!! Problem samo ademika !!

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
VW Ozak
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1428
Registrován: 09.02.2009 16:28
Bydliště: ČR VW

!! Problem samo ademika !!

Příspěvek od VW Ozak »

Mužete mi nekdo poradi co to muže delat ........samo se mi pozamknuti odemkne auto a sjedou mi okenka třeba po hodine.........takže pro zlodeje idealni stav :twisted:
Poradte prosim dik

pohodarkajik
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1258
Registrován: 28.11.2010 19:28
Bydliště: Rychnov nad kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Re: !! Problem samo ademika !!

Příspěvek od pohodarkajik »

podle me to bude vecny problem passatu, uhnile kabely u komfortni jednotky pod sedlem ridice, nebo spatne resp zoxidovane micro spinace v zamku dveri

Uživatelský avatar
VW Ozak
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1428
Registrován: 09.02.2009 16:28
Bydliště: ČR VW

Re: !! Problem samo ademika !!

Příspěvek od VW Ozak »

pohodarkajik píše:podle me to bude vecny problem passatu, uhnile kabely u komfortni jednotky pod sedlem ridice, nebo spatne resp zoxidovane micro spinace v zamku dveri

Tak diky za radu ....šel jsem na jisto pač zamek ve dveřich mam novej :good: je to u konfortni jednotky 18 dratu uplne na kaši se divim že to chodilo.......ješte jednou dik za radu :good: :good: :smoke:

Uživatelský avatar
VW Ozak
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1428
Registrován: 09.02.2009 16:28
Bydliště: ČR VW

Re: !! Problem samo ademika !!

Příspěvek od VW Ozak »

Tak a je to v pi.. ten svazek v podlaze je na sračku ....... :negative: to rozhazim na dily a bude :twisted: :twisted:

pohodarkajik
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1258
Registrován: 28.11.2010 19:28
Bydliště: Rychnov nad kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Re: !! Problem samo ademika !!

Příspěvek od pohodarkajik »

tak černě bych to neviděl, sice nechapu proc to tady tak hnije, když na 120ce i bez podlahy to jezdi do dnes:-D zkus se tady poptat jestli nekdo nema ten svazek, nebo holt vzít drátky a postupně napojovat, nic jinyho ti asi nezbyde

Uživatelský avatar
VW Ozak
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1428
Registrován: 09.02.2009 16:28
Bydliště: ČR VW

Re: !! Problem samo ademika !!

Příspěvek od VW Ozak »

pohodarkajik píše:tak černě bych to neviděl, sice nechapu proc to tady tak hnije, když na 120ce i bez podlahy to jezdi do dnes:-D zkus se tady poptat jestli nekdo nema ten svazek, nebo holt vzít drátky a postupně napojovat, nic jinyho ti asi nezbyde
to jo no sedačky ven a koberec taky a vemu drat po dratu .... ale je to peklo :evil: ale udelat se to musi .... normalne ty draty nemaj nic je prašek no ulet :baseball:

sateza
Řidič
Řidič
Příspěvky: 136
Registrován: 03.04.2010 08:01

Re: !! Problem samo ademika !!

Příspěvek od sateza »

Tak zřejmě asi budu mít stejný problém???!!! Mám VW V5 4motion, r.v. 1999 a uz několik týdnů mi blbne zamykání dveří...všechny dveře se zamkly, jen zadní levé ne. Tyto se zamkly asi až po třetím stlačení dalkáče. Dneska už však jsem nezamkl ani jedny dveře a dokonce přestaly jít stahovat okna. Myslíte, že se jedná o stejný problém, nebo je konfortní jednotka úplně v háji? A ještě jedna věc...mají každé dveře zvlášť svou řídící jednotku nebo ne??? :-( Díky!!
VW Tiguan 2.0 TDI Track&Field

Uživatelský avatar
_GK_
Závodník
Závodník
Příspěvky: 552
Registrován: 09.06.2009 17:47
Kontaktovat uživatele:

Re: !! Problem samo ademika !!

Příspěvek od _GK_ »

Dejte sem foto jak to vypadá. Já slyšel o Fábiích s rozežranejma svazkama a nikdy se mi to nestalo teď mám Passata a každej to tu řeší a já to mám jak nový.

Uživatelský avatar
Hans76
Profík
Profík
Příspěvky: 1098
Registrován: 28.08.2008 22:29
Bydliště: jih Moravy

Re: !! Problem samo ademika !!

