Dovybaveni Tiguana of HF a navi+ anteny

2007 - 20..

Moderátor: jets

Odpovědět
Uživatelský avatar
jets
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2634
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovybaveni Tiguana of HF a navi+ anteny

Příspěvek od jets »

já si tam přemontoval parrota ze stareho auta... kupoval jsem nový parrot do auta ženě, ale to už je skoro 2 roky... poslední dobou mě ale štve že se mi občas parrot odpojí a restartuje během hovoru. nepomohlo ani přehrání sw. tak pořád tak nějak koketuju s myšlenkou že tam hodím něco jiného, akorát to pořád naráží na peníze no a 5tis je už celkem rozumná cena... ještě pár restartů a nasere mě to a jdu do toho :-)
každé přistání po kterém se dá odejít po svých je dobré

vlami
Člen klubu
Příspěvky: 28
Registrován: 29.03.2011 10:15

Re: Dovybaveni Tiguana of HF a navi+ anteny

Příspěvek od vlami »

Já jsem také používal v předešlém autě od žabožroutů PARROT. Tam fungoval, jak měl. Po přeinstalovaní do tigouše však nastal problém. Když se ukončil hovor, tak se začaly synchronizovat kontakty, rádio zůstalo v MUTE a to trvalo třeba i půl hodiny. Pomohlo jedině vypnutí telefonu, nebo vypnutí motoru. Nešlo to vyřešit ani s techniky od Parrotu. Tak jsem si nechal zabudovat HF originál, včetně stropních tlačítek. Funkcionalita je nesrovnatelná, pokud máte mobil s profilem rSAP, tak máte na maxidotu sms a funguje to opravdu super. Opravdu doporučuji.

Uživatelský avatar
jets
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2634
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovybaveni Tiguana of HF a navi+ anteny

Příspěvek od jets »

vlami píše:Já jsem také používal v předešlém autě od žabožroutů PARROT. Tam fungoval, jak měl. Po přeinstalovaní do tigouše však nastal problém. Když se ukončil hovor, tak se začaly synchronizovat kontakty, rádio zůstalo v MUTE a to trvalo třeba i půl hodiny. Pomohlo jedině vypnutí telefonu, nebo vypnutí motoru. Nešlo to vyřešit ani s techniky od Parrotu. Tak jsem si nechal zabudovat HF originál, včetně stropních tlačítek. Funkcionalita je nesrovnatelná, pokud máte mobil s profilem rSAP, tak máte na maxidotu sms a funguje to opravdu super. Opravdu doporučuji.
co je profil rSAP a jaké tlačítka ve stropu? kolik tě to vyšlo?
každé přistání po kterém se dá odejít po svých je dobré

vlami
Člen klubu
Příspěvky: 28
Registrován: 29.03.2011 10:15

Re: Dovybaveni Tiguana of HF a navi+ anteny

Příspěvek od vlami »

rSAP je vzdálený přístup na SIM kartu mobilu, tři tlačítka ve stropu jsou pro zavolání servisu VW, jedno je pro aktivaci hlasového ovládání mobilu a třetí je myslím pro SOS (záchranku). Snad jsem to nepopletl, zatím jsem používal jenom to hlasové ovládání, přesně bych se musel podívat do návodu. Zvláště ta hlasová aktivace je příjemná, pokud to tedy jsi zvyklý používat.Cenu jsem dohadoval s realizátorem úpravy (tornádo1).

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovybaveni Tiguana of HF a navi+ anteny

Příspěvek od tornado1 »

ahoj, jsem rád že jsi spokojený...
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
Moik
Závodník
Závodník
Příspěvky: 663
Registrován: 22.04.2010 19:58
Bydliště: Jihlava

Re: Dovybaveni Tiguana of HF a navi+ anteny

Příspěvek od Moik »

Bez rsap mám v rádiu přesnou kopii mobilu. SMS neřeším tím spíš ne za jízdy na rádiu. Co jsem četl, tak přes rsap co se uskuteční na HF, tak není v mobilu = SMS do rádia nezůstanou v mobilu, zmeškané za jízdy nemáš posléze v mobilu. Já to dost používám a tohle bych nedal. Na aktivaci hlasovýho vytáčení v Nokii se musím podívat, hlasový ovládání auta nepoužívám.


tornado1: já jsem si to teda nečet, ale za cenu 12000 či koli jsi mi nabízel to moc dobrý řešení nebylo. Za 4800 jo ;-). Kabeláž za rádiem šla trochu ztuha, ale to mě moc nežere
Passat 2016, 2.0TDI 110kw, DSG
Multivan T5 2007, 1.9TDI 77kW (R.I.P. 2014)
Tiguan Sport&Style 1,4TSI 110kW 4x4 (R.I.P. 2011)

