Brzdy blbnou , co s tím?

benzínové motory...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
DADADAVID
Řidič
Řidič
Příspěvky: 101
Registrován: 17.11.2010 17:01

Brzdy blbnou , co s tím?

Příspěvek od DADADAVID »

Ahoj,mám Passat b5 1997,1.6 74kw a probém je ten,že brzda plně funguje na dvojité sešlápnutí,nechal jsem v servisu přetěsnit HVB stálo to litra ze začátku to bylo lepší a teď je to zase stejný,asi půl roku před tím jsem doma sám dělal zadní brzdy kotouče i destičky a ve třmenech jak je ta šroubovice tak tu jsem si sám pootočil tka nevím jestli jsem tim něco nezpůsobil ,jinak nikde nic neubývá,nic nekape...vše se zdá v pohodě.Tak jak to vidíte,novej posilovač či hvb nebo dokonce snad něco úplně jinýho??Díky za rady... :wink:

Calibra
Řidič
Řidič
Příspěvky: 109
Registrován: 03.09.2010 17:40
Bydliště: Kopřivnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Brzdy blbnou , co s tím?

Příspěvek od Calibra »

Ty me to dela to samy delal sme si ted brzdy vcetene vymeny kapaliny brzdove a manzetek na brzdvovem pistku ale delao mi to uz predtm to ze kdyz stojím na miste tak se mi podari s posilovacem seslapnout pedal az na podlahu z ajizdy ne a bez posilovace taky ne.... taky nic nekape nic neutíka trmeny sem normalne rozebral vyenil praskle gumicky ale funguji tak nevím:-( :?:

Uživatelský avatar
DADADAVID
Řidič
Řidič
Příspěvky: 101
Registrován: 17.11.2010 17:01

Re: Brzdy blbnou , co s tím?

Příspěvek od DADADAVID »

No jo,jenže já mám ve středu jít na technickou :lol: :lol:

Uživatelský avatar
aivos
Pilot
Pilot
Příspěvky: 806
Registrován: 18.08.2009 14:15

Re: Brzdy blbnou , co s tím?

Příspěvek od aivos »

tak to bych nechal u budiku nejaky peníz :D

nevím , mozna posilovac neni spatny?
Obrázek

roninv1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 16.03.2010 18:23
Bydliště: Plzeň

Re: Brzdy blbnou , co s tím?

Příspěvek od roninv1 »

Noo , já mám ten problém , že jsou ty brzdy prostě , jak já říkám " MĚKKÝ " . Přitom kotouče nový , destičky nový , brzdy odvzdušněný . Neříkám že to nebrzdí , to né , na stk mi nic neřekli , ale vlezu do blbýho francouze a brzdy vostrý. Zajímavé je , že mám ještě Transportéra T4 a to samé :-( ... Fakt by ty brzdy mohli být trošku vostřejší...

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“