Příspěvek od Hans76 »

Já mám svazky i komfortku taky jako když zrovna vyjely z fabriky.
Zkontrolujte si prostupy mezi motorovým prostorem a kabinou. Pak si to chce hlídat odtokový kanál u ŘJM a baterie, aby nebyl ucpaný :!:
Octavia III Kombi L&K 2019, 2.0 CR TDI 135kW 4x4 7q automat
Fireblade CBR900RR
VTR 1000 SP2
---------
VCDS + HEX-CAN V2
---------

Uživatelský avatar
VW Ozak
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1428
Registrován: 09.02.2009 16:28
Bydliště: ČR VW

Re: !! Problem samo ademika !!

Příspěvek od VW Ozak »

sateza píše:Tak zřejmě asi budu mít stejný problém???!!! Mám VW V5 4motion, r.v. 1999 a uz několik týdnů mi blbne zamykání dveří...všechny dveře se zamkly, jen zadní levé ne. Tyto se zamkly asi až po třetím stlačení dalkáče. Dneska už však jsem nezamkl ani jedny dveře a dokonce přestaly jít stahovat okna. Myslíte, že se jedná o stejný problém, nebo je konfortní jednotka úplně v háji? A ještě jedna věc...mají každé dveře zvlášť svou řídící jednotku nebo ne??? :-( Díky!!

Předni okna zvlašt a zasni zvlašt......
A tu paseku pod kobercem to je masakr med v bužirkach nikde jenom prašek ...tak ten kdo to ma jeko z tovarny!!!!! Tak tomu přeju to ad to tak zustane :smoke: mne čwka kompletni renovace svazku v podlaze ted jsem to pospojoval čokoladama ...........ale neni to stopro :pleasantry: Foto udelam

sateza
Řidič
Řidič
Příspěvky: 136
Registrován: 03.04.2010 08:01

Re: !! Problem samo ademika !!

Příspěvek od sateza »

VW Ozak píše:
sateza píše:Tak zřejmě asi budu mít stejný problém???!!! Mám VW V5 4motion, r.v. 1999 a uz několik týdnů mi blbne zamykání dveří...všechny dveře se zamkly, jen zadní levé ne. Tyto se zamkly asi až po třetím stlačení dalkáče. Dneska už však jsem nezamkl ani jedny dveře a dokonce přestaly jít stahovat okna. Myslíte, že se jedná o stejný problém, nebo je konfortní jednotka úplně v háji? A ještě jedna věc...mají každé dveře zvlášť svou řídící jednotku nebo ne??? :-( Díky!!

Předni okna zvlašt a zasni zvlašt......
A tu paseku pod kobercem to je masakr med v bužirkach nikde jenom prašek ...tak ten kdo to ma jeko z tovarny!!!!! Tak tomu přeju to ad to tak zustane :smoke: mne čwka kompletni renovace svazku v podlaze ted jsem to pospojoval čokoladama ...........ale neni to stopro :pleasantry: Foto udelam
No dobře, ale okna mi jela v pohodě, jen jsem měl problém se zamykáním auta dálkáčem. Ale dnes, z ničeho nic mi přestalo fungovat stahování oken a to jak předních, tak i zadních!!! :-(
VW Tiguan 2.0 TDI Track&Field

Uživatelský avatar
VW Ozak
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1428
Registrován: 09.02.2009 16:28
Bydliště: ČR VW

Re: !! Problem samo ademika !!

Příspěvek od VW Ozak »

nadzvedni koberec ped řidičovou sedačkou a jdi po svezku a budeš možna koukat........... :smoke:

Uživatelský avatar
aivos
Pilot
Pilot
Příspěvky: 806
Registrován: 18.08.2009 14:15

Re: !! Problem samo ademika !!

Příspěvek od aivos »

tez to mam cokoladkama poresene :D ale jen 4 kabliky -> do jednoho... :) po zkouškach to opravime , asi natahnu cele nove draty :-P
Obrázek

Uživatelský avatar
VW Ozak
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1428
Registrován: 09.02.2009 16:28
Bydliště: ČR VW

Re: !! Problem samo ademika !!

Příspěvek od VW Ozak »

taky mne to čeka :smoke:

sateza
Řidič
Řidič
Příspěvky: 136
Registrován: 03.04.2010 08:01

Re: !! Problem samo ademika !!

Příspěvek od sateza »

VW Ozak píše:nadzvedni koberec ped řidičovou sedačkou a jdi po svezku a budeš možna koukat........... :smoke:

Tak nevím nevím, vyhodil jsem sedačku a zjstil, že mi pod ní vedou jen 3 dráty, zřejmě asi kvůli airbagu. A tyhle dráty jsou úplně v pohodě, tak co teď?
VW Tiguan 2.0 TDI Track&Field

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“