti vše vysvětlí a udělá, vyzná se v tom. A nebo levnější varianta je jak to mám já.
Petr Látal (Gvines)

Buchly
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 19.05.2011 18:43
Bydliště: Slovakia

Re: Video v aute

Příspěvek od Buchly »

a ako to mas ty....?

platal
Závodník
Závodník
Příspěvky: 575
Registrován: 20.11.2009 23:55
Bydliště: Severní Čechy, Špindlerův Mlýn

Re: Video v aute

Příspěvek od platal »

Já mám RNS 510, ke které jsem připojil převodník se vstupem pro couvací kameru (už automaticky funguje při zařazení zpátekčy), vstup pro TV Tuner nebo cokoli přes 3 chinche a s odblokem obrazu, ten převodník vyjde na 4.990,- Kč, couvací kamera okolo 1.800,- Kč, která je místo jednoho světla nad SPZkou, a TV Tuner bude za 2 měsíce, který umí být ovládán skrz RNS 510 a není nutné ovládání další. Ten TV Tuner bude okolo 4.000,- Kč. A co se týče RNS 510, tak ty se dají sehnat okolo 12.000,- Kč. Řekl bych, že ta RNS 310 by se dala někde na aukru prodat okolo 10.000,- Kč.
Petr Látal (Gvines)

Buchly
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 19.05.2011 18:43
Bydliště: Slovakia

Re: Video v aute

Příspěvek od Buchly »

nechapem tym RNS 510,je iba jeden druh alebo je ich viac....?lebo niekde som cital ze na niektore sa da napojit TV tuner,na ine zas nie.....poucte ma.....

platal
Závodník
Závodník
Příspěvky: 575
Registrován: 20.11.2009 23:55
Bydliště: Severní Čechy, Špindlerův Mlýn

Re: Video v aute

Příspěvek od platal »

Buchly píše:nechapem tym RNS 510,je iba jeden druh alebo je ich viac....?lebo niekde som cital ze na niektore sa da napojit TV tuner,na ine zas nie.....poucte ma.....
Ahoj,

vím, že u RCD 510 byla verze odlišná, takže u RSN 510 je tomu taky tak. Už jen jinou barvou schématu navigace, liší se dle modelu Golf, Tiguan, Tuareg atd... samozřejmě dle mého názoru jde pouze o softwarovou věc, ale to si nejsem jistel, tohle ví na 101% jak to je Tornado1 !!!

Já na své mám při zmačknutí media možnost: DVD,TV,AV (1,2)
Petr Látal (Gvines)

Buchly
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 19.05.2011 18:43
Bydliště: Slovakia

Re: Video v aute

Příspěvek od Buchly »

a existuje este nejaka vyssia rada multimediallnych radii,alebo RNS 510 je to najlepsie co vw ponuka.....?

platal
Závodník
Závodník
Příspěvky: 575
Registrován: 20.11.2009 23:55
Bydliště: Severní Čechy, Špindlerův Mlýn

Re: Video v aute

Příspěvek od platal »

Buchly píše:a existuje este nejaka vyssia rada multimediallnych radii,alebo RNS 510 je to najlepsie co vw ponuka.....?
Verze s LED displejem RNS 510 je to nejvyšší a nejlepší od VW ;-) myslím si, že je to rozhodně lepší než kterékoli jiná LCD radia...protože ta RNS 510 tam prostě padne jak poklička na hrnec !!!
Petr Látal (Gvines)

Buchly
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 19.05.2011 18:43
Bydliště: Slovakia

Re: Video v aute

Příspěvek od Buchly »

prepac,viem ze su to dost blbe otazky,ale chcem si byt isty....takze je jedno aku RNS 510 kupim z netu,nemusim si davat na nic pozor,okrem toho aby to bolo origo RNS 510?Vsetky su rovnake bez rozdielu?

platal
Závodník
Závodník
Příspěvky: 575
Registrován: 20.11.2009 23:55
Bydliště: Severní Čechy, Špindlerův Mlýn

Re: Video v aute

Příspěvek od platal »

Buchly píše:prepac,viem ze su to dost blbe otazky,ale chcem si byt isty....takze je jedno aku RNS 510 kupim z netu,nemusim si davat na nic pozor,okrem toho aby to bolo origo RNS 510?Vsetky su rovnake bez rozdielu?
Zavolej Tornado1 a on Ti to řekne jak to je ;-) každopádně já jsem to neřešil.
Petr Látal (Gvines)

Buchly
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 19.05.2011 18:43
Bydliště: Slovakia

Re: Video v aute

Příspěvek od Buchly »

dik,uz aj mu pisem.....

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“