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovybaveni Tiguana of HF a navi+ anteny

Příspěvek od tornado1 »

cenu už si ted nevybavuju, ale bylo by to včetně nejnovější jednotky která umí oba profily, originál držáku pro HF jednotku, tlačítek ve stropě, krytu tlačítek ve stropě, kabeláže, montáže.... tzn. že si v nastavení bluetooth v telefonu zapneš nebo vypneš rsap.. já sám mám rsap jednotku a Nokii E5 a vše se mi přenáší automaticky včetně sms při zapnutím rsap profilu!!! a máš originál držák jednotky...?
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
Moik
Závodník
Závodník
Příspěvky: 663
Registrován: 22.04.2010 19:58
Bydliště: Jihlava

Re: Dovybaveni Tiguana of HF a navi+ anteny

Příspěvek od Moik »

Tak to už je teď jedno, uznávám, že to origo HF je lepší, než jsem mohl myslet. Mám nejnovější jednotku a mohl jsem koupit premium o 100Kč levněj, ale kupoval jsem to od Kemara najednou a jel zrovna okolo..
Passat 2016, 2.0TDI 110kw, DSG
Multivan T5 2007, 1.9TDI 77kW (R.I.P. 2014)
Tiguan Sport&Style 1,4TSI 110kW 4x4 (R.I.P. 2011)

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovybaveni Tiguana of HF a navi+ anteny

Příspěvek od tornado1 »

a máš to v tom origo držáku jednotky pod sedačkou?
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
Moik
Závodník
Závodník
Příspěvky: 663
Registrován: 22.04.2010 19:58
Bydliště: Jihlava

Re: Dovybaveni Tiguana of HF a navi+ anteny

Příspěvek od Moik »

Přilepovacím na podlahu.
Passat 2016, 2.0TDI 110kw, DSG
Multivan T5 2007, 1.9TDI 77kW (R.I.P. 2014)
Tiguan Sport&Style 1,4TSI 110kW 4x4 (R.I.P. 2011)

vlami
Člen klubu
Příspěvky: 28
Registrován: 29.03.2011 10:15

Re: Dovybaveni Tiguana of HF a navi+ anteny

Příspěvek od vlami »

Sms odzkouším, protože je většinou po přečtení hned smažu. Mám HTC, takže i smazané najdu ve složce Odstraněné, takže toto by asi nepřicházelo v úvahu, ale ověřím a dám vědět. Nemám RNS, ale pouze RCD510, takže jsou sms na maxidotu a ne na rádiu. To funguje asi jenom u RNS510, pokud ne, tak se omlouvám.

Uživatelský avatar
Moik
Závodník
Závodník
Příspěvky: 663
Registrován: 22.04.2010 19:58
Bydliště: Jihlava

Re: Dovybaveni Tiguana of HF a navi+ anteny

Příspěvek od Moik »

Jediný co, tak že když vypnu motor a vytáhnu klíček, tak se HFko ukončí(a hovor běží dál). Neudělá to tak jak ostatní, že je ještě napájeno do ukončení hovoru. Jak se vypne rádio, tak se vypne i HF. Dělá to tak i úplně origo zapojený? Není to problém, protože když dojedu a vypnu klíček, HF pořád jede, když chci odejít z auta, musím u obou předat hovor do telefonu a pak odejít, jen s tím mým musím počkat s vytažením klíčku.
Passat 2016, 2.0TDI 110kw, DSG
Multivan T5 2007, 1.9TDI 77kW (R.I.P. 2014)
Tiguan Sport&Style 1,4TSI 110kW 4x4 (R.I.P. 2011)

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovybaveni Tiguana of HF a navi+ anteny

Příspěvek od tornado1 »

je to normální.. HF se nepřepne u rsapu, u tebe to máš správně..
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

marianb
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 364
Registrován: 26.08.2010 15:18

Re: Dovybaveni Tiguana of HF a navi+ anteny

Příspěvek od marianb »

Budem musiet domontovat HF na mojho tiguana. Mate nieco co mozete odporucat za rozumnu cenu? Parrot som mal, nie vzdy ide zvuk a treba vypinat aj parrot aby sa telefon chytil. Rsap nechcem uz to nerobi ani android ani windows phone a ani iphone. Niekto poradi?
Passat bussines line 2.0TDI 130 kW, 4 motion, DSG

Uživatelský avatar
jets
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2634
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovybaveni Tiguana of HF a navi+ anteny

Příspěvek od jets »

zkontaktuj kemara tady na fóru, mám od něj originál HF a su moc spokojený, jestli chces podrobnosti tak napiš co tě zajímá
každé přistání po kterém se dá odejít po svých je dobré

Odpovědět

Zpět na „Tiguan“